עזרה פעוט שלא מסתגל למעון

• פותח הנושא arons
  • פורסם בתאריך

arons

משתמש פעיל
רציתי לשאול את חברי הפורום היקרים.
בני הבכור בן שנה ושבע התחיל את המעון בא' באלול ומאז ועד עכשיו עדין לא הסתגל, זאת אומרת שהוא בוכה כאשר אני מביא אותו ובוכה שאני בא לקחת אותו (כי היה לו קשה)
הגננות טוענות שבמשך היום הוא לא בוכה אבל אני מפחד שהם מסתירות ממני ובאמת קשה לו (שמעתי אותו פעם בוכה והם הכחישו שבכה)
הם טוענות שבגן הוא שקט מאד למרות שבבית הוא שובב גדול מאד
יש פה למישהו נסיון ויודע מה ניתן לעשות בשביל להקל על הילד?

רחלה.

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח גם לדעת בני כנ"ל

קול דממה

משתמש פעיל
את אמא שלו והוא בכור
אז כל בכי קטן נראה לך רציני

למטפלות יש ניסיון והן לא נבהלות שהוא קצת בוכה
הוא הרי לא ממש מדבר
אז איך הוא מתקשר?
ע"י בכי
זה לא מחייב שרע לו
ברור שהוא מתגעגע אלייך
אבל אין לו ברירה והוא יתרגל בסוף

אמא טובה!

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מזדהה איתך בקושי.....
בשנה שעברה הבן שלי שהיה אז בן שנתיים טיפוס נמרץ ושמח - לפחות חודשיים בכה כל בוקר בדרך לגן וכשנכנס אליו, לקח לו זמן להתרגל אבל במשך היום הוא באמת לא בכה.
בהתחלה הוא גם היה שקט ולקח זמן עד שהוא נכנס לענינים....
סוג של טיפוסים שצריכים את הזמן שלהם...
ולסיכום השנה- היתה לו שנה מדהימה
בהצלחה.

כללית

משתמש מקצוען
גם אצלי ככה (בוכה..........). ולא בן בכור.
לא מעון אלא מטפלת.
ואני לא רגועה...

arons

משתמש פעיל
את אמא שלו והוא בכור
אז כל בכי קטן נראה לך רציני

למטפלות יש ניסיון והן לא נבהלות שהוא קצת בוכה
הוא הרי לא ממש מדבר
אז איך הוא מתקשר?
ע"י בכי
זה לא מחייב שרע לו
ברור שהוא מתגעגע אלייך
אבל אין לו ברירה והוא יתרגל בסוף
(אני אבא שלו) עדין אותי זה לא מרגיע מדובר בילד שלא בוכה סתם וממש לא מפחד מזרים אולי הוא קצת מתבייש

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אולי @שרינה
תוכלי להחכים אותנו?
הגעתי... :p
באמת דיברתי שבוע שעבר עם המפקחת החינוכית שאמרה לי שיש ילדים שההסתגלןת נמשכת להם גם עד חנוכה!!
בדרך כלל מדובר בילדים שיצאו למעון פעם ראשונה בגיל מאוחר יותר
גם אצלי יש עוד כמה בודדים שבוכים, וקשה להם מאד במיוחד במעברים, כמו יציאה לחצר, הליכה לשינה אוכל, החתלה,
עם הרבה סבלנות והכלה זה עובר..
הכי חשוב לסמוך על המטפלת, ובד בבד גם לעשות שיחה עם המנהלת ולבקש ממנה שתשים ליבה לילד לראות איך אפשר להקל עליו..
כמו כן חשוב לראות שיש לילד (וגם להורה) כימיה עם המטפלת, ולפעמים אפשר לנסות להעביר לקבוצה אחרת
בהצלחה!!!

arons

משתמש פעיל
גם אצלי ככה (בוכה..........). ולא בן בכור.
לא מעון אלא מטפלת.
ואני לא רגועה...
שנה שעברה בחצי שנה האחרונה שמתי את הילד אצל מטפלת אחרי כמה ימים הוא התחיל גם לבכות בוקר וצהרים שמתי הקלטה כמה פעמים וגיליתי שפשוט הילד לא יושן כי המטפלת היתה שמה שירים מהבוקר עד הצהרים ואפילו פעם אחת לא הוציאה מהלול...

arons

משתמש פעיל
הגעתי... :p
באמת דיברתי שבוע שעבר עם המפקחת החינוכית שאמרה לי שיש ילדים שההסתגלןת נמשכת להם גם עד חנוכה!!
בדרך כלל מדובר בילדים שיצאו למעון פעם ראשונה בגיל מאוחר יותר
גם אצלי יש עוד כמה בודדים שבוכים, וקשה להם מאד במיוחד במעברים, כמו יציאה לחצר, הליכה לשינה אוכל, החתלה,
עם הרבה סבלנות והכלה זה עובר..
הכי חשוב לסמוך על המטפלת, ובד בבד גם לעשות שיחה עם המנהלת ולבקש ממנה שתשים ליבה לילד לראות איך אפשר להקל עליו..
כמו כן חשוב לראות שיש לילד (וגם להורה) כימיה עם המטפלת, ולפעמים אפשר לנסות להעביר לקבוצה אחרת
בהצלחה!!!
היום דברתי עם המנהלת ע"ז שהוא חזר עם מלא עקיצות בגב ואמרתי בצורה הכי נעימה שאולי יבדקו את המזרונים במעון היא ענתה בגסות שדבר אחרון שאפשר להעיר לה זה על נקיון והמעון שלה יותר נקי מהבית שלי ועם יש לי בעיה שאני ארסס את הילד.
ככה שאין לי ממש עם מי לדבר... ואני ואשתי מאד מאד מתוסכלים ועובדי עצות

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
רציתי לשאול את חברי הפורום היקרים.
בני הבכור בן שנה ושבע התחיל את המעון בא' באלול ומאז ועד עכשיו עדין לא הסתגל, זאת אומרת שהוא בוכה כאשר אני מביא אותו ובוכה שאני בא לקחת אותו (כי היה לו קשה)
הגננות טוענות שבמשך היום הוא לא בוכה אבל אני מפחד שהם מסתירות ממני ובאמת קשה לו (שמעתי אותו פעם בוכה והם הכחישו שבכה)
הם טוענות שבגן הוא שקט מאד למרות שבבית הוא שובב גדול מאד
יש פה למישהו נסיון ויודע מה ניתן לעשות בשביל להקל על הילד?
שנה שעברה בחצי שנה האחרונה שמתי את הילד אצל מטפלת אחרי כמה ימים הוא התחיל גם לבכות בוקר וצהרים שמתי הקלטה כמה פעמים וגיליתי שפשוט הילד לא יושן כי המטפלת היתה שמה שירים מהבוקר עד הצהרים ואפילו פעם אחת לא הוציאה מהלול...
נשמע שאתם מאד דואגים ואכפתיים לילד, אבל קצת חשדניים...
מציעה לכם לשחרר ולסמוך על המטפלות שיעשו את עבודתן נאמנה,
כלל ראשון הוא אמון מלא בצוות, ולתלונות יש את ההנהלה.. כי ברגע שאתם מראים לצוות שאתם חושדים בטיפול הן נפגעות ולוקחות אישית את החששות וחבל...

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
היום דברתי עם המנהלת ע"ז שהוא חזר עם מלא עקיצות בגב ואמרתי בצורה הכי נעימה שאולי יבדקו את המזרונים במעון היא ענתה בגסות שדבר אחרון שאפשר להעיר לה זה על נקיון והמעון שלה יותר נקי מהבית שלי ועם יש לי בעיה שאני ארסס את הילד.
ככה שאין לי ממש עם מי לדבר... ואני ואשתי מאד מאד מתוסכלים ועובדי עצות
:eek::eek:לא נשמע טוב...אבל יתושים לא נמצאים רק במזרנים, הם גם בחצר ובכל מקום...
ועקיצות קורות גם בבית, וגם בבית נקי..

arons

משתמש פעיל
:eek::eek:לא נשמע טוב...אבל יתושים לא נמצאים רק במזרנים, הם גם בחצר ובכל מקום...
ועקיצות קורות גם בבית, וגם בבית נקי..
זה לא ייתושים זה ג'וקים (מלא מלא עקיצות קטנות בגב תחתון)
ונכון זה גם יכול לקרות בבית אבל שאני ישים לזה לב אני אטפל בזה ולא אכחיש את המציאות

GULY EICHEN

משתמש מקצוען
כמנהלת מעון-
כדאי לנסות לדבר עם הורים אחרים מהקבוצה ומהכיתה.
האם הם מרוצים? גם הם רואים עקיצות?
(בגיל הזה יכול להיות נשיכות מחברים).
יש באמת ילדים בודדים שבאופי צריכים מרחב שקט ורגוע,
ולכן ייהנו הרבה יותר אצל מטפלת פרטית, אבל זה מאד נדיר.
מתוך הנחה שהמעון מתפקד יעיל וטוב,
אנחנו בנקודת זמן שקשיי הסתגלות נחשבים לתקינים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה