קופירייטינג פתיחת קורס קופי וקריאייטיב לנשים

פרסום וקופירייטינג >> תוכן מקצועי

מתנה קטנה שתחזיר אותם למסלול
מתנה לעובד, מעבר להיותה מחווה של תשומת לב, יכולה להיות הזדמנות נהדרת להראות לעובדים שאתם חושבים עליהם הרבה מעבר לעיסוק המקצועי שלהם,
כמה באמת מגיע לך? רוצה לדעת אחת ולתמיד?
אינספור יוצרים, עצמאיים ונותני שירות אוכלים את עצמם בכל פעם מחדש. כשהלקוח מאשר את הצעת המחיר – "בטח יצאתי פראייר ונתתי מחיר רצפה, אוף! זהו אני...
5.00 star(s) 2 ratings
לימוד דיגטלי: הצעה לבתי הספר החדשים
ראשית, אני לא במערכת החינוך כבר כמה שנים. אני רחוק ממנה. אפילו עברו כמה שנים מאז עברתי מלהיות אברך ללהיות חייל, משם ללעבוד במשרה מלאה. כמו כן, אין...
5.00 star(s) 1 ratings
כשהתמונה שלי נבחרה להתפרסם "במגזין ילדים בינלאומי"!!!
בעקבות הזכייה במגזין הבינלאומי לצילומי ילדים INTERNATIONAL KID Model Magazine ביקשנו מיעל מרק לשתף אותנו בתחושות אחרי הזכייה ובתהליך שקדם לזכייה...
מה באירוע: פתיחת קורס קופי וקריאייטיב לנשים
פורסם ע"י מכללת פרוג
יתקיים ב: זום ומפגשים

האירוע יתקיים ב:

זמן התחלה: ביום ראשון, אוקטובר 25, 2020 - 07:00 PM
זמן סיום: ביום ראשון, אוקטובר 25, 2020 - 10:00 PM

מכללת פרוג

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה תורנית
מרצה בבית פרוג
יש מודעה ויש מודעה

תמיד יהיו כאלו שיגידו: הגרפיקאית הזו כבר שנים בשוק לכן יש לה כ"כ הרבה לקוחות...
יהיו כאלו שיראו את המודעות המהממות ויפטירו בקנאה 'אין, פשוט יש לה את זה'.

המציאות מוכיחה שגרפיקאית טובה שמשלבת את הידע בעיצוב גרפי עם קופי וקריאייטיב מצליחה להוציא מודעות 'סוף הדרך' שגורפות תשואות והצלחה ללקוחות (שכידוע מביאים לקוחות נוספים).

זה כל הסוד.

כל גרפיקאית מנוסה יודעת שכדי להצליח היא חייבת קופירייטינג צמוד, הקופי עושה את כל ההבדל.
קופי וקריאייטיב הם לא רק ניסוח טקסט, זה לדעת איפה נכון למקם כל דבר, מה חשוב להבליט, איזה ויזו'אל יקפיץ את המודעה לליגה אחרת ועוד הרבה פרמטרים שגורמים למודעת הפרסום להצליח.

ואנחנו יודעים שזה קשה.
אחרי כל ההשקעה בלימודי עיצוב גרפי כבר אין כוח, זמן וכסף להיכנס לקורס נוסף.
אבל באמת: זה הדבר שייתן לך את הטאצ' הנדיר - הבידול מכל אלף ואחת הגרפיקאיות שיוצאות כל שנה מהסמינר.

אז מה יש לנו כעת?
קורס קופי כולו בזום מהבית + הנחה משמעותית.
זו הזדמנות שלא כדאי לפספס

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה