פרח בר - רחל פומרנץ

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אסתי-בראון

להיות אמא מחוברת
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
המשך לשנים הראשונים. איך קראו לילד? רוני? בסוף נראה לי שהוא מתארס עם בנה של הגיורת.
לא זוכרת שמות, זה היה ממש מזמן.
ככל הידוע לי הוא לא קיים בעברית וגם באנגלית מעולם לא הודפס.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
המשך לשנים הראשונים. איך קראו לילד? רוני? בסוף נראה לי שהוא מתארס עם בנה של הגיורת.
לא זוכרת שמות, זה היה ממש מזמן.
ככל הידוע לי הוא לא קיים בעברית וגם באנגלית מעולם לא הודפס.
חבל! תשכנעי אותה לתרגם.
אני לא צריכה מודפס...:)

חניפו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אשמח גם לקנות אותו למי שיש.

פעמונים ורימונים זה המשך של הספרים האלה כ-10 שנים אחרי פרחי קקטוס. ספר מאוד היפה, הראשון שהיה לי עצבים לשבת ולקרוא באנגלית

חניפו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
בכל חנות שמוכרת ספרי קריאה באנגלית, זה ספר לא כזה ענתיקה כך שזה עדיין במדפים.

חניפו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
יצא בספר באנגלית, לא נראה לי שיש אותו בעברית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה