כללי פילטר קיפול דף - הדרכה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

בננה

משתמש רשום
שלא תחשבו שאני סתם מטריחה חלילה.... חיפשתי כאן את פילטר קיפול הדף ומצאתי את האשכול הזה -
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=11086&highlight=%2A%E0%F7%F9%F0%2A&page=2 (הודעה 15)

אבל אחרי התקנה של שעתיים בערך, נפתחת לי תיקיה ואין בה זכר לקובץ של פילטר. מישהו שהתקין את זה כבר יכול לעזור?
תודה מראש! :cool:

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
דווקא לא מזמן התקנתי אותו. זכור לי שרואים איזה אייקון גם בשולחן עבודה. וכן זה מופיע בפילטרים למטה.

בננה

משתמש רשום
לא מופיע לי בפילטרים שום דבר חדש.

איפה אני שמה את זה? (יש לי פוטושופ עברית וכל השמות של הפילטרים הם בעברית והפילטר הזה כנראה שלא, אולי זה קשור?)

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אצלי זה התקין אוטומטית לתיקיית הפלאגאינס בפילטרים.
מחלון הזיפ לחצתי פעמיים על קובץ ההתקנה וזה רץ לבד, צריך רק לאשר הסכם שימוש וזהו...
הפעלתי מחדש את הפוטושופ והוא מופיע ברשימת הפילטרים למטה.
פילטר מדהים.

בננה

משתמש רשום
תאמיני לי, לפני שפתחתי אשכול חדש חרשתי את האשכול ההוא מכל צידיו ועל כל תגובותיו, ובכ"ז לא הסתדרתי.. כנראה שזה בגלל שלא הפעלתי מחדש את הפוטושופ.

ועכשו, פלאי פלאים - נפקחו עיניי. תודה לשתיכן!!

וסתם אגב, למי שעדיין לא התקין את זה אצלו - מומלץ ביותר!

צג

משתמש רשום
בננה,
תודה שהעלית את האשכול הזה.
בדיוק מה שהייתי צריכה.

בננה

משתמש רשום
בבקשה.
זה פשוט מדהים!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה