פייביש ברח לחו"ל !!!

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני חייב לציין שבהתחלה מאוד לא התחברתי לקמפיין הזה כעולה חדש עילג למהדרין, אם כי לבסוף נראה שהקמפיין היה מוצלח מאוד מבחינה בידולית בים ההגרלות, דווקא בגלל הסגנון , [הבאזז והגרילה זה סיפור הצלחה תואם לכאן] אם התכוונו לכך או לא, לא משנה,
תוצאות ההגרלה לאחרונה, מתוך כמה עשרות, זוכה אחד ישראלי,

מה נראה לכם:
האם זה לא היה קמפיין מוצלח מבחינה מקומית?
או שהשקיעו יותר בארץ המוצא, ומשם הגיעו רוב המהמרים?

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
שניה אני עדיין מחפש את פייביש

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
הסיבה מאד פשוטה לדעתי: הם לא הציגו שם את ר' חיים קנייבסקי מתפלל למליוני המעריצים של עורה. ורק של עורה, ורק בכותל, ורק בערב יום כיפור בין השמשות. ובמקום זה שמו תמונה של איזה כמה מודערנערס עם אוזניות בלוטות' שעונים לטלפונים. בושה ליהודי הארץ.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה דוגמה לפרסום אמריקאי שעשו לו ייבוא, בהעתק-הדבק-תרגם ללא התאמה למנטליות של קהל היעד. לפי דעתי זה לא התאים בכלל לקהל יעד ישראלי ולסגנון שלו.

chaim1989

משתמש צעיר
D I G I T A L
הם פשוט הצליחו בארצות הברית וההשקעה שהם עשו בארץ פשוט לא היתה כ"כ חשובה להם, הכסף שיש באמריקה לעמות שיש בארץ מצדיק את תוצאות ההגרלה

Graphic

משתמש צעיר
בארה"ב הם השקיעו הרבה יותר:
דיוור אישי של מגנטים לכל המשפחות הפוטנציאליות, ופרסומת אינטנסיבית בעיתונות החרדית.

ואל תשכחו ששם אין פלאיירים של קופת ועד רבני הצדקה העולמית כל יומיים בתיבת הדואר...

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עד שהציבור כאן הבין מי זה פייביש.
ועד שהוא ברר מי זה עורה...
ועד שהוא השתכנע אכן להוציא את הפרוטות מכיסו... כבר עבר מועד ההגרלה...

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא יודע איך זה בחו"ל, אבל לדעתי הציבור כאן שבע מהגרלות, אפילו שמאחוריהם עומדת צדקה.
אם הוא רוצה לתת צדקה הוא עושה זאת בדרך האותנטית.

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא בטוחה שבארץ לא השתתפו כמעט בהגרלה, אבל אני יודעת שבארה"ב אנשים לא קונים כרטיסים בודדים להגרלה אלא מתחילים מכמה עשרות ומעלה (שמעתי על אנשים שקונים אלפי כרטיסים!) ממילא יש להם הרבה יותר סכוי לזכות.

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נקי_כפים;398269:
ולא שמתם לב לנקודה העיקרית והחשובה בהחלט:
הזוכה הישראלי היחיד זכה ב... קוף כמובן !!!!!!!
אוי כמה צחקנו על זה...
מיד דאגתי לברר שהוא לא שכן שלי במקרה ;)
אבל זה כבר התפרסם בשבוע שעבר אז הספקתי לשכוח.

chaim1989

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י Graphic;398205:
בארה"ב הם השקיעו הרבה יותר:
דיוור אישי של מגנטים לכל המשפחות הפוטנציאליות, ופרסומת אינטנסיבית בעיתונות החרדית.

ואל תשכחו ששם אין פלאיירים של קופת ועד רבני הצדקה העולמית כל יומיים בתיבת הדואר...
אני מוכרח לציין שיש פה פי 10 ממה שיש בארץ אמנם לא מועד הרבנים שהם רק מידי פעם אבל כל יום יש בתיבת דואר ממוצע של 5 מעטפות\פליירים\עלונים

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ההגרלה של עורה היא אחד הדברים הידועים בארה"ב, בערים החרדיות. תחשבו כמו עזר מציון בארץ- כפול מאה.
כבר שנים על שנים עם מליוני תורמים משם, פי כמה וכמה מאשר פה.
זה שמישהו בארץ זכה זה דווקא מפתיע.
(סתם הערה, הכרטיס יותר זול להם, הוא עולה 5 דולר)

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
עורה בארה"ב זה ארגון מוכר, מכירים את הרבנים, מכירים את הפעילות וכמובן לכן זה יותר הולך שם.
אישית מכירה אמריקאים בארץ שמכירים את הנפשות הפועלות ולכן קנו גם כרטיסים אבל לכל הישראלים האחרים זה לא קשור אליהם.

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
הוא לא ברח לחו"ל...הוא פשוט נולד שם ;)
ניסו להבריח אותו לארץ וכנראה ההצלחה לא היתה מסחררת...

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אולי יש למישהו קישור לאירוע ההגרלה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה