עזרה פלאפון שיואמי

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מלכי אייזנבך

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תתקשר אלי אכוון אותך.0527675665
היה לי ת'מכשיר והוא אבד לי :(
מבינה בדיוק על מה שאת מדברת - גמ'ני ניסיתי המון עד שגיליתי ת'פוינט.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
את מרוצה ממנו? אני מבררת עליו לקניה.
אני לא
לדעתי יש לו הרבה באגים- לא מחליפה אותו רק כי אין לי המלצה על משהו אחר טוב
אבל טענו לי שזה עניין של גירסא
אם אעדכן לגירסא משופרת אבדוק האם הבעיות נפתרו

הודיה לוי.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אפשר לקבל קישור למתאם?

האם ניתן לקנות אותו גם בחנות רגילה? שואלת כי קיבלתי עם השיואמי מטען שקורא את המכשיר אך לא מצליח להעביר אליו קבצים... אז ככה שלא כל מעביר יתאים ככל הנראה

הודיה לוי.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לצערי גם אני קניתי את הפלאפון הזה (קניתי אותו מיד כשהוא יצא, לא ידעתי שהרבנים יצאו נגדו בשצף קצף), ולא מקבלים יחד איתו כלום רק סיכה.
יש לי את המתאם ממכשיר אחר שקניתי. אפשר לקנות אותו בעלי אקספרס 2-5 ש"ח
אפשר קישור למוצר המדובר?
יעזור לי מאוד, המון תודות!

משהו טוב13

משתמש רשום

קבצים מצורפים

• png_20220722_110911_0000.png
    png_20220722_110911_0000.png
    1.1 MB · צפיות: 27

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה