בקשה פתיחת שנה בגן בנים גיל 3 זקוקה לעזרה

כלטוב

משתמש פעיל
זקוקה לעזרה: היום הראשון בגן בנים גיל 3- עם ההורים/ בלי/ סדר היום/ מה להכין/ לחלק/ סדר יום?
כל עזרה תתקבל בהתרגשות ובהערכה ממש חשוב

יעל.ב.

משתמש פעיל
בגן של הבן שלי היה (האמת היא שגם בגן של הבת שלי היה כך):
שלחו הזמנה לתיבת הדואר
היום הראשון היה יום קצר, עם האמהות
בתחילה שיחקו עם המשחקים של הגן
אח"כ ריכוז קצר
שהגננת סיפרה איך הגן היה עצוב עד שהגיעו ילדים וכו' ....
אח"כ הגננת הראתה את כל הפרסים וההפתעות על הקירות שמחכים לתת לילדים
כמה כללים להורים

נראה לי שזהו :)

בהצלחה !

אות ומופת

משתמש פעיל
קודם כל כל הכבוד לך על החשיבה וההיערכות.
האם זה גן פרטי? אין נהלים קבועים שחוזרים משנה לשנה?
אצלנו המפגש הראשון עם הגן הוא לא ביום הראשון, מגיעים עם האמהות (לא כולם בו זמנית אלא בד"כ מחלקים ל2 מחציות, כל אחת בזמן אחר, שלא תהיה צפיפות גדולה מדי), יש תעסוקה מסויימת - משהו לצבוע וכאלה, וגם דף עם מסלול שעוברים בין התחנות השונות בגן ומסמנים אותן (מגירות, שולחנות וכו') אבל לא ריכוז.

כאמא ותיקה וגננת בעבר, אגיד לך מה הכי הכי הכי חשוב: תני את הלב שלך לכל ילד. נסי לראות אותו, להבין מי הוא. דברי אליו ולא עליו ("איזה חמוד, הוא ממש חכם..."). פני אליו באופן אישי, בגובה העיניים.

BKS

משתמש מקצוען
בגן של הבן שלי היה (האמת היא שגם בגן של הבת שלי היה כך):
שלחו הזמנה לתיבת הדואר
היום הראשון היה יום קצר, עם האמהות
בתחילה שיחקו עם המשחקים של הגן
אח"כ ריכוז קצר
שהגננת סיפרה איך הגן היה עצוב עד שהגיעו ילדים וכו' ....
אח"כ הגננת הראתה את כל הפרסים וההפתעות על הקירות שמחכים לתת לילדים
כמה כללים להורים

נראה לי שזהו :)

בהצלחה !
כנ"ל אצל בני היקרים....
יום ראשון פתיחה קצרה יחד עם האימהות, שחקו במשחקי הגן יחד עם האמא,
בינתיים הגננת והסייעת עברו בין כולם ונתנו יחס חם, הילד קיבל תליון עם השם שלו
(בקשו להביא את זה ליום יומיים הראשונים)
אח"כ ריכוז קצרצר עם כללי הגן ושאילת שאלות הורים (מה צריך להביא, מה לגבי צהרון, ילד אלרגני וכו.. )
בסוף הילד קיבל בלון עם מקל חמוד

מעצבי על

משתמש פעיל
זקוקה לעזרה: היום הראשון בגן בנים גיל 3- עם ההורים/ בלי/ סדר היום/ מה להכין/ לחלק/ סדר יום?
כל עזרה תתקבל בהתרגשות ובהערכה ממש חשוב
בד"כ זה בסביבות עד שעה וחצי שעתיים - מוציאים משחקים לשולחנות ולרצפה והאמהות יושבות יחד עם הילדים ואח"כ
יש מקומות שמביאים מפעילה אבל די נדיר תלוי בעיר ומיקום וכד'
יש מקומות עם הורים אבל הרבה הורים שמחים שלא כי עובדים וכד'
המלצה שלי שההורים יהיו מעט או יהיו מקסימום עד שכולם מגיעים ובסוף (אפילו לרבע שעה) שלא תהיה אף אמא בשביל ההסתגלות של הילדים (אפילו שיחכו מאחורי הדלת נטו לטובת הילד כי הרי למחרת האמא לא נשארת וההדרגה חשובה לנתינת האמון של הילד באמא שהנה עוד רגע אמא באה)והגננת עושה פעילות נחמדה אומרת לכל ילד בוקר טוב עם שמו ומחלקת פרס וממתק וכו' וכו' ואז האמא באה לקחת...

אם תרצי יש לי עיצובים מהממים לשילוב עם דברים שמחלקים לילדים (כמו לעוגיות חיוך וכד') כמובן בתשלום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה