חגים פסח- חג מופלא כל כך---- חוברת מתכונים לפסח

pessi&chani

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
העני אין מילים.
פתחת לי את העיניים עם החוברת הקודמת
עכשו כזאת הפתעה!
אין מילים, ממש מתנת חג!

יפי

משתמש צעיר
את מדהימה!!
תודה על הנדיבות,!!!
חיכיתי למתכונים שלך !!!!
תודה רבה!!!!!!!!!!!!

תמרים

משתמש פעיל
תודה רבה רבה!
כ"כ מרענן מחדש ומגוון!

שאלה:
את הירקות בטמפורה ניתן להכין מראש ולהקפיא?
ואת פשטידת הברוקולי והכרובית?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
תודה רבה רבה!
כ"כ מרענן מחדש ומגוון!

שאלה:
את הירקות בטמפורה ניתן להכין מראש ולהקפיא?
ואת פשטידת הברוקולי והכרובית?
ירקות בטמפורה לא. הם טעימים טריים.

פשטידות כן. אבל לא מפשירים אחרי שמוציאים מההקפאה אלא מהמקפיא ישר לתנור, פלטה וכו' לחימום כי אם מפשירים אז הפשטידות מגירות נוזלים והמרקם נפגע ונעשה רטוב ולא מוצלח
כשמחממים ישירות מההקפאה הנוזלים שמופרשים מתאדים מיג עם החימום ולא מצטברים בפשטידה ובתחתיתה וממילא המרקם נשאר טוב.
זה נכון גם לגבי קוגל תפו"א, אורז [במשך השנה או לאוכלי קטניות] וכו'

פיר

משתמש סופר מקצוען
העני יקרה תבורכי מאמץ גדול
שנזכה כולנו בעזרת השם לשנה הבאה ושוב נהנה מממתכוניך המוצלחים.
חג פסח שמח וכשר לך ןלמשפחתך.

124578

משתמש פעיל
מדהים מדהים!!

אשמח לקבל מתכון לעוגה שהיא כן שרויה (עם קמח מצה) אני רוצה להכין עוגת מזונות.

תודה!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
מדהים מדהים!!

אשמח לקבל מתכון לעוגה שהיא כן שרויה (עם קמח מצה) אני רוצה להכין עוגת מזונות.

תודה!
יש בחוברת הקודמת שלי מתכון לעוגיות שוקולד צ'יפס עם קמח מצה. כמו חמץ. החוברת בפורום כאן בכמה אשכולות

(:Chavy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הני לא התחלתי לבשל עד שלא קיבלתי את החוברת שלך!
יאללה רצה להתחיל עם הבקר

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אולי מישהי מבית שמש מתנדבת להדפיס לי את החוברות בשחור לבן, תמורת תשלום כמובן.
אין לי מדפסת זמינה, ואני חייבת את החוברת מודפסת!

yudit:)

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
לא כולם קונים אפילו שזה בד"ץ (כמונו למשל)
ובאמת מסתובב כאן מתכון מאוד מוצלח לפרורים שניצל ביתי ... שהפך לבסיס אצלי..
אם לא תמצאי שכאני יוריד אני ארשום
אשמח למתכון לפירורים
תודה.

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
יש בחוברת הקודמת שלי מתכון לעוגיות שוקולד צ'יפס עם קמח מצה. כמו חמץ. החוברת בפורום כאן בכמה אשכולות
אני לא מוצאת...
אשמח שיעלו לכאן....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה