עזרה פלאפון C2 מחודש, פעם קולט את הסים ופעם לא קולט

ספרא וסייפא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לאחר שהפלאפון הישן (גם C2 מחודש) עשה את שלו,
רכשתי בשעה טובה עוד מחודש כזה באלי אקספרס.

למרבה הפלא תוך שבוע זה כבר הגיע.
הכנסתי בדחילו את הסים והבטריה,
הדלקתי ו... הסים לא נקלט!
ניסיתי בכה וניסיתי בכה, ללא הצלחה.
ניסיתי להחזיר לפלאפון הישן. המקרטע. והנה פלא, יש קליטה.
החלטתי לבצע ניסוי אחרון, החזרתי את הסים לפאלפון החדש, והנס קרה לעיניי. גם כאן הסים נקלט. הידד!

טבעם של ניסים הם שהם אינם מחזיקים לאורך זמן, וגם כאן לאחר שעתיים הקליטה אבדה.
חזרתי אם כן לפלאפון הטוב והמוכר, הישן והנקלט.

לאחר מכן ניסיתי שוב להכניסו לפלאפון החדש, והנה שוב, עובד. יופי.
לאחר כמה שעות, שוב אין שירות. וחוזר חלילה.

הבו עצה הלום, רבותי, האם אבדה תקוות פלאפוני?!

מתחיל-מומחה

משתמש מקצוען

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תנסה לראות כאן, אולי יועיל לך

משתדל להיות טוב

משתמש מקצוען
לאחר שהפלאפון הישן (גם C2 מחודש) עשה את שלו,
רכשתי בשעה טובה עוד מחודש כזה באלי אקספרס.

למרבה הפלא תוך שבוע זה כבר הגיע.
הכנסתי בדחילו את הסים והבטריה,
הדלקתי ו... הסים לא נקלט!
ניסיתי בכה וניסיתי בכה, ללא הצלחה.
ניסיתי להחזיר לפלאפון הישן. המקרטע. והנה פלא, יש קליטה.
החלטתי לבצע ניסוי אחרון, החזרתי את הסים לפאלפון החדש, והנס קרה לעיניי. גם כאן הסים נקלט. הידד!

טבעם של ניסים הם שהם אינם מחזיקים לאורך זמן, וגם כאן לאחר שעתיים הקליטה אבדה.
חזרתי אם כן לפלאפון הטוב והמוכר, הישן והנקלט.

לאחר מכן ניסיתי שוב להכניסו לפלאפון החדש, והנה שוב, עובד. יופי.
לאחר כמה שעות, שוב אין שירות. וחוזר חלילה.

הבו עצה הלום, רבותי, האם אבדה תקוות פלאפוני?!
קודם כל לפני התשובה הכתיבה שלך ממש מדהימה;)
ובנושא הפלאפון אמר לי יהודי יקר שמבין בטלפונים שאל תעיז להזמין מסין סי 2 כי בעלי אקספרס וכדו' הסיכוי ליפול על טלפון טוב שם שיעשה את שלו הוא בגדר נס
אז צר לי לאכזבך איש יקר כנראה שהפסדת איזה מאה שקלים

מתחיל-מומחה

משתמש מקצוען
קודם כל לפני התשובה הכתיבה שלך ממש מדהימה;)
ובנושא הפלאפון אמר לי יהודי יקר שמבין בטלפונים שאל תעיז להזמין מסין סי 2 כי בעלי אקספרס וכדו' הסיכוי ליפול על טלפון טוב שם שיעשה את שלו הוא בגדר נס
אז צר לי לאכזבך איש יקר כנראה שהפסדת איזה מאה שקלים
לא מאוד נכון....
כל הסי 2 שקיימים בשוק מגיעים מסין, מה נראה לך?!
זה ענין של סייעתא דשמייא, לפעמים אתה יכול ליפול על פלאפון טוב, (כדוגמת @ספרא וסייפא דנן, הפלאפון נתמך בסלקום כשר! דא עקא שיש לו בעיה אחרת...) ולפעמים אתה יכול ליפול על פלאפון גרוע :(
בפרט שישנם כאלו פלאפונים שהם רק 'ביטול עיסקא' כך שהפלאפון כלל לא משוחזר.

נערך לאחרונה ב:

5656

משתמש רשום
דבר ראשון המונים מזמינים מעלי אקספרס ומרוצים מאוד, מנסיון של כל הפלאפונים הכי יקרים בשוק הכשר (K35 - שיאומי היקר - ו208) הC2 המחודש במאה שקל יותר טוב מהם, (באיכות השמע ובעיצוב) ובנוגע לשאלה, אין שום בעיה בפלאפון שקניתה הכל קשור לסים (מנסיון בדיוק בבעיה הזו) תבקש מחבר סים של רמי לוי ותראה שהוא עובד מצוין, אלא שהבעיה היא שהC2 מעלי אקספרס הוא בדרך כלל גירסא 721 ולא 722, וזה לא עובד הכי טוב על רמי לוי ופלאפון (ועדיין יש רבים שמשתמשים ברמי לוי ב721 ולא מרגישים שום בעיה), תקיש כוכבית סולמית ואח"כ ארבע אפסים וסולמית ויהיה רשום לך איזה דגם יש לך.

ספרא וסייפא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
השאלה מדוע הוא כן קולט לפעמים את הסלקום?
הרי אם כדבריך - הוא לא היה אמור לקלוט אותו כלל.

לעבדיג יענקל

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
השאלה מדוע הוא כן קולט לפעמים את הסלקום?
הרי אם כדבריך - הוא לא היה אמור לקלוט אותו כלל.
סי 2 בעיקרון לא קולט סים של סלקום אלא של רמי לוי או פלאפון, אצלי הוא מצליח לקלוט סים של סלקום אך כל פעם שהקליטה אבדה או שהפלאפון נכבה הסים לא חוזר לפעול עד שמכניסים אותו לפלאפון אחר ומפעילים, ואז אפשר להחזיר אותו שוב לסי 2.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שלום, בפוסט הזה אני ישתף אותכם כיצד הפלאפון שלי שכבר ממש גסס חזר להיות ח-ד-ש!! ממש ככה,
אז קודם כל הסטוריה: הפלאפון כבר מעל 6 שנים על הכביש, כל הפלסטיקים מסביב כבר תקופה היו שבורים עד שהחלו בעיות קליטה, באמצע שיחה, הפלאפון היה פשוט מתנתק, סיוט! כבר התייאשתי עברתי ל208 אבל לא הייתי מרוצה.. (הזמנתי C2 אחד אבל הוא לא הכשרתיו) עד שידיד אמר לי שיכול להיות שעקב כך שכל המכשיר עצמו אכול, אז הסים לא יושב במקום, שמעתי ושכחתי, עד שיום אחד אני פוגש באליאקספרס את זה, הזמנתי והגיע בערך בתוך חודש, ישבתי חמש דק', סידרתי ועכשיו זה עובד פיקס כמו חדש, כנראה שבאמת הסים לא ישב במקום (התושבת שלו התרופפה, וזה גרם לזה לעשות בעיות בקליטה).
אז המדריך כאן בהודעה הבאה, בהצלחה.
למי שיש שאלות מוזמן לשאול, ואשמח לעזור.

ספרא וסייפא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
סי 2 בעיקרון לא קולט סים של סלקום אלא של רמי לוי או פלאפון, אצלי הוא מצליח לקלוט סים של סלקום אך כל פעם שהקליטה אבדה או שהפלאפון נכבה הסים לא חוזר לפעול עד שמכניסים אותו לפלאפון אחר ומפעילים, ואז אפשר להחזיר אותו שוב לסי 2.
הענין שהפלאפון האחר הוא גם C2. מחודש.

echadmishishim

משתמש מקצוען
מישהו יודע האם שווה לקנות c2 מחודש המוכר לא המליץ אבל הנוקיה מחודש הוא 160 ש"ח והפלאפון היחיד שהמוכר אמר שיש לו שמיעה טובה ובטריה' נורמאלי ואולי יחזיק לי יותר מחצי שנה זה ה v22 pro RGM זה הפלאפון הענק הזה שזה נגד מים ונגד נפילות אבל הוא עולה 450 ש"ח
האם מישהו יכול להאיר לי את העניים
תודה

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מישהו יודע האם שווה לקנות c2 מחודש המוכר לא המליץ אבל הנוקיה מחודש הוא 160 ש"ח והפלאפון היחיד שהמוכר אמר שיש לו שמיעה טובה ובטריה' נורמאלי ואולי יחזיק לי יותר מחצי שנה זה ה v22 pro RGM זה הפלאפון הענק הזה שזה נגד מים ונגד נפילות אבל הוא עולה 450 ש"ח
האם מישהו יכול להאיר לי את העניים
תודה
כלל קבוע במחודשים שזה רק מזל יש אפשרות טיפה לבדוק מי חידש את זה אם החידוש טוב אבל לא יותר מזה כול השאר זה מזל

echadmishishim

משתמש מקצוען
אני קניתי C2 באלי אקספרס
לקחתי את זה לחנות כדי שיכניסו לי הגירסה הכשירה
הכנסתי את הסים הכשר של חברת פרטנר לתוך הפלאפון והוא נחסם
הסים בכלל לא עובד גם כשמחזירים את זה לפלאפון הישן
שומעים מוזיקה עם הודאה להתקשר לחברה כדי לפתוח את הסים
מה אפשר לעשות?
תודה רבה

Chani!

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני קניתי C2 באלי אקספרס
לקחתי את זה לחנות כדי שיכניסו לי הגירסה הכשירה
הכנסתי את הסים הכשר של חברת פרטנר לתוך הפלאפון והוא נחסם
הסים בכלל לא עובד גם כשמחזירים את זה לפלאפון הישן
שומעים מוזיקה עם הודאה להתקשר לחברה כדי לפתוח את הסים
מה אפשר לעשות?
תודה רבה
להתקשר לחברה לפתוח את הסים....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה