"פלטרין" בטבריה

• פותח הנושא SWIS
  • פורסם בתאריך

SWIS

משתמש רשום
עיצוב גרפי
האם יש כאן מישהו שהיה בפלטרין בטבריה ויכול לספר לי על התרשמותו מהמקום? (נקיון, אוכל, מיטות וכו'...)

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תפני אלי בפרטי וארשום לך את התרשמותי...

וידאו פלוס

משתמש צעיר
מזעזע. נשאר לי טראומה רק מהשם, ואני לא נוהגת לומר סתם דברים רעים.
נקיון מזעזע. הזנחה, (ביוב שהשפריץ מצינור בחוץ, אני לא מגזימה!!!)
סליחה על ההתבטאות אבל זו האמת, הייתי שם לפני שנתיים בדיוק, אולי הם שדרגו מאז...

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תמיד עדיף באישי ולא להוציא שם רע ברבים...........

go

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני דווקא שמעתי עליהם הרבה דברים טובים חברה שלי שעובדת איתי הולכת לשם כל שנה ונהנת עד הגג היא אומרת שהמלון לא ברמה אבל יש שם יחס טוב למשל ערב אחד היא יצאה עם בעלה לטיול, ולא היתה בארוחת הערב. היא ביקשה במיטבח אם יוכלו לתת לה אחר כך, אמרו לה שבשימחה. כשחזרה היא היתה בהלם, ערכו בשבילה ובשביל בעלה את הכל מחדש!
דבר שני המלון שופץ מלפני שנתיים יש שם חדרים חדשים ויש ישנים עכשיו בחורף בטח יתנו לך לבחור איזה חדר את רוצה.
שימי לב שלפעמים דווקא במלונות היקרים לא כל כך גמישים וזה מפריע לפעמים עדיף שהחדרים לא יהיו כל כך על רמה אבל השרות והאוכל יהיו שוים את הכל!

DasiB

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
...

היינו שם לפני חודשיים
ומאוד נהנינו
חדרים נקיים ומסודרים

אכן לא הכל חדש אבל נקי ומתוחזק
צוות נהדר ואווירה משפחתית,

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
הם כל הזמן משתדרגים
היינו שם כבר כמה פעמים
בכל פעם היה משהו חדש
כל הזמן מנסים לחדש
זה דבר שלוקח זמן
בקרוב גם החדר אוכל ישופץ (לפי מה ששוחחנו עם האחראים)
אכן יש חדרים ישנים אבל כבר יש קומה וחצי משופצים לגמריי
כשיש הרבה אורחים האוכל יותר עשיר
כשיש קצת - זה בהתאם
אבל סה"כ הטעם ביתי וטעים
ומאד משתדלים לבוא לקראת
זה המקום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה