דרוש מידע צביעת סרט תחרה לבן

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

חחח

משתמש סופר מקצוען
מחפשים רעיון לצביעת סרט תחרה לבן ע"מ שיהפוך לתכלת.
אפשרי? כיצד?

Professional1194

משתמש פעיל
אם יש לך בבית בגד כחול מהסוג הג'ינס שמוריד צבע בכביסה והסרט יכול להיכנס למכונה,
אני חושבת שזה יהיה הכי יעיל :)

אפרת נועה

משתמש צעיר
יש בעיקרון לקנות צבע בד, רק שזה לא זול, מלכלך,
ואם הבד סינטטי זה לא יתפוס

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אפשר לנסות להכניס למים חמים צבע מאכל כחול, ולהכניס את הסרט למים ולהרתיח כמה דקות.
לא ניסיתי...

נעמה -

משתמש סופר מקצוען
לא יודעת, החנות יפית בגאולה (נסגרה כבר ) היו צובעים המון דברים בספריי גם בדים לא יודעת איזה סוג זה היה.

תמר -מעצבת פרחים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אולי תמצאי משהו בחנות לחומרי אומנות ויצירה ''ברכת דוד'' בבר אילן ירושלים(קיים עדיין?)
אם אני זוכרת נכון יש להם כל מני דברים שאולי יוכלו לעזור לך,
תתקשרי לשאול.

א לנדאו

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני קניתי בטמבור צבע למכונת כביסה (אדום)
לא מלכלך,
למרות שהלחיצו אותי שישאר במכונה צבע ויעבור לבגדים אחרים.
(נראה לי שגם באשת חיל בבני ברק יש)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה