פריסת ריצוף- מישהו לא מקצועי יכול לעשות תוכנית באופן עצמאי?

על הדרך

משתמש פעיל
נאמר לנו בפרויקט שאם אנחנו רוצים ריצוף בצורה מסוימת, אנחנו צריכים להביא תוכנית פריסת ריצוף מאדריכל. אחרת הפועלים ירצפו לפי הנוחות.
יש לי ריצוף מלבני ואני רוצה שירצפו לאורך. יש תוכנה חינמית שבה אני יכולה לעשות את זה? או משהו אחר? אם לא כמה אמור לעלות דבר כזה?

miri r

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נאמר לנו בפרויקט שאם אנחנו רוצים ריצוף בצורה מסוימת, אנחנו צריכים להביא תוכנית פריסת ריצוף מאדריכל. אחרת הפועלים ירצפו לפי הנוחות.
יש לי ריצוף מלבני ואני רוצה שירצפו לאורך. יש תוכנה חינמית שבה אני יכולה לעשות את זה? או משהו אחר? אם לא כמה אמור לעלות דבר כזה?
אין תכנה חינמית כזו, כמו שאין תכנה שעושה לך אופציות תכנוניות בחינם או אופציות קונסטרוקטיביות...
בתכנית ריצוף גדולה ואיכותית מושקעת מחשבה ולפעמים נדרשים פתרונות יצירתיים
מאמינה שיעלה לך כמה מאות שקלים במידה ויש לך קבצי שרטוט מוכנים של הדירה.

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
משערת שיש תכנות חינמיות שאפשר לשרטט בהן את התכנית ועליה פשוט להכניס מלבנים ולשחק איתם עד שתגיעו לתוצאה שמשביעה את רצונכם.
אפשר גם בלי תכנה אך אז יהיה לכם קשה לוודא שהקנ"מ תקין

וכפי שכתבו פה מעלי- בכמה מאות ש"ח תוכלו לפנות למעצבת שתעשה זאת בצורה מקצועית יותר

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ולהכניס בחישוב גם את המרווחים למילוי רובה - שבמצטבר יכול להגיע ל...
לא, כי לרוב האריח מגיע עם החסרה של כמה מ"מ ולא מידה עגולה כפי שמצוין עליו
בדיוק בשביל ענין הפוגות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה