דרוש מידע פתרון לגו'קים בלילה.

יוסף חיים כהן

משתמש צעיר
שלום
זה הלילה השלישי שאני מרבית הלילה, בקושי מצליח להירדם
וגם אם כן, אני מתעורר בקפיצה ובפחד.

אתם שואלים למה?! החיה הקטנה- שאין בה תועלת לעולם!!! הגו'ק, קרי- מקק

כל לילה אני אמור שוב להתעורר בקפיצה המסוכנת הזו, ולגלות ג'וק הולך לי על הגרון, פעם על הפה, ופעם על הבטן, ומי יודע- אם לא במקומות אחרים..!

האם יש למישהו פתרון מה לעשות עם הג'וקים?

מה כבר ניסינו-
  • הבאנו מדביר, מסתבר שהג'וקים יותר חזקים ממנו (ידעתם שהם שורדים אטום?)
  • את הסנו הזה (K300 נראה לי), כשמרססים את ה- הג'וקים משתגעים, ועולים בלי הבחנה.
  • ואיזה עוד פתרונות חוץ מלקפוץ ולגלות ג'וק הולך עליך...!

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
שלום

כל לילה אני אמור שוב להתעורר בקפיצה המסוכנת הזו, ולגלות ג'וק הולך לי על הגרון, פעם על הפה, ופעם על הבטן, ומי יודע- אם לא במקומות אחרים..!

ואז אני לא מצליח להרדם, מחשש שהיצור השחור והמגעיל (לא תאמינו, ראיתי מוטציה לבנה, אם זה יעניין מישהו אני יעלה תמונות.) וכל דגדוג קל, אני מדמיין שזה ג'וק, ושוב אני קופץ, שזה לא ג'וק ולא בטיח. ואנה אני בא.

לאחר מכן, אני כל היום עייף, מזיע, כל דגדוג מבהיל אותי, קם מאוחר לתפילה והכלל בגלל- יצור מאוס ומגעיל (שאי שם בקצה העולם אוכלים אותו קרי- סין )

מה כבר ניסינו-

א. לדווח לעירייה. בדרך כלל כשיש הצפה הסיבה היא בורות הניקוז ברחוב.
ב. לבדוק אם אין בבית דלת מחוררת שם שוכנת משפחה שלימה. אם כן. לסתום את החורים היטב.
ג. יש בטמבור רעל חזק ומיוחד לתיקנים. שופכים בחורי הניקוז וממגרים את כולם.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
גם אני נתקלתי אתמול בתוך הבית ב-מ-ק-ק
את הצרחות שלי אני בטוחה ששמעו עד חו''ל
איך הוא הגיע? אני לא יודעת
מה שבטוח שהבית שלנו מרוסס בהדברה רצינית
ובכל זאת הוא בא... :(

אליש 10

משתמש פעיל
לנו פעם היה גל ענק של מקקים ובסוף גילינו שהם היו מהלכים בצינור (ביוב או משהו כזה) ואצלינו היה חור והם הצליחו לצאת משם לבית שלנו וכשגילינו זאת סתמנו את החור בגבס ומאז שקטט

מקשיב

משתמש פעיל
לכאורה אמור לעזור הג'ל המיוחד למקקים
הוא מגיע במזרק, ומניחים טיפות ממנו בפינות שהם עוברים
הם לוקחים את זה לקן ורק ומאכילים את המשפחה המורחבת
ורק אחרי שהם שבעים -כמה שעות, הוא הורג אותם.

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
שלום

ואז אני לא מצליח להרדם, מחשש שהיצור השחור והמגעיל (לא תאמינו, ראיתי מוטציה לבנה, אם זה יעניין מישהו אני יעלה תמונות.) וכל דגדוג קל, אני מדמיין שזה ג'וק, ושוב אני קופץ, שזה לא ג'וק ולא בטיח. ואנה אני בא.

לאחר מכן, אני כל היום עייף, מזיע, כל דגדוג מבהיל אותי, קם מאוחר לתפילה והכלל בגלל- יצור מאוס ומגעיל (שאי שם בקצה העולם אוכלים אותו קרי- סין )

מה כבר ניסינו-
ברררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
תאמינו לי כשאני מדמיינת את הגהינום אני מדמיינת חדר סגור מלא במקקים... שום דבר לא מפחיד אותי יותר מזה..
אצלינו הדברה עוזרת מאוד ביחד עם רשתות על החלונות חובה, תודה לך ה' הטוב.
קרובי משפחתי שעשו הדברה כולל הדברה על הביוב וזה לא עזר.. בדקו וראו שזה הגיע ממשפחה אחרת בבנין. אז צריך שכל המשפחות שגרות סמוך יעשו הדברה.

צלפחד

משתמש צעיר
לתיקן אמריקאי תועיל הדברה מקצועית + סתימת כל החורים של הביוב.
כדאי גם לשים לב באיזה אזורים הם בעיקר נמצאים, יכול להיות שיש להם קן (בתוך המזגן לדוגמה...)

לתיקן גרמני, רק ג'ל הדברה מיוחד הקיים אצל מדביר מקצועי, אז במקרים מסוימים יכול להועיל.

צלפחד

משתמש צעיר
לפי מה שכתבת כאן -
יש חשד שהתיקנים מתגוררים בתוך המיטה עצמה איכנשהו.

yehudam

משתמש מקצוען
המלצה ממדביר מקצועי שאת זה לא עושים כולם
לעשות הדברה בביוב הבניין שלכם זה אלף בית ואם לא עשיתם זה כמו לתקן קיר עם רטיבות שיש עדיין נזילה

אלי365

משתמש פעיל
אם אתם רואים בחדר מסוים בבית, תבדקו אם יש מחוץ לחלון על הבנין צינורות ביוב או אוורור שלהן. אם יש כדאי לבדוק אם אין בהם חורים, אבל דבר ראשון לבדוק בקצה של הצינור העליון אם יש רשת שלמה. הם עולים מהביוב הביתה. אתם גרים בקומה אחרונה? אם כן אז תבדקו בגג.
אם הבעיה דווקא בלילה במיטה, ניתן להניח את רגלי המיטה בתוך ספלי מים ולהרחיק מהקיר. נ(לא עוזר ל"זן דלתא" של הג'וקים שיש לו כנפיים)

TAKT

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
כנראה מישהו עשה הדברה בבנין,
וכולם בואו אלייך,
כמו כו כדאיי לרסס בבור ניקוז של הבנין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה