דרוש מידע פינוי בינוי גימייל

הרצאות ניהול וארגון

נפש האדם ע"פ התורה, ארגון וניהול
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אני מחפש כבר מלא זמן דרך יעילה לגבות את החומר שלי בלי להיות תמיד על הקצה (נוצלו 14.86 מתוך 15)

אשמח מאד אם יש המקצוענים פה יוכלו להדריך אותי

האם ניתן להוריד את כל הווידאו שאצלי באימייל בפעם אחת או שצריך להיכנס לכל הודעה בנפרד?
איך אפשר להגדיר את הדרייב שישמור בתיקייה שיתופית ולא בתיקיה שלי שמפוצצת?
האם לאנשים פשוטים כמוני הכי טוב לגיבוי בענן זה גוגל דרייב? שווה לקנות עוד מקום?

תודה

ctrlaltdel

משתמש צעיר
אני השתמשתי עם התוכנה הנזכרת פה
הוא פשוט מוריד כל המיילים ואחרי זה אפשר להעלות הכול לחשבון חדש

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני מחפש כבר מלא זמן דרך יעילה לגבות את החומר שלי בלי להיות תמיד על הקצה (נוצלו 14.86 מתוך 15)

אשמח מאד אם יש המקצוענים פה יוכלו להדריך אותי

האם ניתן להוריד את כל הווידאו שאצלי באימייל בפעם אחת או שצריך להיכנס לכל הודעה בנפרד?
איך אפשר להגדיר את הדרייב שישמור בתיקייה שיתופית ולא בתיקיה שלי שמפוצצת?
האם לאנשים פשוטים כמוני הכי טוב לגיבוי בענן זה גוגל דרייב? שווה לקנות עוד מקום?

תודה

דבר ראשון שווה לקנות מקום ב-8 ש"ח לחודש, גם זה יתמלא באיזשהו שלב, אבל הרבה יותר לאט.
כשיש קבצים בדרייב ורוצים להעביר לתקיה שיתופית לוחצים לחצן ימני על התיקיה, "העברה אל", ובוחרים את התיקיה השיתופית, ואפשר לעשות את זה רק לקבצים שנמצאים בדרייב, לא לקבצים שנמצאים במייל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה