עזרה פיצוי מחברת פלאפון על הקריסה

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
התקשרתי לחברה לברר מה הם נותנים כפיצוי על הקריסה שהיתה,
הנציגה אמרה שלקומה הכשרה מפצים ב-500 דקות שיחה לחו"ל
מה אני יעשה עם זה ?? אין לי אף אחד בחו"ל! רוצה החזר כספי!
אין עם מי לדבר.
מה עושים?.?????

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
באמת חוצפה
זה ממש לא בסדר!!!!!!!!!!

vhsvchch

משתמש מקצוען
אני לא מבין, היה תקלה - סידרו. למה להתעלק עליהם?
רק לי זה מזכיר לי את חיות היער שמתנפלות על חיה חולה?

יודלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מעניין אם החברה תרחם עליי - כשיהיה לי תקלה, ואחרוג מדקות השיחה בחבילה (3000 דק' - ללא הגבלה...)

ל123

משתמש מקצוען
תקשרתי לחברה לברר מה הם נותנים כפיצוי על הקריסה שהיתה,
הנציגה אמרה שלקומה הכשרה מפצים ב-500 דקות שיחה לחו"ל
מה אני יעשה עם זה ?? אין לי אף אחד בחו"ל! רוצה החזר כספי!
אין עם מי לדבר.
מה עושים?.?????

איך מקבלים את ה500 דקות לחו"ל? זה אוטומטי או שצריך להתקשר אליהם?

רחשי הלב

משתמש מקצוען
מעניין אם החברה תרחם עליי - כשיהיה לי תקלה, ואחרוג מדקות השיחה בחבילה (3000 דק' - ללא הגבלה...)
לדעתי, אם תוכיח שזו היתה תקלה ולא רשלנות (ילד ששיחק או משהו) יתחשבו בך.
אני מסתכל על הדברים מהצד השני. חברה ענקית שנותנת שירות למליוני משתמשים שבדרך כלל מרוצים, פתאום.... באמצע היום, קריסה!
איזה לחץ, פאניקה, היסטריה, התרוצצויות..... ובנוסף גם הלחץ מהלקוחות.....

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
אני מסתכל על הדברים מהצד השני. חברה ענקית שנותנת שירות למליוני משתמשים שבדרך כלל מרוצים, פתאום.... באמצע היום, קריסה!
איזה לחץ, פאניקה, היסטריה, התרוצצויות..... ובנוסף גם הלחץ מהלקוחות.....
זה נכון, אבל זה גרם עוגמת נפש..והם לא כ"כ מסכנים...מרויחים מה שמגיע להם. אז מותר לפצות קצת יותר יפה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אם תעשי חשבון של כמה את משלמת לחודש לחלק לדקות בחודש כפול הדקות שלא היה לך קליטה, תקבלי משהו כמו חצי שקל עד שקל פיצוי.
מתאים לך?
הענין הוא לא הכסף
הענין הוא עוגמת הנפש שניגרמה כתוצאה מכך שהפלאפון כמה שעות פשוט שבת

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
למזלי אני לא בפלאפון, אבל אם הייתי, לחשוב על זה שיום שלם הייתי מנותקת מה שאומר שאין טלפונים מלקוחות, אין טלפונים מבעלי מקצוע, אין טלפונים של עידכונים מהשטח. בקיצור יום חופש. אמנם הייתי יכולה להתפנות לתכניות בלי טלפונים שקוטעים את העבודה אבל זה לגמרי משבש את יום העבודה. אני בהחלט חושבת שמגיע פיצוי על עגמת נפש כזו בפרט אם כרוך בזה הפסדים כספיים ללקוח.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
גם לי אין מה לעשות עם הפיצוי, ללכת להלחם, לא נראה לי.
אגב, היו לי כמה טלפונים דחופים לעשות, פשוט הלכתי לשכנים לבקש טלפון.
אמא שלי עברה טיפול כירוגי, ולא יכלנו לברר מה המצב, כי גם היא וגם אבא שלי וגם אנחנו בפלאפון :(

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה