פצוי צוק איתן לעסק פטור

• פותח הנושא gol
  • פורסם בתאריך

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האם מישהו כבר הגיש?

בעמוד ענן הגשתי דרך רו"ח שגבה על כסף והפעם אני רוצה להגיש לבד אשמח אם מישהו שכבר הגיש יוכל לעזור לי

זה נשמע פשוט אבל אני קצת חושש

מקטעים

עימוד שמזמין לקרוא
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
רואה החשבון שלנו התקשר היום וביקש שנגיע ביום ראשון עם צ'ק והוא יגיש בקשה עבורנו, ובמידה ונקבל הוא יקח אחוזים.
זו הפעם הראשונה, נשמח גם לדעת אם אפשר ושווה להגיש לבד.

BlueRay

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
למיטב ידיעתי אפשר להגיש רק בתחילת החודש ה-9,
כי צריך לתת להם אישורי הכנסות על ה-7 וה-8, ואנחנו עדין באמצע החודש ה-8.

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לדעתי אם זה עןסק פטור אפשר להגיש לבד

חבל על האחוזים שהוא לוקח זה יכול להגיע ל25% וחבל

מקטעים

עימוד שמזמין לקרוא
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
איך מגישים לבד?

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
עוסק מורשה שממוקם בירושלים והיו לו חוזי עבודה עם אנשים מאשדוד שביטלו בשל הלחימה, זכאי לתשלום?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה