שיתוף - לביקורת פריחה אדומה

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מסדרון ההמתנה מואר באור תכלכל, ריח של אלכוהול רפואי מעקצץ בנחיריים, ושקט. תעודות הוקרה למכביר מחפות יחדיו על טפט אפור עם פרפרים ירוק תפוח.

הטלפון מצלצל בפאניקה, המזכירה סיימה את הקפה ואת השיחה עם אחותה שבקניון ונגשה לענות לשיחה.

"הלו?"

"אפשר את הפרופסור בדחיפות?"

"הוא עסוק. למסור לו משהו?"

"כן. תגידי לו שזה בקשר לנקודות האדומות, דיברתי אתו אתמול, עכשיו אני רואה שזה מתפשט לי למקומות נוספים זה גורם לי לאי נוחות".

"אוקיי, אמסור לו"

"ותשאלי אותו גם מה לגבי בריכה וים, אם נראה לו שזה מחמיר את המצב או שזה סבבה, כי נראה לי שבפעם הקודמת זה החמיר את האדמומיות".

"בסדר, עוד משהו?"

"תגידי לו שיש לי אזורים שזה נראה מחריד, הוא אמר לי שזה בגלל שאלו אזורים חנוקים ושלא אסגור אותם, תגידי לו שזה ממש לא נראה טוב".

"הו, הנה הפרופסור התפנה".

----"פרופסור, אני מעבירה אליך שיחה"---

"הלו, פרופסור גמזו?"

"ביבי?"

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
סיפור צבעוני ומלא עניין.
אהבתי ביותר את הסיום...

עטרה ד

משתמש מקצוען
מסדרון ההמתנה מואר באור תכלכל, ריח של אלכוהול רפואי מעקצץ בנחיריים, ושקט. תעודות הוקרה למכביר מחפות יחדיו על טפט אפור עם פרפרים ירוק תפוח.

הטלפון מצלצל בפאניקה, המזכירה סיימה את הקפה ואת השיחה עם אחותה שבקניון ונגשה לענות לשיחה.

"הלו?"

"אפשר את הפרופסור בדחיפות?"

"הוא עסוק. למסור לו משהו?"

"כן. תגידי לו שזה בקשר לנקודות האדומות, דיברתי אתו אתמול, עכשיו אני רואה שזה מתפשט לי למקומות נוספים זה גורם לי לאי נוחות".

"אוקיי, אמסור לו"

"ותשאלי אותו גם מה לגבי בריכה וים, אם נראה לו שזה מחמיר את המצב או שזה סבבה, כי נראה לי שבפעם הקודמת זה החמיר את האדמומיות".

"בסדר, עוד משהו?"

"תגידי לו שיש לי אזורים שזה נראה מחריד, הוא אמר לי שזה בגלל שאלו אזורים חנוקים ושלא אסגור אותם, תגידי לו שזה ממש לא נראה טוב".

"הו, הנה הפרופסור התפנה".

----"פרופסור, אני מעבירה אליך שיחה"---

"הלו, פרופסור גמזו?"

"ביבי?"
עצוב שזה אמיתי...
אהבתי ממש!
מזכיר את הרעיון של הטור ההוא ב'המבשר' בעמוד הראשון...
רק בהרבה יותר טוב!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה