פלטפורמה נוחה [וחינמית..] לניהול צוות [צ'אטים וכדו'] ?

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
היי

אני מחפש פלטפורמה נוחה וזולה.
הרעיון שמיילים לא טוב שאני לא רוצה שיהיה קשר בין הצוות שלא בנוכחותי..
הם לא מכירים אחד את השני.

אם יש לכם רעיון כלשהו אשמח לשמוע.
תודה

אלישקף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
לא העמקתי חשוב בעניין, אבל הפתרון הפרימיטבי הראשון שקפץ לי:
תכין גיליון בגוגל שיטס, בחשבון גוגל שלך, ותזמין את כל הצוות כאורחים לעריכה בלבד - כך כל אחד יכול לרשום דברים בגיליון (משאירה לדמיון הפתוח - עמודה לכל חבר צוות? גיליונות לפי נושאים? עמודות לפי נושאים?)
כשאתה יוצר את הקובץ אתה יכול להגדיר על תאים כנעולים לעריכה- וכך תוודא שהכותרות או ההנחיות שתכתוב וכד' - לא יהיו נתונים לשינוי ע"י האורחים.
מה שצריך לבדוק הוא - האם הם יכולים להיכנס בלי חשבון גוגל, ואם לא - האם כתובת המייל שלהם תופיע גלויה לחברים אחרים.
מצרפת ניסוי שעשיתי:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-jiC9gHlyGPftk-_cFkKRPGG7gJUqAyVb9Ypl9tVY9Q/edit?usp=sharing

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נראה שזה באמת אנונימי.
ניתן להיכנס בלי חשבון (לא טוב לי..)
הבעיה שאין בזה התראות על הודעות חדשות..

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה לא טוב בgoogle hangouts?

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תפתח לכל אחד כתובת מייל פיקטיבית ותחבר את כל הכתובות לקבוצה אחת

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כשאתה עובד עם לקוחות אתה לא יכול לשחק ברמה כזאת.
עם העובדים כן, אם הלקוח לא.

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L
היי

אני מחפש פלטפורמה נוחה וזולה.
הרעיון שמיילים לא טוב שאני לא רוצה שיהיה קשר בין הצוות שלא בנוכחותי..
הם לא מכירים אחד את השני.

אם יש לכם רעיון כלשהו אשמח לשמוע.
תודה
יש הדגמה של socket.io שיש שם צ'אט מדהים (קוד פתוח שניתן לשימוש, לא הדגמה באתר) באנונימיות מלאה. מריצים את זה על שרת, אפשר לשמור גם, וכמובן מי שיש לו שליטה על השרת יכול לתזמן אותו לשעות מסוימות.
יש עוד אפשרויות בקטע של צ'אט למי שיש ip קבוע וישיר (כלומר המספר שלו פתוח לאינטרנט).
אני יכול להוסיף פרטים אם יש צורך.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני לא יודע מה בדיוק אתה צריך, אבל אולי תשקול לפתוח פורום משלך. אני ממליץ על NODEBB
זה מאוד נוח ונחמד.
דבר נוסף שאני מאוד אוהב זה TRELLO
יש גם כל מיני פתרונות אולניין נוספים https://www.google.co.il/search?q=collaboration+online+tools

HNWeb

משתמש חדש
slack - צ'אט לצוותי עבודה
למה לסבך?
slack זה הפיתרון הכי יעיל ומוכר(בעולם תכנות האתרים) לניהול צ'אט עם אנשים, כל אדם חייב להרשם דרך המנהל או שכל אחד יכול להכנס דרך קישור שslack יביאו לך אחרי הרשמה.
אין אנונימיות ופיתרון קל ונח

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
למה לסבך?
slack זה הפיתרון הכי יעיל ומוכר(בעולם תכנות האתרים) לניהול צ'אט עם אנשים, כל אדם חייב להרשם דרך המנהל או שכל אחד יכול להכנס דרך קישור שslack יביאו לך אחרי הרשמה.
אין אנונימיות ופיתרון קל ונח

קודם כל ברוכים הבאים.
ב. זה אמנם אנונימי אבל גם נותן את האפשרות לנהל שיחות בין הצוות ללא ידיעת המעסיק.
לא טוב.
האמת שיש שם אפשרות בתשלום לייצא את השיחות כולל הפרטיות אבל אני מעדיך לדעת עליהם מראש/לא לתת להם בכלל את האפשרות לשוחח כך מאשר לדעת למפרע.

תודה בכל מקרה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה