דרוש מידע פנוי בינוי הייתם בתהליך פנוי בינוי נשמח לניסיונכם על מה חשוב לעמוד

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

בניאל

משתמש רשום
חשוב לי לשמוע מאנשים שעברו תהליך מהחתימה ועד קבלת הדירה מה אמרתם במהלך הדרך למה לא עמדנו על זה או חוקים מחייבים שקבלנים כל דבר שיכול לעזור לחוזה פנוי בינוי ממה אפשר להימנע ןכו ממה הייתם מרוצים ובכללות כל מידע בנושה יעזור מאוד

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
דבר ראשון עו"ד טוב. לא לחתום על כלום בלי זה.
ותחפש בפורום היה על זה כמה אשכולות.

בניאל

משתמש רשום
תודה רבה
בחיפוש באשכולות מצאתי ברבורים מסביב ולא לגופו של ענין לכן אני פונה לעזרה בעיקר מה צריך לעמוד ואין חכם כבעל הניסיון

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה רבה
בחיפוש באשכולות מצאתי ברבורים מסביב ולא לגופו של ענין לכן אני פונה לעזרה בעיקר מה צריך לעמוד ואין חכם כבעל הניסיון
ארוך מידי לכתוב עכשיו מקווה לזכור מאוחר יותר
יש לכם כבר עו"ד?

בניאל

משתמש רשום
כן בסופו של יום הוא גם רוצה להחליק עניינים וכמה שפחות בעיות אבל הוא קשוב לכל בקשה
השמח מאוד בכותרות של הדברים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה