פתח אורור במגירות מזווה--

• פותח הנושא yudb
  • פורסם בתאריך

yudb

משתמש סופר מקצוען
כשמתכננים לעשות בארון מזווה מקום לירקות,
ולצורך כך, משאירים בתחתית הארון של מגירות אלו פתח מקדימה (התחתית קצרה יותר) לאוורור
האם גם המגירות (לא סלסלאות) במצב כזה יותר קצרות?
האם ניתן להשאיר את המגירות (לגרהבוקס) בגודל הסטנדרטי, שיגיעו עד פתח הדלת של הארון ולשים פתח אורור (2 עיגולי רשת בתחתית, לא בחזית) ויתאוורר?
האם יתאוורר בצורה כזאת?

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לשים ירקות במגירה רגילה דופן מתכת לא מומלץ, בפרט לא לגראבוקס, חבל להרוס מגירה כ"כ יקרה שאין ממש דרך לאוורר אותה. 2 עיגולי רשת לא מספיק בכלל.
אני ממליץ לבקש סלי רשת על מסילות איכותיות בלום/ גראס וכדו', וכך ממילא גם השאלה שלך נפתרת.

yudb

משתמש סופר מקצוען
לשים ירקות במגירה רגילה דופן מתכת לא מומלץ, בפרט לא לגראבוקס, חבל להרוס מגירה כ"כ יקרה שאין ממש דרך לאוורר אותה. 2 עיגולי רשת לא מספיק בכלל.
אני ממליץ לבקש סלי רשת על מסילות איכותיות בלום/ גראס וכדו', וכך ממילא גם השאלה שלך נפתרת.
המטבח הותקן.
סגרתי בהזמנת התוכנית על ארון מזווה עם מגירות רגילות בתוכו שתחתית הארון קצרה יותר עבור אוורור.
תכלס,
הם שכחו לקצר את תחתית הארון, כך שאין אוורור :(
כרגע,
מנסים להציע לי לשים במקום קיצור תחתית הארון 2 עיגולי אוורור (או עיגולים בחזית - שאין על מה לדבר!)
השאלה מה לעשות כרגע, האם עיגולים כאלה פחות יאוררו מקיצור תחתית הארון?
אני מתכננת להשתמש לירקות רק עם מגירה אחת מתוך שלושת מגירות המזווה...
כיום רוב הירקות נמצאים במקרר. כנ"ל הפרות
אך כשמשפחה גדלה, אין כבר מקום במקרר לכל הנ"ל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה