פיתוח תוכנה לכרטיסים מגנטיים

אפרתה

משתמש מקצוען
שאלה של נבערים:confused::
אני עמדת בפני פרוייקט של חלוקת כרטיסים מגנטיים לתלמידים במוסד והתקנת עמדות מחשב לכל מיני פעילויות עם הכרטיסים...
הבנתי שמלבד רכישת הכרטיסים והקורא שלהם אנחנו אמורים לבנות תוכנה שתפעיל לנו את הפרויקט לפי הצרכים שלנו- צבירת נקודות, חידונים...

איזו השכלה דרושה לשם כך? כמה זמן בממוצע אורכת עבודה כזו, ומהו מחיר מקובל בשוק לכך?
אשמח לכל תשובה. תודה מראש לכולם.

אפרתה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י chaim1989;632738:
אוכל לבנות לך תומכה. רק אצטרך לשמוע פרטים מדויקים יותר
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

עוד אין לי את הפרטים המדויקים, כי כרגע אני בבדיקה של העלות וקבלת האישורים על כך, לכן אני זקוקה לעלות משוערת של פרויקט כזה.
בתודה. (אשמור את הכתובת)

chaim1989

משתמש צעיר
D I G I T A L
המחירים הם לא קבועים תלוי מי המתכנת או בכלל אם פונים לחברה אז המחירים מכפילים את עצמם....
בכל מקרה את עדיין לא כתבת מספיק פרטים על הפרויקט
מה בדיוק כלול כי למשל חידונים לילדים זה בד"כ עושים ע"י גרפיקאים וכד'

אפרתה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י chaim1989;632790:
המחירים הם לא קבועים תלוי מי המתכנת או בכלל אם פונים לחברה אז המחירים מכפילים את עצמם....
בכל מקרה את עדיין לא כתבת מספיק פרטים על הפרויקט
מה בדיוק כלול כי למשל חידונים לילדים זה בד"כ עושים ע"י גרפיקאים וכד'
אין מדובר על הכנת החומר כמובן כי אם בניית התוכנה ושיבוץ החומר בתוכה. הבנתי שיש צורך בתכנות וכן בעיצוב הגרפי של התכנה, האם לא כל מתכנת מקצועי עובד גם על הקטע הגרפי?
האם יש אפשרות לתת לי כיוון של מחיר כדי לשקול את הדבר הזה? תכנה שתתן בהעברת כרטיס אישי- מספר אופציות שונות, נניח- משחקים וחידונים, דפי ידע,וכן צבירת נקודות אישית.
ואופציה להכניס ולשנוות חומרים...

אם לא מקובל לתת מחירים בפורום- אפשר לשלוח באישי. תודה.

mat

משתמש מקצוען
כל הקטע של קורא כרטיסים מגנטים מנסיון זה לא משהו מיוחד
שלא יעבדו עליכם שבגלל שזה קורא כרטיסים זה עולה יותר

הקורא כטיסים זה סה"כ מקלדת

ובגלל זה אפשר אפילו לפתח אפליקציה על בסיס דפדפן (שזה הרבה יותר קל ודינאמי)
ולכן יותר מתאים להפנות את הבקשה בפורום מפתחי אתרים שם יש מתכנתים רבים בכל התחומים

אפרתה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י mat;632856:
כל הקטע של קורא כרטיסים מגנטים מנסיון זה לא משהו מיוחד
שלא יעבדו עליכם שבגלל שזה קורא כרטיסים זה עולה יותר

הקורא כטיסים זה סה"כ מקלדת

ובגלל זה אפשר אפילו לפתח אפליקציה על בסיס דפדפן (שזה הרבה יותר קל ודינאמי)
ולכן יותר מתאים להפנות את הבקשה בפורום מפתחי אתרים שם יש מתכנתים רבים בכל התחומים

תסבירי קצת יותר- את מתכוונת על בסיס של אינטרנט? כי מבוסדות חינוך אין את החיבור...
הבנתי ממי ששאלתי שהתכנה שתהיה מתאימה לפונקציות שאנחנו רוצים להפעיל- צריכה להיבנות בצורה מקצועית- בנוסף לקטע הגרפי שחשוב מאוד שיעשה ע"י אותו מתכנת, כך הדגישו לי מניסיון, מה את אומרת על זה?

והאם באמת קראת את ההודעות שלי ונראה לך שבפורום המפתחים זה מתאים יותר?

mat

משתמש מקצוען
תשאלי בפורום מפתחי אינטרנט ותראי כמה תשובות תקבלי
פה זה פורום של טכנאי מחשבים

ולגבי התוכנה על בסיס דפדפן לא חייבים אינטרנט בשביל זה אפשר גם בלי אינטרנט
ובדרך כלל מפתחי אינטרנט מבינים בגרפיקה יותר ממפתחי תוכנות רגילות

chaim1989

משתמש צעיר
D I G I T A L
זה ברור שקוראי כרטיסים זה לא צורך משהו מיוחד אבל החלק היקר פה זה הוא המסד נתונים ...

DVD COAN

משתמש מקצוען
מעט סדר מלמעלה

את רוצה לבנות בניין הקבלן עושה את כל העבודה??
לא יש חלוקת תפקידים ברורה מראש

יש ארכיטקט אחראי על צורת מבנים החל מתיאור:
צורת המבנה, סגנון, עיצוב ומפרטים טכניים, שיטת בנייה חומרים.
וכלה בתיאור שיקולים שונים כגון:
שיקולים סביבתיים, אסתטיקה, ועוד....
ובנוסף כולל גם היבטים פרגמטיים של מבנים כגון:
מימוש, כולל הערכת עלות, תזמון וניהול הבנייה
ולבסוף תיעוד המיוצר על ידי אדריכלים, בדרך כלל ציורים, מודלים, תכוניות ומפרטים טכניים

לאחר מכן מגיע הקבלן על פי התוכניות האלו הוא המבצע על פי הוראות אחרי על אינטגרציה בין הגופים השונים הנרתמים למערך ספקי חומרים, פועלים, תזמוני עבודה קצב ועוד...

לבסוף שהכל כבר קם ועומד יש את מעצבי הפנים לריהוט הכרת המקום ליושבים בו ועוד...

החלק העיקרי שצריך כרגע לעניין אותך
ארכיטקט מישהוא שיאפיין את הצרכים ימפה את המטלות יעריך מחיר לכל חלק שיכלול את כל פועלי הבניין והשלד שהם:

המתכנת הוא בונה השלד
הגרפיקה הם אנשי העיצוב בפנים היופי
ואיש טכני להטמיע את המוצר ולהדריך את המשמים או המדריכים למשתמשים

ברוב המקרים בין המתכנת למעצב הגרפיקאי יש פער עצום תחשבי במשל של קבלן למעצב

קפצו איתך יותר מידי רחוק לכרטיסים סך הכל זה צורת הכניסה למערכת ע"י המשמש
ובכלל מי משתמש בזה היום???
כיום מתיישב המשמש מול מסך מזין שם משתמש וסיסמה ונכנס לחשבון הפרטי שלו במערכת
את האינפורמציה הזאת המאפיין יקבע עימך בתחילת הערכת הפרוייקט לפני המתכנן והמעצב הם באים אחריו

כעת תתמקדי מצידך בתוכן עצמו כולל המראה הויזואלי לא בצורות כניסה למערכת אלא במה יהי למשמש בפנים צריך לבחור גרפיקאי המתכנת לאחר מכן

בהצלחה

אפרתה

משתמש מקצוען
היות והתכנה מיועדת לפעילות בית ספרית, התכנה לא צריכה להיות בעלת גרפיקה ברמת תכנות לשיווק. היא צריכה להיות ידידותית ומובנת לגיל נוער וילדים, ונגישה- פשוטה להפעלה.
כמו שכתבתי אופציה של חידונים טריוויות- מן הסוג הזה, אופציה של צבירת נקודות, וכן של הורדת מידע שיוטען שם. האם הדבר מסובך? האם אין מתכנתים שעובדים גם על הביצוע הגרפי? (חומרים מעוצבים גרפית אני יכולה להעביר, אך עיצוב התכנה- כפי שהבנתי- זה לא גרפיקה אלא תכנות)

DVD COAN

משתמש מקצוען
נכתב ע"י sarit1ef;633155:
היות והתכנה מיועדת לפעילות בית ספרית, התכנה לא צריכה להיות בעלת גרפיקה ברמת תכנות לשיווק. היא צריכה להיות ידידותית ומובנת לגיל נוער וילדים, ונגישה- פשוטה להפעלה.
כמו שכתבתי אופציה של חידונים טריוויות- מן הסוג הזה, אופציה של צבירת נקודות, וכן של הורדת מידע שיוטען שם. האם הדבר מסובך? האם אין מתכנתים שעובדים גם על הביצוע הגרפי? (חומרים מעוצבים גרפית אני יכולה להעביר, אך עיצוב התכנה- כפי שהבנתי- זה לא גרפיקה אלא תכנות)

אם את צריכה רק שאלות וחידונים
השתמשו במערכת מובנת כבר המשמשת למבחני חברת מיקרוסופט בכל העולם או למכללות ואוניביסטאות

Visual CertExam Suite
אתר הבית

http://www.visualcertexam.com/download.html

המרצה מזין שאלות לפי בחירתו ניתן לשלשם תמונה לאפשריות המחשה או אפשריות סימון
והמשמש נכנס עם שם משמש וסיסמה ועונה על המבחן או שאלות הטרוויה שבמקרה שלך במבחר שיטות בכתב או בבחירה אמריקאית או בשימון אובייק רצוי עוד

אם כך אל תחפשי ליצור יש מאין השתמשי בקיים

בהצלחה

אפרתה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י DVD COAN;633168:
אם את צריכה רק שאלות וחידונים
השתמשו במערכת מובנת כבר המשמשת למבחני חברת מיקרוסופט בכל העולם או למכללות ואוניביסטאות

Visual CertExam Suite
אתר הבית

http://www.visualcertexam.com/download.html

המרצה מזין שאלות לפי בחירתו ניתן לשלשם תמונה לאפשריות המחשה או אפשריות סימון
והמשמש נכנס עם שם משמש וסיסמה ועונה על המבחן או שאלות הטרוויה שבמקרה שלך במבחר שיטות בכתב או בבחירה אמריקאית או בשימון אובייק רצוי עוד

אם כך אל תחפשי ליצור יש מאין השתמשי בקיים

בהצלחה

תודהעל היעוץ המפורט...
אם אני צריכה כמה אופציות שאחת מתוכן תהיה החידונים האלו- מתכנת יוכל לשלב את התכנות הקיימות עם האופציות הנוספות שלי?

DVD COAN

משתמש מקצוען
נכתב ע"י sarit1ef;633174:
תודהעל היעוץ המפורט...
אם אני צריכה כמה אופציות שאחת מתוכן תהיה החידונים האלו- מתכנת יוכל לשלב את התכנות הקיימות עם האופציות הנוספות שלי?

התוכנה הזא מיועדת למטלות שרשמתי לעיל
המשתמש האחראי עליה מזין נתונים לפי בחירה ובנה את השאלות החידונים ועוד
היא קלה לשימוש ומעולה מאד

מתכנת לא יכול לשנות אותה היא קוד סגור

ובינינו לא הייתי שואל את השאלה שלך שציטטתי כאן לפני שראית במה מדובר (תסלחי לי טעות קריטית בניהול רכש רואים בוחנים ואז שואלים)

אפרתה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י DVD COAN;633187:
התוכנה הזא מיועדת למטלות שרשמתי לעיל
המשמש האחראי עליה מזין נתונים לפי בחירה ובנה את השאלות החידונים ועוד
היא קלה לשימוש ומעולה מאד

מתכנת לא יכול לשנות אותה היא קוד סגור

ובינינו לא הייתי שואל את השאלה שלך שציטטתי כאן לפני שראית במה מדובר (תסלחי לי טעות קריטית בניהול רכש רואים בוחנים ואז שואלים)

אין לי דרך לפתוח את זה, אני בנתיב...

ותודה.

רבקה א

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
סליחה על ההקפצה של אשכול ישן
אני מתענינת על קורא כרטיסים עם צבירת נקודות
אני רוצה לארגן לחופש משפחתי כמו מבצע אבל עם כרטיסים, כל אחד מקבל כרטיס עם השם שלו ושהוא מעביר את הכרטיס מצטברים לו נקודות לדוג מי שיתפלל מקבל נקודות וכד' ואח"כ נעשה משהו עם הנקודות,
זה משהו שאפשר להכין לבד? או שצריך לזה ידע מקצועי (תכנות וכד')
אשמח לקבל תשובות
וגם איפה קונים קורא כרטיסים וכרטיסים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה