עזרה פלאפון שיאומי כשר

efratLit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
נמצא אצלי בערך מלפני פסח. הדבר היחיד שמעצבן אותי, והוא באמת מעצבן (!!) זה המקשים שעושים בעיות. פעם לא נלחצים, פעם נלחצים שלוש פעמים ועוד פעם לא נלחצים.
חוץ מזה לא רואה בו בעיות נוספות
(שזה אומר שאני נהנית ממנו בכללי).

משתמשת+

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
גם אני מהלא מרוצים מהמקשים
זה משגע!
כל מספר צריך לחייג כמה פעמים!!
ואם זה בקו תוכן שרק רציתי להגיע לשלוחה מסוימת אז בכלל.... :mad:

אחד החכמים

משתמש מקצוען
נמצא אצלי בערך מלפני פסח. הדבר היחיד שמעצבן אותי, והוא באמת מעצבן (!!) זה המקשים שעושים בעיות. פעם לא נלחצים, פעם נלחצים שלוש פעמים ועוד פעם לא נלחצים.
חוץ מזה לא רואה בו בעיות נוספות
(שזה אומר שאני נהנית ממנו בכללי).
האם השיאומי שלך זה מהיבואן הרשמי?

קפה קפה

משתמש מקצוען
גם אני לא מרוצה ממנו בכלל.
הבאתי אותו לתיקון תוך חודשיים - רצו 100 שח על תיקון החיבור למטען שנשרף.

חסיד נלהב

משתמש פעיל
לי יש אותו, ומהרבה דברים אני כן מרוצה, אבל יש כמה בעיות א. הלחצנים וכנ"ל, ב. כשאני מדפדף ביומן השיחות הוא קופץ כל הזמן לראש הרשימה (הטלפון שלי הוא לא מהיבואן הרשמי).
הקליטה טובה, שמיעה מצוינת, ובטריה פצצה, וגם יש כמה פיצרים טובים כמו למשל חסימת שיחות לא ידועות, הפעלתי בערב יום כיפור והושענא רבה והציל אותי מארגוני צדקה...

אחד החכמים

משתמש מקצוען
אבל השאלה אם מהיבואן הרשמי גם עושה בעיות כי התפרסם פעם שיש מיבואן לא רשמי [הרשמי זה המילטון] שהוא לא טוב

C

משתמש מקצוען
לי היה את הרשמי, והוא היה מעולה, לא היתה שום בעיה עם המקשים, והקליטה השמע והרמקול היו חזקים מאוד.
אבל כל נפילה עלולה לגמור את המסך, ובתור אמא לילדים כ"י, לא התאימה לי העדינות הזו.

efratLit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית

USHER

משתמש מקצוען
לי יש מהיבואן הרשמי,
שמע מצוין
סוללה מצוינת
העניין עם המקשים הוא רק שהמסך כבוי, כדי שלא ילחץ סתם, כשהמסך פועל הם עובדים מצוין,
המכשיר אכן עדין אבל מגן טוב ומגן מסך פותר את זה.
באופן כללי מרוצה מאד.

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
אני גם מאוד מרוצה!!
רק שהיום גיליתי בעיה קטנה:(
השעות של ההודעות הן שעה אחורה..
אם משהו יודע איך לסדר את זה אני אשמח לעזרה!

אייל גלבוע.

משתמש פעיל
לי היה את הרשמי, והוא היה מעולה, לא היתה שום בעיה עם המקשים, והקליטה השמע והרמקול היו חזקים מאוד.
אבל כל נפילה עלולה לגמור את המסך, ובתור אמא לילדים כ"י, לא התאימה לי העדינות הזו.
גם אני בדיוק אותו דבר (רק לא אמא לילדים...)

USHER

משתמש מקצוען
כשאני שולחת הודעה או מקבלת, הפון מראה את זה כשעה אחורה.
נגיד, אם השעה עכשיו 19:35 הוא יראה לי שההודעה נשלחה ב18:35.
עכשיו אני רואה את זה ביומן שיחות
שיניתי את הגדרות שעה ותאריך ללא אוטומטיים וזה לא פתר את הבעיה:rolleyes: אין לי מושג.

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עכשיו אני רואה את זה ביומן שיחות
שיניתי את הגדרות שעה ותאריך ללא אוטומטיים וזה לא פתר את הבעיה:rolleyes: אין לי מושג.
גם אני ניסיתי את זה. ובאשכול אחר עוד כמה אמרו שיש להםאת הבעיה הזאת. מוזרר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה