מידע שימושי פסיכולוג בירושלים

אוטוטו

משתמש פעיל
דרוש פסיכולוג מקצועי בירושלים
שעובד ומתאים לבחורי ישיבות
באם יש לכם המלצות כתבו כאן
תודה רבה!

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אף חרדי לא צריך פסיכולוג
מציע לכתוב שיפנו באישי, כי בציבורי אנשים יתביישו.
סטיגמות.

yosef1234

משתמש פעיל
פסיכולוג יש את ד"ר ברוך שולום תבררו את המספר
אבל מטפל רגשי שממש חזק עם בחורי ישיבות הייתי ממליץ על ישראל אברהם מהר נוף אחד המטפלים היותר טובים שיש לדור שלנו

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אף חרדי לא צריך פסיכולוג
מציע לכתוב שיפנו באישי, כי בציבורי אנשים יתביישו.
סטיגמות.

הסטיגמה נפרצת
לאט לאט

ולא יזיק שיהיו פה שמות ולינקים לאנשי מקצוע מומלצים, בשביל כל מי שיערוך חיפוש בפורום.

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
וחובה לזכור לבדוק היטב לפני שסומכים על המלצה של אנונימי בפרוג...
כמו בכל דבר בחיים, לא לסמוך על אף אחד, אבל יהיה איזה שהוא משהו להתחיל בו (זה למי שכל דבר ישר פונה לפרוג....)

אוטוטו

משתמש פעיל
מעניין לעניין באותו עניין
מה המחיר הממוצע לפגישה אצל פסיכולוג מצוי?

מימי זו

משתמש סופר מקצוען
אלי הופמן, מקבל ב'למרחב' ברחוב חירם, (יש שם אנשי מקצוע נוספים)
בעל ניסיון וגישה לבחורים. 0545625693

שבל

משתמש סופר מקצוען
אלי הופמן מומלץ מאד מאד! (הוא קרימינולוג קליני, מה שאומר שיש לו רשיון טיפול כמו לפסיכולוג ולעו"ס קליני)

פסיכולוגים קליניים חרדים יש מעט מאד, ספורים ממש. יש את מרדכי גופמן, גם הוא עובד בלמרחב וגם הוא מומלץ מאד. אפשר לקבל פרטי התקשרות באישי. בנוסף יש אנשי מקצוע דתיים לאומיים שעובדים הרבה עם חרדים ועם בחורי ישיבה.

באופן כללי - הבדיקה הראשונה והכי פשוטה שכדאי לעשות היא לבדוק את קיומו של המטפל המומלץ ברשומות משרד הבריאות (פנקס הפסיכולוגים, פנקס העו"סים וכו'). זו לא בדיקה מספיקה כדי לקבוע איכות של מטפל אבל הכרחית כדי לדעת שהוא אכן מטפל מוסמך.

באיגוד המטפלים יש לצערי מטפלים רבים שאינו מוסמכים לטיפול, וחבל מאד. לא ברור איך אנשים לוקחים על עצמם את האחריות לגעת בנפש של מטופל בלי שהוסמכו לכך.

תמר ה.

משתמש מקצוען
חושבת שמאד תלוי לשם מה הולכים לטיפול, והשאלה הזו ראויה להישאל לפני הכל: האם כדי לטפל בסכיזופרניה? בפסיכוזה? בבניית זהות? בטראומה? האם כדי להיעזר בגלל דיכאון? חרדה? ואולי כדי לקבל תמיכה? מרחב הכלה? להתקדם במציאת מקצוע? השאלות הללו חשובות כי בהתאם להן חשוב למצא את בעל המקצוע המתאים. פסיכולוג - לא בהכרח יספק תמיכה אלא יעזור להביא לחקר העצמי (וגם בין הפסיכולוגים הדעות חלוקות לגבי הגדרת תפקידם) קאוצ'ר בשום אופן לא יוכל לנבור בעבר ובדפוסי אישיות. וכן הלאה.
הילד המתוק שלי זקוק כרגע למישהי שתתן לו תשומת לב ושעות משחק בשל כמה סיבות. חשובה לי האשיות שלה עשרת מונים על פני התעודה המקצועיות שלה, וברצון אשלח אותו למשהי בעלת עושר אשיות גם אם אין לה תעודה. אבל זה משום שעשיתי את הברור לגבי הצורך של הילד שלי והאשיות והאיכות של המענה שמספקת אותה מטפלת. וכן להפך. במצבים של הגדרת העצמי, לא אשלח למי שלא למד בצורה מדוקדקת הלכות הנפש.
אני חושבת כמה אחריות יש לפני שהולכים לטיפול, על מי שהולך או באי כוחו, ומאידך - על המטפל. כי לגעת בנפש גם מורים נוגעים וגם הורים וגם חברה טובה השאלה היא לגבי תחום האחריות והגדרתו. לשם איזה צורך מגיעים לטיפול - וממילא - את מי בוחרים למענה. והשאלות שחייבות להישאל - האם אותה דמות נשארת בתחום הגדרתה? האם האדם, כאדם, אתי דיו, נועץ דיו, קשוב דיו? כל זה על קצה המזלג.
גלוי נאות - בתהליך הסמכה לתואר שני בעו"ס.

ציוץ חדש

משתמש פעיל
עימוד ספרים
פסיכולוג יש את ד"ר ברוך שולום תבררו את המספר
אבל מטפל רגשי שממש חזק עם בחורי ישיבות הייתי ממליץ על ישראל אברהם מהר נוף אחד המטפלים היותר טובים שיש לדור שלנו
מה המספר פל' שלו שאפשר להשיג אני צריך בשביל אחי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה