דרוש מידע פינוי חולה מאומת מבני ברק- מי אחראי לכך? דחוף!

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הבן שלי בן ה15 מאומת לקורונה, כולנו שליליים ב"ה ולכן אתמול ביקשתי מקופ"ח לפנותו למלונית תחת חסות של ידידים שהיו מוכנים לקבל עלין אפוטרופסות והם שוהים כעת בגורן, הופניתי לפיקוד העורף אשר לדברי הקופה הם אחראים לפינוי והם טענו שהקופה עדיין לא פנתה אליהם, הבוקר פיקוד העורף טוענים שהפינוי בבני ברק מוטל על העיריה אך שם, כמובן ,לא עונים לי עכשו.
מה עושים???

(*)

משתמש רשום
שמעתי שהמלוניות מלאות לגמרי עכשיו.

ר

רק ילדה;)

אורח
קופות החולים מודיעים הבוקר כי כל החולים המבקשים מהבוקר להתפנית למלוניות קורונה יפונו רק אחרי החג. מי שהוזן אתמול במערכת והועבר אתמול לפיקוד העורף יפונה במהלך היום מלבד מי שהיו בעיות בנתונים.

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עדכון,
הודיעו לי שאין כרגע פינויים, אבל היות שאני מצרפת אותו למשפחה שכבר במקום אפשר להתפנות באופן עצמאי. מחפשת לצרף אותו למשפחה שנוסעת היום לגורן. מישהו מכיר?? זה דחוף לי!!!

כחול רויאל

משתמש מקצוען
אותנו איחוד בצלה פינו מבני ברק- אולי תנסי לשאול אותם?
(קשה לי להאמין שיהיה פינוי לשם היום, כי הכל מפוצץץץ- אבל אולי יש מישהו שחוזר מגורן, והנהג שבא מבני ברק לקחת אותו ריק ויוכל לקחת אותו- אולי אפילו בתשלום או משהו....)
עם החמ"ל של בני ברק ניסית לדבר? יש לך את המספר שלהם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה