עזרה פתיחת עוסק פטור

עיצוב ותקשורת חזותית >> תוכן מקצועי

פונט חדש בגוגל פונט: 'קרנטינה'
5.00 star(s) 3 ratings
והזוכה המאושרת היא:
אחרי ימים ארוכים ואלפי פניות מרגשות התקיימה היום ההגרלה של מבצע מגשימים חלום בבית פרוג. האמת, לא ידענו כמה ביקוש יש לרכישת מקצוע בתחומים הנלמדים...
היתומה לבית רוטנר בפוסט כאוב: "תעזרו לנו לצאת מפה"
השבוע פורסמה הידיעה הקשה אודות פטירתה של לבנה רוטנר ע"ה, בת 48 שהתמוטטה בביתה והשאירה שמונה ילדים, שישה מתוכם טרם נשאו. עם פטירתה גילו השכנים תנאי...
תמחור עימוד
כן, תמחור .. הצעה: בואו ניתן לעצמנו לתמחר לפי עבודה, לא לפי עמודים, ותאמינו לי, זה עובד ! עובד מצויין ! במקום להגיד ללקוח: 17.5 ש"ח לעמוד...

אליקבליק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כמה שאלות בנוגע לפתיחת עוסק פטור-
א. כתוב באינטרנט שצריך להציג למע"מ אישור או תעודה על תחום העיסוק- זה אומר שאני לא יכול לפתוח עוסק פטור עד שתהיה לי תעודת לימודים מפרוג שסיימתי את הקורס?!!?
ב. מה זה אומר הדבר הזה? -- 'צילום המחאה מבוטלת מחשבון עו"ש של העסק או אישור של פרטי חשבון בנק מהבנק'
ג. אם אין לי משרד שבו אני עובד אז אני רושם את הכתובת של הבית שלי בתור הכתובת של העסק?

ד. אם מישהו יודע להגיד בדיוק מה צריך לעשות כדי לפתוח עוסק פטור והאם אפשר לעשות את זה דרך האינטרנט, וכמה זה התעסקות בלי רואה חשבון?

תודה רבה!

טילון

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
א. ממש לא. לא חייבים תעודה בשביל לפתוח עוסק פטור. לא יודעת מה בדיוק הם דורשים, כי אני פתחתי דרך רואה חשבון שעשה לי הכל, אבל אולי הכוונה לדיווח שלך על התחום.
ב. הם צריכים לדעת מה חשבון הבנק שלך. ההוכחה הרשמית לזה שהחשבון באמת שלך היא צילום של צ'ק מבוטל או אישור מהבנק.
ג. כן.
ד. את זה אני כבר לא יודעת, כי כאמור עשיתי עם רואה חשבון... אבל זה לא שבדקתי מה זה דורש ונבהלתי ולכן הלכתי לרואה חשבון, אלא זה קרוב משפחה שעשה לי טובה.

קנאק

מיתוג מדוייק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כל העניין הזה מעניין גם אותי
אבל אין לי איך לעזור
חוץ מלשים קישור לאשכול שמצאתי באתר

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
רוב רואי החשבון עושים את זה תמורת כמה מאות בודדים, הרבה יותר מומלץ
אני מכיר הרבה שניסו לפתוח לבד, ופיספסו משהו ו... אחרי זה הם התחרטו מיליון פעם.
אין מה לעשות לכל תחום יש את המומחה שלו, כמו ששולחן אתה לא תבנה לבד (אלא אם כן אתה נגר..), לדעתי זה בדיוק אותו דבר.
דעתי האישית..

חגית קרמר

בניית אתרים חכמים ומדוייקים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
ד. אם מישהו יודע להגיד בדיוק מה צריך לעשות כדי לפתוח עוסק פטור והאם אפשר לעשות את זה דרך האינטרנט, וכמה זה התעסקות בלי רואה חשבון?
כתבתי בעבר, וכותבת שוב:
מי שפותח עוסק פטור כדי להרוויח כסף, צריך לקחת רו"ח מומחה/ית.
פשוט בזבוז זמן וכסף לבצע את זה לבד.

כן, בקורס עיצוב גרפי בפרוג לומדים בין היתר גם לבנות אתרי וורדפרס מדהימים בלי צורך לדעת קוד!

אליקבליק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

חגית קרמר

בניית אתרים חכמים ומדוייקים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אם כך, האם לא עדיף פשוט לעבוד עם דבר כזה https://www.oseksachir.co.il/ ?
ככה זה בלי ללכת לרואה חשבון בכלל
לא.
צריך לקבל החלטה אם רוצים לעבוד כשכירים או כעצמאיים.
ואפשר גם לשלב את שני הנ"ל.
רו"ח מכיר חוקים וצורות חישוב שמסייעות לעסק עצמאי להרוויח יותר. הרבה יותר. לא רואה סיבה לוותר על זה.

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני אישית מכיר רואי חשבון שחוסכים ללקוחות שלהם המון כסף, לפעמים יש כל מיני חוקים שאתה לא מכיר ואתה זכאי להחזרים וכדו', והם כן יודעים
רק אתמול סיפר לי אחי, שבזכות הרו''ח שלו הוא קיבל החזר של כמה אלפי שקלים, בגלל איזה סעיף שהוא בכלל לא ידע שזה קיים, והרו''ח עשה לו את זה.
הסכום שהוא קיבל כיסה לו את העלות של הרו''ח לכמה שנים..
כך שזה ממש לא שווה להתעסק לבד.

טילון

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
זה לא בחינם. הם מנכים עמלה של 5% פלוס עלויות מעביד.
שלא לדבר על זה שמי שיכול לפתוח עוסק פטור לא צריך לשלם מע"מ (משמעותי כשעובדים מול לקוחות פרטיים שכל מה שמעניין אותם זה רק הסכום הסופי לתשלום), והחברה מן הסתם כן משלמת מע"מ, שאותו כמובן היא דורשת מהלקוח (שלהם. כלומר זה שלא רצה לפתוח עסק)
בעיני זה יכול להשתלם רק אם לא בטוחים שרוצים לפתוח עסק, ומעוניינים לעשות תקופת נסיון לפני שפותחים תיקים במס הכנסה וביטוח לאומי.
ברגע שבטוחים שרוצים להפעיל את העסק חבל על הכסף.

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

535

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה