פתרון מעשי ל"בעיית האינטרנט".

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
בכרזות של התחרות, שחלקן מדהימות הן ברעיון והן בביצוע, ישנה תועלת רבה עבור אנשים שלא נפלו עדיין ברשת.

הנה פתרונות אמיתיים, מעשים ופרקטיים, עבור מי שכבר נפל חלילה ברשת.

מיימון ב

משתמש פעיל
ראיתי פתרון של יהודי חכם ששם ליד המחשב שלו פתק בכתב אשירות שויתי ד' לנגדי תמיד ומאוד מצא חן בעיני חשבתי בתחרות לעשות משהו דומה אך לא יצא לי בפועל לעשות את זה בכל אופן סגולה טובה

קבצים מצורפים

• שויתי.jpg
    KB 64.3 · צפיות: 13

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
זה לא פתרון ואין בזה שום תועלת.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י דוד מרדכי;779428:
זה לא פתרון ואין בזה שום תועלת.
מאיפה אתה יודע?
פתרון זה כן השאלה אם המושלם.

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אם כזה דבר יכול להציל אותו אז גם את זה הוא לא צריך.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י דוד מרדכי;779430:
אם כזה דבר יכול להציל אותו אז גם את זה הוא לא צריך.
"אל תאמין בעצמך עד יום מותך" זה כמובן לא ציטוט שלי.
היכולת של הנט להכשיל גם אנשים כשרים ותמימים פשוט נוראה

חילו

משתמש רשום
היכן אפשר לראות את כרזות התחרות?

סליחה, עשיתי חיפוש ולא מצאתי כלום (אייקון מתנצל)

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
האתר אליו קישרתי מספק כלים מקצועיים שפותחו על ידי המומחים הגדולים בעולם בתחום. כפי שכתבתי, הוא נועד למי שכבר נפל ברשת ורוצה לצאת.
מי שלא נפל ברשת די לו בחסימה מתאימה, בהתעוררות הרוחנית בעניין, קריאות הרבנים, העלונים והכנסים. אם הוא חסום הוא לא צריך פתק "שויתי". אם חסימה לא עוצרת אותו קל וחומר שפתק לא יציל אותו.
מה שכתבתי שבכרזות יש תועלת התכוונתי שהתועלת היא בשכנוע אנשים לשים חסימה. ואז מי שלא נפל לא יפול.

חילו

משתמש רשום
נכתב ע"י מיימון ב;779398:
ראיתי פתרון של יהודי חכם ששם ליד המחשב שלו פתק בכתב אשירות שויתי ד' לנגדי תמיד ומאוד מצא חן בעיני חשבתי בתחרות לעשות משהו דומה אך לא יצא לי בפועל לעשות את זה בכל אופן סגולה טובה

אני גם מפקפקת ביעילות שלו. הרי גם מי שיתבייש לחטוא מול פסוק זה - פשוט יסיר אותו בעת ה'צורך'. תמיד הרעיון צריך להיות חסימה שאינה בשליטתך המיידית.

לו הייתי משתמשת בזה, הסלוגן היה בערך: 'בעולם מושלם זה אולי היה יכול להספיק אבל מה לעשות שהעולם עדיין אינו כזה' 'מסננים - כי אין פטנטים'

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
למי שיש בו יראת שמים והאינטרנט מסונן לפי הדרישות אז שיותי ה לנגדי תמיד כן יכול לעזור!

מיימון ב

משתמש פעיל
אכן אני דברתי אנשים שאין להם שום סינון וגולשים לכל העולה על רוחם אלו הם רשעים אני מדבר על יהודים חרדים לדבר ד' שיש להם סינון לא הכי מהודר שזה באמת ה"שויתי " יעצור אותו לגלוש ואפילו אם ח"ו נכשל והסינון לא סינן או מילים לא יפות שמישהוא כתב הוא מיד יעביר עיניו ולבו מהנ"ל

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
עוד נקודה שעלתה בליבי הכרזות אמנם היו יפות אך אף אחת לא יצאה מתוך נקודת הנחה שאינטרנט בעקרון בכלל לא בדיעבד מסונן ובשום אופן לא לא מסונן כולם הציגו את המסונן כברירה ראשונה

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
מי שאין לו סינון אז אין לו שיותי ה בלב אז מה יעזור על דף!

גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י מיימון ב;779597:
אכן אני דברתי אנשים שאין להם שום סינון וגולשים לכל העולה על רוחם אלו הם רשעים אני מדבר על יהודים חרדים לדבר ד' שיש להם סינון לא הכי מהודר שזה באמת ה"שויתי " יעצור אותו לגלוש ואפילו אם ח"ו נכשל והסינון לא סינן או מילים לא יפות שמישהוא כתב הוא מיד יעביר עיניו ולבו מהנ"ל
זה נחמד אולי, בשביל להרגיע את המצפון

השיויתי לא יעזור חיצוני אם אין אותו בפנימי(ות)
ואחד שאין לו חסימה מספיק מהודרת חסר לו מהשיויתי בפנימיות!
(כמובן, אני מדבר על אלה שזה מעניין אותם...)

chayasl

משתמש סופר מקצוען
ברור שדבר כזה עוזר.
אם זה בכתב מספיק ברו וזה בולט, קשה "להתעלם" מזה.
(לשם המחשה, אצלי בעבודה יש לחץ חזק ומגיעים לפעמים לידי כעס שאח"כ מצטערים עליו. שמתי לי מעל מסך המחשב, בכתב ברור ובולט "יהי רצון.. שלא אכעס היום ולא אכעיסך, ותצילני מיצר הרע, ותן בליבי הכנעה וענווה". זה עוזר פלאים....)

בברכת "ואל תביאנו לא לידי נסיון ולא לידי בזיון"....

שניאור770

משתמש צעיר
האמת שאין פתרון.
אני לא מבין למה לא לעשות סינון באופן גורף לכל התמונות והסרטים, וניתן יהיה להיכנס לכל אתר ללא חשש.
אני לא מדבר על גרפיקאים אלא על סתם עמך בית ישראל שזקוק מדי פעם ביטוח לאומי בנק קופ"ח, או סתם בירורים באינטרנט.

מיה יצחקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
כל יהודי גם שהוא גולש בכל מקום בלי סינון וכד' יש בו ניצוץ יהודי
ואם יראה מול עיניו יום יום פסוק שאומר ומזכיר שד' מולו, בשלב כלשהו יתעורר
אני לא מדברת ספציפית על הפסוק אלא על הנקודה שבכל יהודי יש את הרצון לעשות רצון ד'
אחד מספיק לו פסוק ולאחר יש צורך בדבר אחר שיעורר אותו וידחוף אותו למעלה

הנקודה העיקרית של סינון לדעתי כי אין לאדם לסמוך על עצמו שיבוא לידיו ניסיון ויעמוד בו כי ניסיון הוא נסיון ואם לא היה קשה לעמוד בפיתוי לא היה זה ניסיון, ולכן אל לאדם להביא את עצמו לידי ניסיון ולידי ביזיון...

מבטי

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שניאור770;779643:
האמת שאין פתרון.
אני לא מבין למה לא לעשות סינון באופן גורף לכל התמונות והסרטים, וניתן יהיה להיכנס לכל אתר ללא חשש.
אני לא מדבר על גרפיקאים אלא על סתם עמך בית ישראל שזקוק מדי פעם ביטוח לאומי בנק קופ"ח, או סתם בירורים באינטרנט.

מכשלות אינם מתחילות ונגמרות רק בתמונות וסרטים
יש לא מעט דברים שאינם הולמים אפילו במשפטים קצרים וד"ל

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
ה"שיויתי" מעולה (קניתי את הרעיון)
יחד עם חסימה.

זה טוב בכלל בעבודה עם המחשב והגלישה גם עם החסימה.
כאילו שעם חסימה לא יכולות להיווצר בעיות, או סתם דברים שהם לא מתאימים לכל יר"ש.

(בכלל אני תוהה מי הגאון שהצמיד לפעילות האינטרנטית את השם "גלישה")

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה