שכונת רמת אברהם בית שמש

MG3719742

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שלום לכולם.
אני מחפש דירה בבית שמש אולי מישהו יוכל לעזור לי ולספר לי על שכונת רמת אברהם. איזה סוג אוכלוסייה? האם יש שם סופר/מכולת? האם זה בנוי או שזה יותר אתר בנייה? והאם יש שם פארקים/גני שעשועים, גנים, בי''ס וכו'?
תודה!
בנוי מאד!!
ממש לא אתר בניה
יש שם איזה רחוב שאוחזים בלבנות אותו
אבל הרחובות המאוכלסים בנוים לגמרי ולא מזכיר שום אתר בניה
יש שם מכולות מרפאה של מאחודת ובקרוב של מכבי
ועוד הרבה חנויות בבתים...
ועכשיו בכלל זה מאד מתפתח
הייתי שם לפני חושיים והשבוע וראיתי מלא דברים חדשים
גם מבחינת התחבורה זה ניהיה מאד נגיש
יש קו 12 רמת אברהם לרמה ב'
לא יותר מ7 דקות נסיעה וכן להפך

בחיפוש

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
בנוי מאד!!
ממש לא אתר בניה
יש שם איזה רחוב שאוחזים בלבנות אותו
אבל הרחובות המאוכלסים בנוים לגמרי ולא מזכיר שום אתר בניה
יש שם מכולות מרפאה של מאחודת ובקרוב של מכבי
ועוד הרבה חנויות בבתים...
ועכשיו בכלל זה מאד מתפתח
הייתי שם לפני חושיים והשבוע וראיתי מלא דברים חדשים
גם מבחינת התחבורה זה ניהיה מאד נגיש
יש קו 12 רמת אברהם לרמה ב'
לא יותר מ7 דקות נסיעה וכן להפך
הכל עניין של יחס....
ביחס לשכונה נורמטיבית זה אתר בניה!!!!!!
אין ספסל אחד בכל השכונה!!(על גינה לא חולמים אבל יש הרבה חול.....).
אי אפשר ללכת ברצף לאורך מדרכה אחת כיוון שהכל בבניה ויש בורות וחורים וכו' וצריך לקפץ מצד לצד.
בגדול שכונה מכוערת ונוראית......
סליחה על הבוטות אבל אין מילים יותר עדינות לתאר אותה.. (ואני לא נכנס מי אשם וכו')

בחיפוש

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אבל הרחובות המאוכלסים
יש רק רחוב אחד מאוכלס...
יש שם מכולות
מכולת אחת
ובקרוב של מכבי
מכבי כבר פועל
מרפאה של מאחודת
ללא שלט זיהוי שלהם מחשש שיבולע להם ע"י הקיצוניים ש"כביכול" לא לוקחים כסף מהמדינה (אך כמובן פוקדים את המרפאה).

MG3719742

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש רק רחוב אחד מאוכלס...

מכולת אחת

מכבי כבר פועל

ללא שלט זיהוי שלהם מחשש שיבולע להם ע"י הקיצוניים ש"כביכול" לא לוקחים כסף מהמדינה (אך כמובן פוקדים את המרפאה).
אני עובר לגור שם בקרוב
אחרי יותר מחודש שחרשתי אבל חרשתי פשוטו כמשמעו!!!
הבנתי שמאד מאד מאד נהנים שם!!!
הלכתי שם לאורך כמה מדרכות וזה ממש לא כמו שכתבתם....
לא כל כך גרוע....
שכונה שמורה מאד קהילתית מאד ונכון היא עדיין לא בנויה לגמרי
אבל בהחלט בשלבי התפתחות רציניים
לפני שלוש חודשיים לא יכלו ללכת שם בלי להתלכך מאבק ומחול והיום אפשר ברוגע
ואני אחרי מסע בירוים ארוך מאד!!!
אולי יש אנשים שרוצים לבוא לגור אחרי שלב הפיתוחים לשכונה בנויה לגמרי
אבל יש אנשים שיהיה להם גם ככה טוב....
אנשים באו לגור שם כבר לפני שנה פלוס כשבאמת היה בורות ובעיות
ואז נכון לא היה מכולת לא היה מרפאות ולא היה כלום
אבל למי שבאמת רוצה לדעת מה זה היום שילך לראות בשתי העיינים
ודרך אגב השובע התחילו לאכלס את הרחוב השני
בהצלחה לכולנו!!

MG3719742

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הכל עניין של יחס....
ביחס לשכונה נורמטיבית זה אתר בניה!!!!!!
אין ספסל אחד בכל השכונה!!(על גינה לא חולמים אבל יש הרבה חול.....).
אי אפשר ללכת ברצף לאורך מדרכה אחת כיוון שהכל בבניה ויש בורות וחורים וכו' וצריך לקפץ מצד לצד.
בגדול שכונה מכוערת ונוראית......
סליחה על הבוטות אבל אין מילים יותר עדינות לתאר אותה.. (ואני לא נכנס מי אשם וכו')
רחוק מלהגיד מכוערת ונוראית....זה א''י

ייצ'ק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
דירה למכירה ברמת אברהם 3 חדרים חדשה מהניילון ב1430000
מי שרוצה יכול להתקשר לטל' 0583250972 או למייל 0583250972z גימייל נקודה קום לרציניים בלבד

הילה פוטוגרפי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני גרה כאן יש מכולת יש את הטמבור שלנו שיש שם כל מה שצריך לדירה חדשה ובכלל
יש כאן חנות צעצועים חנות איפור וחנות בגדים וגרביים קופות חולים
גינות אין עדיין לצערנו
תחבורה יש גנים יש ותלמודי תורה גם
אוכלוסיה מדהימה אנחנו נורא נהנים כאן בה
הבניה מסתימת כאן יותר ויותר וכבר כמעט אפשר לשכוח מהמילה אתר בניה אנחנו גרים כאן שנה וחצי
כשבאמת לא היה כלום

נערך לאחרונה ב:

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
ישנם כמה וכמה אשכולות על השכונה:

אם הצלחת להבין משם משו - מה טוב.
אספר לך מנקודת מבטי (יצא לי לבדוק את העניין).
קודם כל אני לא מתייחס לטענות זמניות (גינות פארקים כבישים וכו'), כי אלו בעיות שהולכות להפתר במוקדם או במאוחר, אני מניח שההתעניינות היא בנוגע לרכישה, כך שלפעמים שווה תקופת הסתגלות קצרה.
ובעיקר, כי בעבר כל שכונה בארץ סבלה מקשיים אלו בהתחלה, רק שאנשים מסתכלים על שכונות מסוימות שב"מחיר למשתכן" שם על הקבלן לדאוג לפיתוח לפני אישורים, זה סטנדרט נהדר, אבל יחד עם המעלה היפה הזו - באים מספר חסרונות.
הגדול שבהם הוא "הרכב האוכלוסיה", תנסה לברר בשכונות כמו רמה ד' (שאף אחד לא באמת מבין מה ההסבר למחירים המטורפים עכשיו) מה ההרכב. בכנס רוכשים שנערך, אנשים לא האמינו שכל המגוון שמופיע - הולכים לגור יחד, זברות עם כיפות סרוגות, אתיופים, ספרדים ליטאים, חסידים וכל סוגי עמך בית ישראל (אוהב את כולם אהבת נפש, אבל לא בהכרח הם יהיו הבחירה הראשונה שלי לשכנים). התופעה די חדשה, הן משום שקבלנים בעבר מכרו למגזר שהתאים לאופי המקום (משיקולי רווח), או בגלל "קבוצות רכישה" שמטבע הדברים שיווקו את הדירות לחברי קהילתם.
כיום כמעט ואין מקומות חדשים שמתאכלים מ"קבוצות רכישה" ועם כל החסרונות שלהם (שהם בעיקר נחלת העבר), קשה לוותר על המעלה של הרכב האוכלוסיה.
ב"רמת אברהם" כמחצית הם ציבור חסידי (מה שמאוכלס כיום), היתרה הם ליטאים (עם עוד כמה חסידים שקנו בבניינים הליטאיים - ככה מספרים, לא מאומת), לא יעזור לבקר במקום בכדי לנסות לעמוד על אופי השכונה, מאחר והציבור החסידי התאכלס קודם, וניתן לטעות בזהות המקום, מה שהכי נכון זה לבדוק בעוד כחצי שנה, כש"האצולה" יתאכלסו ו"בניין שלם" קצת אח"כ.
לליטאי שמפריע לראות ציבור חסידי, אולי כדאי שלא יקנה שם, כל השאר אמורים מאד ליהנות מהמקום.
רמת שלמה (וחלקים מרמות), בנויים גם בצורה דומה, פרויקטים חסידיים לצד פרויקטים ליטאיים (אם כי ב"רמת אברהם" לא ידוע לי על ציבור ספרדי מכל סוג שהוא, כנראה רק כחלק מהפרויקטים הליטאיים).
הציבור הליטאי דאג לבנות בית כנסת גבוה ומרשים, (אולי בעיקר כדי להראות נוכחות גם עכשיו...), לפי רישום שלהם, כיום גרים גם ליטאיים בשכונה בפרויקטים החסידיים, רובם בשכירות, מהם רכשו בפרויקט הליטאי.
בנגוע למחיר, תנסה לעבור על האשכולות לעיל, תראה מה היו המחירים בעבר ואיך זה עולה, לאב בהכרח שתמיד זה יהיה בדיוק כמו בכל השכונות, אבל להערכתי כל השכונות אמורות להתאזן למחיר כמעט אחיד באיזשהו שלב.
בדיוק כמו שהרבה רוצים רמה ד', בגלל הגינות, אבל לאחר האיכלוס המלא, לא בטוח שזה יהיה להיט גדול, הבניינים צפופים ומגוון האוכלוסיה מורגש בהחלט.
בהצלחה!

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
זה מאוד יקר בשביל רמת אברהם
מכירה שם מישהו שמוכר עכשו 4 חדרים ב1470
(משער שזה יעד למכירה, זה יגיע, אם לא עכשיו, אז בהמשך...)
מכיר דירת 4 חדרים, פתוחה למרווח (קצת נוף ובעיקר לא צמודה לבנין) עם מרפת גדולה, משודרגת וכו', 1,500K.

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
(משער שזה יעד למכירה, זה יגיע, אם לא עכשיו, אז בהמשך...)
מכיר דירת 4 חדרים, פתוחה למרווח (קצת נוף ובעיקר לא צמודה לבנין) עם מרפת גדולה, משודרגת וכו', 1,500K.
בסדר
אני מאמינה שיומאחד הם יתאזנו עם המחירים של כל בית שמש
אבל בשביל עכשו זה יקר
במיוחד שדירות ה4 חדרים מוצלחות שם הרבה יותר מה3

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה