מידע שימושי פלאפון גלקסי יאנג GT-S6312

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אסתררר

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יש לי כזה פלאפון תומך כשר (לא כשר באורגינל) בלי אינטרנט בכלל - גם כשאני מדליקה את הוויפי הוא לא קולט רשת בכלל גם במקומות שיש אינטרנט
אני מעונינת לפתוח בפלאפון את המייל
יש למישהו מושג אם יש אפשרות לעשות את זה?
האם אני צריכה להחליף לסים לא כשר?
האם זה פורץ את כל האינטרנט או שאפשר לבחור רק את הג'ימייל?
איך בכלל עושים את זה?
אשמח לכל מידע בענין
תודה!

יודוש זי

משתמש רשום
צריך להחליף לסים לא כשר וזה פותח את כל האינטרנט אא''כ מוחקים את אפליקציות הגלישה מהפלאפון או מתקינים סינון!

אבו מאיר

משתמש מקצוען
תנסו באתר המתמחים שם זה המקום!
בכל מקרה חייבים סים לא כשר מאיפה יהיה קליטה?? מהירח???
וצריך אפליקציה של ג'ימייל ושרותי גוגל
ובכל מקרה אדם שטיפה מבין יצליח להגיע משם לכל אתר שבא לו.
מנסיון היה לי את הפלאפון הזה ואני מכיר אותו בע''פ. דרך הוויז הגעתי לגוגל ושם האפשרויות נפתחות.........

יודוש זי

משתמש רשום
עדיף לעבור למכשיר הדרן מאשר להשתמש במייל באופן קבוע דרך יאנג!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה