פרויקט 'שיקום מבנים' חבר' 'עמידר'

leahnew

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מצ"ב הדמיה שעשיתי לאחרונה עבור עיריית דימונה, העבודה הוזמנה ע"י קבלן של חברת 'עמידר' מטרת ההדמיה להמחשת שיקום מבנה,פרויקט מעניין, אבל נעשה בלחץ של זמן [שעות בודדות] לכן יש עוד מה לעבוד על החומרים, [למרות שמבחינת הקבלן והעירייה היה הכי חשוב עבודה 'מהרגע להרגע' לצורך החלטה בשטח על שיקום שכבר התחיל בפועל] אשמח לחו"ד והעצות לשיפור [מקווה למצוא זמן לשפר לעצמי את ההדמיה...]
העיקרון היה להמחיש איך הבניין בתמונה 1 יראה אם ישקמו אותו כמו השיקום בתמונה 2, בתמונה 3 התוצאה.
IMG-20180626-WA0014.jpg IMG_20180808_122251.jpg חזית קידמית.jpg

נערך לאחרונה ב:

פנחס מרבך

- הדמיות תלת מימד - רמה אחת מעל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
העיקרון היה להמחיש איך הבניין בתמונה 1 יראה אם ישקמו אותו כמו השיקום בתמונה 2, בתמונה 3 התוצאה.

בתמונה 2 התוצאה, בתמונה 3 ההדמיה, נכון ?

תמרזאל

עיצוב פנים, הדמיות אדריכליות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
בתמונה 2 התוצאה, בתמונה 3 ההדמיה, נכון ?
נראה לי שהיא התכוונה שתמונה 2 נתנה להם השראה לעיצוב אבל זה לא הבניין הזה אלא בניין אחר
ותמונה 3 זה התוצאה של ההדמיה שהיא עשתה.

leahnew

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נראה לי שהיא התכוונה שתמונה 2 נתנה להם השראה לעיצוב אבל זה לא הבניין הזה אלא בניין אחר
ותמונה 3 זה התוצאה של ההדמיה שהיא עשתה.
הבנת אותי מציון. הבניין הזה כבר שוקם [באותו רחוב] והעירייה התלבטה אם לשקם את הבניין בתמונה 1 באותו הדרך...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה