מידע שימושי פרויקטים בבני ברק מכיר/ה??? כנס/י.

• פותח הנושא Deleted member 76765
  • פורסם בתאריך
D

Deleted member 76765

אורח
בפרדס כץ -תל גיבורים
3-4 חדרים
אם ידוע לכם גם פרטים (קבלן אמין וכדומה)
אשמח שתכתבו.
תודה!!!

D

Deleted member 76765

אורח
מקפיץ

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
יש פרוייקט חדש שלדעתי עוד לא התחילו בשיווק הדירות, ברחוב המכבים אברבנאל ליד שחר העיר וצמרת העיר של נרקיס- אם אתם מכירים, הולך להיות שם יש חסד ופארק ענק צמוד, ובכלל באופן כללי איזור מעולה ומתחדש, אני לא יודעת פרטים אני אנסה לבדוק אולי בהמשך, אני עוברת שם כל יום אני אבדוק מה פרטי הקבלן שבונה שם

D

Deleted member 76765

אורח
אשמח ממש תודה!!!!

אני וביתי

משתמש מקצוען
יש פרוייקט חדש שלדעתי עוד לא התחילו בשיווק הדירות, ברחוב המכבים אברבנאל ליד שחר העיר וצמרת העיר של נרקיס- אם אתם מכירים, הולך להיות שם יש חסד ופארק ענק צמוד, ובכלל באופן כללי איזור מעולה ומתחדש, אני לא יודעת פרטים אני אנסה לבדוק אולי בהמשך, אני עוברת שם כל יום אני אבדוק מה פרטי הקבלן שבונה שם
איפה אמור להיות הפארק?

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
איפה אמור להיות הפארק?
אחרי הפרוייקט הנ"ל, ככה שמעתי מאנשים שיודעים אבל לא ממקור מוסמך
1622809484880.png

haso

משתמש פעיל
קובץ קצת כבד צריך להגדיל ואז לראות את כל הפרויקטים באיזור והפארקים

קבצים מצורפים

• File (8).pdf
    6 MB · צפיות: 116

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
כדאי להסתכל בקובץ המצורף להודעה של haso@, יש שם תוכנית של כל האיזור לפרטי פרטים למי שמתעניין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה