תח"צ פקחי אגד - שינוי לטובה

האלמוני

משתמש מקצוען
סגן ראש עיריית ירושלים, צחי ברים, על החלטת אגד להפסיק לתמרץ פקחים לחלק דוחות באוטובוסים: "מדובר בהחלטה נכונה, מוטיבציית היתר של הפקחים לתת דוחות גרמה לעוול ולעוגמת נפש גדולה לתושבים בירושלים. כולי תקווה שגם הרכבת הקלה תאמץ את ההחלטה. אני מודה ליו״ר הועדה לפניות הציבור, ח"כ פינדרוס, שהרים את הכפפה ולא הרפה עד שהתקבלה ההחלטה הנכונה״.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אגד התחייבה בפני מנהל הרשות לתחבורה ציבורית עידן מועלם להפסיק לתמרץ פקחים בשכרם לחלק קנסות לנוסעים שלא תיקפו את כרטיסיהם - כך נודע לגלובס.
ההתחייבות הגיעה על רקע סדרת דיונים בוועדה לפניות הציבור בכנסת על מתן קנסות לנוסעים בתחבורה הציבורית שלא שילמו על נסיעותיהם.

משתמש משודרג

משתמש סופר מקצוען
אם נקנסתי בעבר (לפני קצת יותר משנה) סתם!
תיקפתי כחוק (יש עדי ראיה) והתיקוף לא נראה במכשירי התיקוף של הפקחים הארורים!!!! שקנסו אותי,
יש מה לבקש כעת פיצוי? מאגד? ממשרד התחבורה?
(לצערי נאלצתי לשלם את הדו"ח)

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אם נקנסתי בעבר (לפני קצת יותר משנה) סתם!
תיקפתי כחוק (יש עדי ראיה) והתיקוף לא נראה במכשירי התיקוף של הפקחים הארורים!!!! שקנסו אותי,
יש מה לבקש כעת פיצוי? מאגד? ממשרד התחבורה?
(לצערי נאלצתי לשלם את הדו"ח)
תוכלו לנסות להוציא פירוט נסיעות ברב קו בעמדות 'על הקו' ולבדוק האם התיקוף נקלט במכשיר התיקוף

משתמש משודרג

משתמש סופר מקצוען
תוכלו לנסות להוציא פירוט נסיעות ברב קו בעמדות 'על הקו' ולבדוק האם התיקוף נקלט במכשיר התיקוף
התיקוף לא נקלט במכשיר התיקוף, זו הייתה תחנה ראשונה של המסלול וכנראה שמכשיר התיקוף עדיין היה במסלול הנסיעה שקדמה לנסיעה שלי ועדיין לא התאפס,
אבל מאיפה לי לדעת?
והפקחים שעלו בתחנה השנייה של המסלול היו מנובלים ממש!!! כי היו עוד 5-6 נוסעים כמוני בדיוק- תיקפו והתיקוף לא נקלט, ובמקום לנסות ולהבין שיש פה בעיה במכשיר ולא בכלל נוסעי האוטובוס התמימים, הם קנסו את כולנו....
תכלס נקנסתי, כעסתי, ערערתי, נדחיתי, ערערתי שוב, נדחיתי שוב ונאלצתי לשלם,
יש מה לעשות עכשיו?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
התיקוף לא נקלט במכשיר התיקוף, זו הייתה תחנה ראשונה של המסלול וכנראה שמכשיר התיקוף עדיין היה במסלול הנסיעה שקדמה לנסיעה שלי ועדיין לא התאפס,
אבל מאיפה לי לדעת?
והפקחים שעלו בתחנה השנייה של המסלול היו מנובלים ממש!!! כי היו עוד 5-6 נוסעים כמוני בדיוק- תיקפו והתיקוף לא נקלט, ובמקום לנסות ולהבין שיש פה בעיה במכשיר ולא בכלל נוסעי האוטובוס התמימים, הם קנסו את כולנו....
תכלס נקנסתי, כעסתי, ערערתי, נדחיתי, ערערתי שוב, נדחיתי שוב ונאלצתי לשלם,
יש מה לעשות עכשיו?
א. אם התיקוף נרשם על הנסיעה הקודמת - הוא אמור לכאורה להופיע בהיסטוריית התיקופים ברב קו
ב. עמותת דרך כבוד מטפלת במקרים כאלו - a1253312#gmail.com

ד. מ.

משתמש מקצוען
סגן ראש עיריית ירושלים, צחי ברים, על החלטת אגד להפסיק לתמרץ פקחים לחלק דוחות באוטובוסים: "מדובר בהחלטה נכונה, מוטיבציית היתר של הפקחים לתת דוחות גרמה לעוול ולעוגמת נפש גדולה לתושבים בירושלים. כולי תקווה שגם הרכבת הקלה תאמץ את ההחלטה. אני מודה ליו״ר הועדה לפניות הציבור, ח"כ פינדרוס, שהרים את הכפפה ולא הרפה עד שהתקבלה ההחלטה הנכונה״.
אגד תפסיק לתמרץ פקחים לפי דוחות החל מספטמבר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה