דרוש מידע פיתוח אוטומציות

95995959595

משתמש צעיר
באבחון תעסוקתי אמרו לי שמתאים לי פול סטאק או הלפ דסק.
לא למדתי את זה כי הבנתי שזה עבודה משרה מלאה, וזה פחות מעשי לי כרגע.
האם פיתוח בוטים ואוטומציות יכול להיות פתרון בשבילי?
האם יש לזה ביקוש ואוכל לעבוד כפרילנס פחות שעות?
מבחינת כישורים נדרשים- האם זה אותו סגנון?

אשמח מאוד לעזרה.

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
באבחון תעסוקתי אמרו לי שמתאים לי פול סטאק או הלפ דסק.
לא למדתי את זה כי הבנתי שזה עבודה משרה מלאה, וזה פחות מעשי לי כרגע.
האם פיתוח בוטים ואוטומציות יכול להיות פתרון בשבילי?
האם יש לזה ביקוש ואוכל לעבוד כפרילנס פחות שעות?

אשמח מאוד לעזרה.
איפה עברת את האבחון?
מתעניינת גם בנושא הזה...

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
פול סטאק או הלפ דסק

זה כמעט שני הפכים, הצד השווה שבהם - שאתה מול מחשב.

והיום הביקוש בשוק לפולסטאק מאוד עלה, אז יתכן שתוכל למצוא גם לא במשרה מלאה (אני פול סטאק לא במשרה מלאה, ואני מכיר הרבה כאלה)
כמו כן, אתה יכול להיות עצמאי, ואז אתה קובע את השעות עבודה, החסרון בזה שזה פחות רווחי בגלל שאתה חייב להפריש מההכנסה הרבה כסף, ואתה צריך גם להתנהל מול הלקוחות בעצמך שזה גם לוקח זמן, ואתה לא מקבל על הזמן הזה כסף.

הלפ-דסק ממה שידוע לי לא דורש הכשרה (אולי קצת הבנה במסדי נתונים וארכיטקטורת שרת וקליינט), כי לכל מקום יש את הבסיס ידע שלו שבכל מקרה צריך ללמוד אותו, אז אתה תמיד יכול לנסות לבדוק במקומות אם הם צריכים הלפ-דסק למשרה חלקית.

לגבי פיתוח בוטים ואוטומציה, אל תתנו לפרוג להכניס לראש רעיונות, הם מוכרים את זה בגלל שזה הכי קל ללמד, לא בגלל שיש לזה כזה ביקוש מטורף.
אני חושב שזאת אופציה הרבה פחות טובה בתור פרילנסר, כי זה משהו יותר מוסדי, אנשים שיש להם כבר תהליכי עבודה וכד', והם רוצים להפוך אותם לאוטומטים, בד"כ אוטומציה ובוטים חייב להתלוות לאיזושהי מערכת, ובשביל זה צריך מפתח פולסטאק (שאגב, גם יודע לעשות אוטומציה ובוטים).

וגם זה שאמרו לך שזה מתאים לך באבחון תעסוקתי לא אומר שאתה חייב לעבוד דווקא בזה, תבחר מה שכיף לך.

כמו שכתבתי, מפתח פולסטאק באמת משמעו שיש לו את הכלים לפתח מה שהוא רוצה, וזה כולל בוטים ואוטומציות, לעומתו מישהו שלמד פיתוח של משהו מאוד ספציפי לא אמור להצליח לעשות יותר מזה. (וכל זה בהנחה שהקורס שבו למדו פולסטאק זה קורס רציני ולא משהו כמו "תלמד לבנות אתר מנצח ב18 שיעורים!" כשחלק ניכר מהקורס זה לבחור את הפונט הנכון, וההיסטוריה של הפונטים בראי הקדמה המודנית וכד')

עריכה:
הנה מידע כללי על בוטקאמפים לתכנות, תבדוק אם רלוונטי כלפיך מה שכתוב שם https://techmonster.co.il/full-stack-bootcamp-review/

95995959595

משתמש צעיר
תודה רבה על התשובה הברורה והמושקעת!! עזרת לי מאוד!
והיום הביקוש בשוק לפולסטאק מאוד עלה, אז יתכן שתוכל למצוא גם לא במשרה מלאה (אני פול סטאק לא במשרה מלאה, ואני מכיר הרבה כאלה)
אפשר לבנות על זה? גם בתור מתחילה?

95995959595

משתמש צעיר

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תודה רבה על התשובה הברורה והמושקעת!! עזרת לי מאוד!

אפשר לבנות על זה? גם בתור מתחילה?

קשה לי להאמין, אבל מה שהקב"ה מחליט, אני התחלתי ככה (וגם הרבה שאני מכיר), אבל לנשים יש יותר תחרות במקומות החרדים, ובמקומות המותאמים לחרדים זה גם נראה לי יהיה קשה, כי יש להם מספיק רווקים חילונים שיהיו מוכנים לקחת משרה מלאה.

אתה- את
זהו, שאין לי מושג מה זה כל דבר..

מה אתה אומר על Digilabs?

לא מכיר, אני לא לקחתי קורסים, למדתי מכל מיני אתרים מה שרציתי לדעת, והיו לי כמה ספרים שקיבלתי.

אם אתם טובים באנגלית, אז יש המון מקורות למידה וקורסים בחינם בכל מיני מקומות באינטרנט, ואם לא, יש מקורות בעברית, אבל צריך יותר לחפש אותם, ואי אפשר למצוא שם את הכל.

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תודה רבה!

האנגלית שלי טובה מאוד,
איך שיווקתה את עצמך? "בואו תבחנו אותי...?"
הסיפור שלי זה גם הסיפור של חצי מהאנשים שאני מכיר, בכלל לא שיווקתי את עצמי, המעסיק הגיע אלי בגלל שהוא שמע עליי ממישהו, הרבה דרכים למקום.

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
זה כמעט שני הפכים, הצד השווה שבהם - שאתה מול מחשב.

כמו כן, אתה יכול להיות עצמאי, ואז אתה קובע את השעות עבודה, החסרון בזה שזה פחות רווחי בגלל שאתה חייב להפריש מההכנסה הרבה כסף, ואתה צריך גם להתנהל מול הלקוחות בעצמך שזה גם לוקח זמן, ואתה לא מקבל על הזמן הזה כסף.

הלפ-דסק ממה שידוע לי לא דורש הכשרה (אולי קצת הבנה במסדי נתונים וארכיטקטורת שרת וקליינט), כי לכל מקום יש את הבסיס ידע שלו שבכל מקרה צריך ללמוד אותו, אז אתה תמיד יכול לנסות לבדוק במקומות אם הם צריכים הלפ-דסק למשרה חלקית.

לגבי פיתוח בוטים ואוטומציה, אל תתנו לפרוג להכניס לראש רעיונות, הם מוכרים את זה בגלל שזה הכי קל ללמד, לא בגלל שיש לזה כזה ביקוש מטורף.
אני חושב שזאת אופציה הרבה פחות טובה בתור פרילנסר, כי זה משהו יותר מוסדי, אנשים שיש להם כבר תהליכי עבודה וכד', והם רוצים להפוך אותם לאוטומטים, בד"כ אוטומציה ובוטים חייב להתלוות לאיזושהי מערכת, ובשביל זה צריך מפתח פולסטאק (שאגב, גם יודע לעשות אוטומציה ובוטים).

וגם זה שאמרו לך שזה מתאים לך באבחון תעסוקתי לא אומר שאתה חייב לעבוד דווקא בזה, תבחר מה שכיף לך.

כמו שכתבתי, מפתח פולסטאק באמת משמעו שיש לו את הכלים לפתח מה שהוא רוצה, וזה כולל בוטים ואוטומציות, לעומתו מישהו שלמד פיתוח של משהו מאוד ספציפי לא אמור להצליח לעשות יותר מזה. (וכל זה בהנחה שהקורס שבו למדו פולסטאק זה קורס רציני ולא משהו כמו "תלמד לבנות אתר מנצח ב18 שיעורים!" כשחלק ניכר מהקורס זה לבחור את הפונט הנכון, וההיסטוריה של הפונטים בראי הקדמה המודנית וכד')

עריכה:
הנה מידע כללי על בוטקאמפים לתכנות, תבדוק אם רלוונטי כלפיך מה שכתוב שם https://techmonster.co.il/full-stack-bootcamp-review/
כל מילה!

מנסיון.

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אפשר לשאול מה השכר שאפשר להגיע אליו? זה כמו מפתח תוכנה או הרבה פחות?
אני חושבת על הסבת מקצוע אבל מתלבטת אם ההשקעה תהיה שווה בסופו של דבר...
היינו הך, מפתח תוכנה ומפתח פולסטאק, על פולסטאק מדברים יותר בהקשר של פיתוח מערכות ווב, ומפתח תוכנה באופן יותר כללי, אבל לא אמור להיות הבדל, כל מפתח פולסטאק הוא מפתח תוכנה.

והבעיה בתכנות היא שזה משהו שמשתנה כל הזמן, כשלמדתי לתכנת לא היה דבר כזה nodejs, והיום זה סטנדרט בהמון מקומות, גם לא היה מסדי נתונים NoSQL כמעט, והיום זה מאוד פופולרי, וכן על זו הדרך, אז ההשקעה היא לא חד פעמית, היא בערך לשנה עד שצריך להתעדכן שוב בטכנולוגיות הרלוונטיות. זה מרוץ בלתי פוסק

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
היינו הך, מפתח תוכנה ומפתח פולסטאק, על פולסטאק מדברים יותר בהקשר של פיתוח מערכות ווב, ומפתח תוכנה באופן יותר כללי, אבל לא אמור להיות הבדל, כל מפתח פולסטאק הוא מפתח תוכנה.

והבעיה בתכנות היא שזה משהו שמשתנה כל הזמן, כשלמדתי לתכנת לא היה דבר כזה nodejs, והיום זה סטנדרט בהמון מקומות, גם לא היה מסדי נתונים NoSQL כמעט, והיום זה מאוד פופולרי, וכן על זו הדרך, אז ההשקעה היא לא חד פעמית, היא בערך לשנה עד שצריך להתעדכן שוב בטכנולוגיות הרלוונטיות. זה מרוץ בלתי פוסק
חשבתי שלימודי פיתוח תוכנה לוקחים הרבה יותר זמן מאשר לימודי פולסטאק, אני טועה?
ולכן הסקתי שמן הסתם מקבלים יותר כסף...

זה דורש למידה עצמית או שבמהלך העבודה השוטפת מתעדכנים ממילא?
כי אני שומעת הרבה שמי שרוצה להתקדם צריך ללמוד ולהתפתח כל הזמן, מצד שני מכירה הרבה שעובדים בתחום ולא עושה לי רושם שמשקיעים כל הזמן בלימודים נוספים מעבר לעבודה עצמה...

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
חשבתי שלימודי פיתוח תוכנה לוקחים הרבה יותר זמן מאשר לימודי פולסטאק, אני טועה?
ולכן הסקתי שמן הסתם מקבלים יותר כסף...

זה דורש למידה עצמית או שבמהלך העבודה השוטפת מתעדכנים ממילא?
כי אני שומעת הרבה שמי שרוצה להתקדם צריך ללמוד ולהתפתח כל הזמן, מצד שני מכירה הרבה שעובדים בתחום ולא עושה לי רושם שמשקיעים כל הזמן בלימודים נוספים מעבר לעבודה עצמה...
זמן הלימודים תלוי במקום הלימודים, אבל באמת אין הבדל. התחום של פיתוח תוכנה הוא תחום גדול, ולכן אי אפשר באמת ללמד הכל, ורוב הידע הוא לא רלוונטי לעבודה, כי לכל מקום יש את הטכנולוגיות שהוא עובד איתן, אז בקורסים האלה בד"כ נותנים סט טכנולוגיות שבן אדם יכול לעבוד איתן, אבל לא הרבה מעבר.

אם עובדים במקום שהוא עצמו מעודכן (בד"כ בחברות גדולות), אז בד"כ מתעדכנים ממילא, גם מעודדים שם את הצוות להתעדכן. ויש מקומות שהטכנולוגיות מיושנות, ושם באמת אין צורך להתעדכן, וזה לכאו' אידיאלי בשביל עובד חרדי שאין לו את האפשרות להיות צמוד על הזמן לפידים (עדכוני זמן אמת) על תכנות, אבל זה מאוד מקשה לעבור אח"כ מקום עבודה, כי זה כמו ללמוד מההתחלה, והיתה מישהי כזאת אצלנו שעשתה את זה, אבל היא היתה צריכה לקחת קורסים ולהתחיל לחרוש ספרים בשביל שבכלל יסתכלו עליה.

דרך אגב, מי שנהנה מזה מתעדכן גם סתם ככה, כי זה מעניין אותו, זה לא רק היכי תימצי לפרנסה.

95995959595

משתמש צעיר
יש לכם אולי רעיון למשהו אחר בתחום הפיתוח שיאפשר עבודה בפחות שעות?

פשושי

משתמש חדש
קורס טעימות פיתוח- בסבסוד מלא של משרד הכלכלה

קבצים מצורפים

• TS_Prat_Whatsapp_04_2022_KivunMen_Dov_NEW_2.pdf
    4.8 MB · צפיות: 82

אסתי סופר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
חשוב לי לדעת,
פיתוח אוטומציות ובוטים,
יש עבודה בסביבה חרדית?
ניתן לדרוש סינון על האינטרנט?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה