פעילות לכיתה ה במרחב הפתוח. דחוף!

שי1

משתמש מקצוען
מה אני עושה איתם בחוץ???????????????
לא בית יעקב, תוסיפו לזה בנים. ללמוד משהו אין סיכוי....
מה אני עושה איתם בחוץ בחצר ביה"ס????????????
כל רעיון יתקבל בברכה.

ג'ודיקה קלאסיק

משתמש צעיר
לבת שלי בכיתה ד' היה מטמון מאד נהנו.
וגם תחריות....
אפשר מלחמת מים,
אפשר אמת וחובה עם בלונים ששמים מבפנים את שמות הבנות
ומי שפוצצה את הבלון חייבת לעשות משהו או להגיד משהו שלא יודעים על הבת שיצאה לה.
מקווה שעזרתי לך.

בת צלפחד

משתמש מקצוען
יש משחק עם כדורים מוסרים כדור מאחד לשני צריך לשים לב לא לחזור על ילד פעמיים...
וצריך לזכור ממי קבלנו ולמי אנו מוסרים אח"כ צריכים לעשות סיבוב שני בדיוק כמו הראשון ומוסיפים כדור נוסף אפשר להוסיף הרבה כדורים אני עשיתי א"ז על הרעיון של - תפשת מרובה לא תפשת, אבל אפשר לקחת א"ז לקטע של תקשורת שימי לב - להסתכל בפני הזורק - קשר עין וכו'...
אפשר לשחק עם כדורי טניס קטנים ועם בנות שחקתי עם פונפונים היה ממש כיף...
אני יצאתי השבוע עם כיתה ושחקתי בינגו עם הבנות כ"א כתבה את שמות כל הבנות ואז אמרתי תכונות מהרעיונות לשיעורי חברה של מר גרינשטיין...

בת צלפחד

משתמש מקצוען
מי שרוצה רעיון לחזרה- חלקתי לבנות צמיד סוכריות יש בו כמה צבעים , אומרים בטלפון שאלות כמו במבחן אמריקאי - לכל תשובה צבע, ובסוף הילדים צריכים להודיע למורה את המתכונת שיצאה להם ....
אפשר גם לעשות תשובות עם מילה אחת מר לבנות לכתוב אותם על דפי ממו , מניחים הרצפה והמורה מקריאה שאלות , הבנות קופצות מתשובה לתשובה , אפשר שהכרטיס האחרון יצא : מצוין / הצלחת / טוב וכדו'...

בת צלפחד

משתמש מקצוען
למישהי יש רעיון לפעילות חזרה מהסגר לכיתה ג'? אשמח...
תודה
בעצם , אנחנו עדיין לא ממש מכירות את הבנות אז אפשר לערוך משחק הכרות קצר וחמוד...
מביאים כוס מלאה סוכריות, המורה מחזיקה אותה ואמרת משהו על עצמה לדוג': אני מאד אוהבת לשיר , מי שגם אוהבת לשיר מצביעה, המורה בוחרת אותה נותנת לה סוכריה ואז היא מחזיקה את הכוס ואמרת משהו על עצמה...ומעבירה למי שדומה לה וכו' אפשר להגביל את המשחק שא"א לקרא לבת פעמיים כי אחרת יהיו בנות שלא יבחרו וכך זה מחייב לבחור בכולן , בכיתות יותר גבוהות אפשר לצמצם ולומר : רק תכונות אופי / רק תחביבים וכו'....אם את רוצה לצאת בזול אפשר לקנות צמידי סוכריות ולפתוח אותם אבל עכשיו בקורונה אולי עדיף משהו סגור כמו טופי וכדו'...
יש משחק נוסף - מביאים לכל ילדה כ- 10 סוכריות ובוחרים בת היא צריכה לומר משהו ע"ע לדוג': אני אוהבת שיעור מחשבים , כל מי שלא אוהבת שיעור מחשבים צריכה להביא לה סוכריה וכך הלאה, זה מלמד לחשוב ולסחור מניסיון , יש בנות חלשות מאד בלימודים ובמשחק הזה הן הצליחו להתעשר עושר רב... כישורי חיים ,
תוך כדי משחקים את רואה פופולארית, מי דחויה ויכולה קצת לחוש את הוואי הכיתה....
בהצלחה!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה