תקשורת פלאפון משנת יוסף

שקדי

משתמש מקצוען
משנת יוסף מפרסמים מכירת פלאפון TITANIUM בשבוע הבא.

מישהו מכיר?

יש המלצות/ דיס?
(איכות קליטה, שמע וכו')

תודה!

D

Deleted 66182

אורח
המלצות? דיס?

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
למישהו יש מידע כלשהו על המכשיר ???

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
* יתכן שהמכשיר שווה הרבה יותר ומשנת יוסף קיבלו אותו במחיר מוזל ומוכרים במחיר מוזל
* יתכן שמשנת יוסף קיבלו אותו במחיר מוזל ומוכרים אותו במחיר רגיל (כך שאין עניין למהר לרכוש מהם)
* ויתכן שזה מכשיר דפוק ואף אחד עדיין לא יודע את זה...

אני באופן אישי הייתי לוקח את הסיכון אם הייתי צריך עכשיו טלפון

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מי האיש

משתמש פעיל
למה לקנות שם ולהפסיד הטבת ניוד?
אפשר לקנות mtk במחיר של 280 ואחרי הטבת ניוד להגיע למחיר של הזה.

שקדי

משתמש מקצוען
למה לקנות שם ולהפסיד הטבת ניוד?
אפשר לקנות mtk במחיר של 280 ואחרי הטבת ניוד להגיע למחיר של הזה.
למה צריך הטבת ניוד?
אם מעבירים את הסים ממכשיר ישן למכשיר חדש הוא לא ימשיך לעבוד בחברה אליה משויכים?

050

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אז קניתי את המכשיר TITANIUM.... התפריט והאפשרויות מעולים ממש....
אבל השמע ממש גרוע :confused::mad: כולם נשמעים לי כאילו מדברים מתוך הבריכה.....
לעוד מישהו זה ככה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה