פתיחת מערכת הפעלה ממחשב אחר

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
נהרס לי מסך מחשב אבל יש לי את הדיסק הקשיח שעליו מותקנת מערכת ההפעלה ואני יכול לחבר אותו למחשב חדש עם חיבור USB.
האם אני יכול עכשיו להדליק אותו כמו המצב שלו בעבר עם USB (בלי לפרק את המחשב החדש), אם כן, כיצד?

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
נהרס לי מסך מחשב אבל יש לי את הדיסק הקשיח שעליו מותקנת מערכת ההפעלה ואני יכול לחבר אותו למחשב חדש עם חיבור USB.
האם אני יכול עכשיו להדליק אותו כמו המצב שלו בעבר עם USB (בלי לפרק את המחשב החדש), אם כן, כיצד?
זה מורכב, בגדול אם תחבר ותרצה להדליק דרך הביוס, זה לא יעלה.

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
זה עדין לא במהירות של SATA3...
"נכון מאד", זה עדיין לא כל כך לאט כמו המהירות של SATA3 עם דיסק מכני. אלא כמעט כמו המהירות של SATA3 עם SSD. כלומר שבמכני פנימי עולה לי המחשב תוך 45 שניות באתחול. ובכונן החיצוני עם SSD עולה לי מאתחול תוך 14 שניות.

נערך לאחרונה ב:

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
בווינדוס 8 ומעלה רק לחבר. ב7 ומטה צריך לעשות שינוי קטן כדי שזה יעבוד

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
המטרה:
1. גיבוי החומר. (יעבור איכשהו גם בלי ווינדוס).
2. שימוש בתוכנות שמותקנות שם.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אשמח לדעת האם יש הוראות בעברית לעשות את זה עם USB

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה