התייעצות פציעה במפרק הירך האם ניתן לאבחן לאחר 4 חודשים ?

שרה41102

משתמש פעיל
בס"ד

שלום,
לפני כ4 חודשים התעוררתי מהמיטה ורצתי לבכי הילדה כאשר עשיתי תנועה לא נכונה ששיתקה לי את הירך, כאבים עזים שלא נתנו לי לזוז צעד אחד אפילו.
הכאבים התבטאו במפשעות בחלק העליון שקרוב לבליטה שמתחברת לירך מקדימה כאבי עזים.
יומיים לא יכולתי ללכת בכלל ומיום השלישי צלעתי ועם כאבים קלים יותר.
לאחר יום הופיעה שתף דם קל מאוד סביב אזור הפציעה .
עד היום נשארה נפיחות קלה מאוד באזור הפציעה.
אני הולכת רגיל היום ללא זכר אבל כאבי אגן קיימים וזרמים ברגליים לעיטים , כאת אני בהריון ב"ה ומפחדת מהשפעת הדבר למהלך ההריון.

לא הלכתי להבחנה לצערי מהכאב העדפתי לנוח אבל היום אני חייבת אבחנה ,
האם ללכת לספר לאורתופד את הסיפור או כמו שאמרו לי כמה אנשים תחכי לפציעה אחרת כי לא יתייחסו לזה ...
(שלא יהיה חס ושלום)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה