WordPress פרצו לי לאתר מה אני עושה

• פותח הנושא YBYY
  • פורסם בתאריך

YBYY

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מבקשים ממני להעביר להם ביטקויין ואני לא מעוניין רק חבל לי שכל העבודות שלי ילכו שם לפח
האם יש לי אפשרות לחלץ את הקבצים הם אומרים שהם העבירו את הקבצים של האתר למסד נתונים שונה
והם אומרים שיפגעו קשות בקידום של גוגל מה אני אמור לעשות כרגע אני בתוצאה הראשונה כמעט מכל מקום
ככה שאם אני עושה משהו חדש איך אני פותר את זה ?
תודה רבה

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מבקשים ממני להעביר להם ביטקויין ואני לא מעוניין רק חבל לי שכל העבודות שלי ילכו שם לפח
האם יש לי אפשרות לחלץ את הקבצים הם אומרים שהם העבירו את הקבצים של האתר למסד נתונים שונה
והם אומרים שיפגעו קשות בקידום של גוגל מה אני אמור לעשות כרגע אני בתוצאה הראשונה כמעט מכל מקום
ככה שאם אני עושה משהו חדש איך אני פותר את זה ?
תודה רבה
יש גיבוי יומי בשרת?

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תודה רבה לכולם ברוך השם מצאתי גיבוי אחרון דרך השרת
והתקנתי את זה במקום אחר
(שישארו עם מה שיש להם ויחפשו כסף ממישהו אחר:p)
עכשיו נשאר רק לנסות לבדוק דרך הלוגים עד כמה שאפשר דרך איזה תוסף הם חדרו, כי הם יחזרו.

עכ"פ, לעדכן את כל התוספים, ולמחוק מה שלא צריך.

YBYY

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עכשיו נשאר רק לנסות לבדוק דרך הלוגים עד כמה שאפשר דרך איזה תוסף הם חדרו,
איך אני יודע דרך איזה תוסף איפה רואים את זה
אמרו לי שזה קשור לעדכונים של תוספים ועדכנתי אותם

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
נסו גם לשנות את כל הסיסמאות (באתר ובשרת) ולבדוק אם יש משתמש לא מזוהה בעל הרשאות ברשימת המשתמשים באתר.
יתכן שיותר בטוח לאפס הרשאות כל המשתמשים מלבד המנהל הראשי.
ואם יש אפשרות ליותר ממשתמש אחד בשרת אז יש לבדוק כנ'''ל גם בשרת.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
מלבד הנ''ל כדאי להתקין תוסף אנטי וירוס ואבטחה מוסמך לאתר.

NetWorking

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
בדיוק כתבתי עכשיו פוסט על איך לאבטח אתרי וורדפרס.
הרעיון הוא להקשות על פורצים לפרוץ לאתר.
כמובן שמומלץ לבחור בסיסמאות מורכבות ואפשר גם להחביא את הגישה למערכת הניהול (בוורדפרס יש תוספים לזה..).
אבל יש עוד כמה דברים טכניים שעשויים להקשות לפרוץ לאתר .

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
גם [לכה"פ אם לא יודעים לבדוק/ לנטרל וירוסים, ואם כן - אני לא נכנס לזה, השאלה מי יכול לדעת שהוא יודע ומה רמת הסיכון שאותה עוד אדם מסכים לקחת על עצמו] כדאי להימנע משימוש בתוספים ממקורות לא ידועים.
כתבתי על זה מאמר כאן בפרוג.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה