פרויקט מעשי בבדיקות תוכנה

talent

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
מחפשת מישהי תותחית (בתשלום כמובן)
שעובדת בבדיקות תוכנה ותוכל להנחות אותי בפרוייקטים מעשיים בבדיקות תוכנה לצורך צבירת נסיון והעשרת קו"ח.

מעוניינת באחת שתדע לנהל ולדייק אותי ממש כמו בפרויקטים שמתבצעים בבתי תוכנה, תוך שימוש בכלי בדיקות.

אם את מתאימה תכתבי לי בפרטי או למייל

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
שעובדת בבדיקות תוכנה ותוכל להנחות אותי בפרוייקטים מעשיים בבדיקות תוכנה לצורך צבירת נסיון והעשרת קו"ח.

מעוניינת באחת שתדע לנהל ולדייק אותי ממש כמו בפרויקטים שמתבצעים בבתי תוכנה, תוך שימוש בכלי בדיקות.

אם את מעוניינת בתשלום-יש אחת שהקימה בבי"ש את גשר להייטק,
נראה לי עולה 6000 ש"ח לחודשיים, (לא בטוחה) והיא מביאה פרוייקט (כמעט אמיתי...) בליווי שלה, בתור נסיון.
אם זה שווה או לא-לא בטוחה :) אבל רק שתדעי שיש אופציה...

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם את מעוניינת בתשלום-יש אחת שהקימה בבי"ש את גשר להייטק,
נראה לי עולה 6000 ש"ח לחודשיים, (לא בטוחה) והיא מביאה פרוייקט (כמעט אמיתי...) בליווי שלה, בתור נסיון.
אם זה שווה או לא-לא בטוחה :) אבל רק שתדעי שיש אופציה..
מכירה את המרצה שם.
יודעת שבנות יצאו ממש מרוצות. אחת אפילו התקבלה לעבודה תוך כדי (מתוך 4 או 5 בנות)
והפרוייקט אמיתי אמנם אחי שתקנו אותו כבר אבל מחזירים אותו למצב לפני התיקונים

"FullStack"

משתמש חדש

מה המייל שלך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה