פרסום בעיתונים מקומיים בבית שמש

Tzivya22

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
לא הובנתי כנראה.
המודעה בעברית
מדברת על מוצר מסוים.
רק רוצה שהאמריקאיות ייתקלו בו וילכו לקנות

הבנתי מתושבת השכונה שמידע לכל הכי הולך- וזה גם נשמע שזה מה שאת צריכה.

כּוֹתָר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
המליצו כאן כמה על 'מידע לכל' על סמך כך פרסמתי שם בגיליון האחרון 4 עמודים קטלוג חזרה לבית הספר,
מה שקצת מוזר לי:

1. כאן כתבו שזה פונה לקהל יעד פתוח יותר, ומערכת העיתון כתבה לי שיש וועדת ביקורת קפדנית.
כנראה שהם בכל אופן מנסים לאזן בין שתי קצוות הסקלה.

2 שהפרסום עדיין לא עובד, היום הייתה ההזמנה הראשונה מבית שמש.

קבצים מצורפים

• קטלוג הכל - בי 2020.pdf
    12.1 MB · צפיות: 31

studentit1

משתמש פעיל
א. מידע לכל זה העיתון הכי עבה בבית שמש, כנראה בכל זאת יש סיבה שאנשים מפרסמים שם.
ב. יש עוד עיתונים.
ג. פתחתי את הקטלוג שצירפת ודבר ראשון שעלה לי זה שחוץ ממך יש בדיוק באותו עיתון וברוב העיתונים בבי"ש את חנות בדק בית שהם מפרסמים כבר תקופה עם קטלוג הרבה יותר גדול. והם חנות מוכרת בבי"ש, מה גם שמריפרוף קל שמתי לב שהמחירים שפירסמת גבוהים מהם... אז אולי זו הסיבה...

כּוֹתָר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
א. מידע לכל זה העיתון הכי עבה בבית שמש, כנראה בכל זאת יש סיבה שאנשים מפרסמים שם.
ב. יש עוד עיתונים.
ג. פתחתי את הקטלוג שצירפת ודבר ראשון שעלה לי זה שחוץ ממך יש בדיוק באותו עיתון וברוב העיתונים בבי"ש את חנות בדק בית שהם מפרסמים כבר תקופה עם קטלוג הרבה יותר גדול. והם חנות מוכרת בבי"ש, מה גם שמריפרוף קל שמתי לב שהמחירים שפירסמת גבוהים מהם... אז אולי זו הסיבה...
תודה רבה על המענה המפורט.
אם אפשר שאלה,
אני מבין שבדק בית נותנים קטלוג גדול + שירות משלוחים,
הקטלוג שלנו הוא דוגמית, מודגש לאורך כל הקטלוג שיש אתר עם מגוון ענק, לא שמתם לב לכך ?

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אם אפשר שאלה,
הקטלוג שלנו הוא דוגמית, מודגש לאורך כל הקטלוג שיש אתר עם מגוון ענק, לא שמתם לב לכך ?
יש אנשים שאין להם אינטרנט.....!!!!
אז אם מעדיפים לעשות מישלוח בחנות שמוכרת להם...

והקטלוג שפירסמת בעיתון היה מאוד יפה

studentit1

משתמש פעיל
אם אפשר שאלה,

את האמת רק ריפרפתי, ז"א ראיתי מלמעלה מה מציעים, לי אישית כרגע זה לא רלוונטי (הילדים קטנים עדין...)
לכן כנראה ישר דפדפתי לעמודים הבאים...ולא שמתי לב שכתוב שזה חלק ממגוון גדול יותר,
אבל תכלס צריך לשאול את מי שזה רלוונטי לו יותר...כי אז מאמינה שיותר התעכבו על העמודים.
ובלי קשר אולי צריך לפרסם דווקא את האתר כדבר המרכזי ולא את הדוגמית...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה