נספח לאתגר פתרון חידות היגיון • 3

מנהל ai

מנהל פורום ai
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
יוצרים אלופים, שימו לב, לאור האתגרים השבועיים הקודמים, חלק מן המשתתפים באתגר לא הקפידו לקרוא את הנחיות האתגר והודעתם נמחקה, אני מבקש מראש, השקיעו בעיון מדוקדק להוראות האתגר, יצירה שלא עומדת בכללי האתגר לא תוכל להשתתף בו. באתגר השבועי יש הקפדה יתרה על עמידה בהנחיות האתגר.

חובה לצרף פרומפט, חובה שהתמונה תהיה מרובעת ולא מלבנית, ניתן להעלות יצירה אחת בלבד, וחובה לצרף את החידה בראש ההודעה ואז את התמונה שיצרתם שהיא לבדה עונה את הפתרון. ללא הוספת טקסט מיותר וללא עיבודים ידניים לתמונה.

אין צורך להכניס את החידה או היצירה לספוילר.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
מר בלו גר בבית הכחול, גברת ילו גרה בבית הצהוב, מיסטר אורנג' גר בבית הכתום. ומי גר בבית הלבן?
JXzqk71KSNCItxdxqHeKeg.webp.jpg
הפרומפט מופיע בשם של התמונה

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אף פעם לא ניסיתי

לא הכי הסתדרתי
כאן ניסית?

תמנון רב זרועות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
אז ממש חבל...
בזבזתי את כל הנקודות שלי ליצור 4 ילדים ש3 מתוכם מחזיקים אגס אחד בידם והרביעי מחזיק בידו סלסלה שבתוכה אגס אחד.
ואם מישהו רוצה רעיון לחידה שהתשובה הנ"ל זה הפתרון: איך לחלק 4 אגסים שנמצאים בסל ל4 ילדים כאשר אגס אחד צריך להישאר בסל?
הכי הכי התקרב התמונה המצורפת...
בנקודות האחרונות שנשארו לי יצרתי תמונה ממש פשוטה....
העיקר שאני יעלה משהו...
אבל בטוח זה לא יזכה כי זה ממש פשוט :(
Default_A_realistic_picture_of_four_cute_blonde_children_Of_th_3.jpg

תמנון רב זרועות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
כאן ניסית?
כן, עברתי על המון

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אז ממש חבל...
בזבזתי את כל הנקודות שלי ליצור 4 ילדים ש3 מתוכם מחזיקים אגס אחד בידם והרביעי מחזיק בידו סלסלה שבתוכה אגס אחד.
הכי הכי התקרב התמונה המצורפת...
בנקודות האחרונות שנשארו לי יצרתי תמונה ממש פשוטה....
העיקר שאני יעלה משהו...
אבל בטוח זה לא יזכה כי זה ממש פשוט :(
צפה בקובץ המצורף 1685703
זה אתגר שבועי. אולי כדאי לך לחכות למחר וליצור תמונה שתאהבי יותר?

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
ואז הוא לא יהיה בין הראשונים ובקושי בקושי יהיה לו סיכוי....
דווקא נראה לי שבאתגר שבועי כן מסתכלים על הכל ומצביעים על הכל. בגלל שזה לא אתגר של יום אחד שכולם בלחץ להעלות תמונות : )

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה