עזרה פטרן - טקסטורה דיוקים....

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שלום,
עשיית פטרן - טקסטורה ידועה
א.
בחירת ריבועית של הנושא
ב. עריכה - עריכת דוגמת מילוי
ג. בחירת שם
ו... עכשיו יש לנו טקסטורה לשימוש

אפשרויות מילוי:
1.
יש אפשרות בדלי למלאות שכבה או אובייקט בחור ע"י בחירה למעלה בסרגל האפשרויות בדוגמת מילוי - ובחירה של הפטרן.
2. יש אפשרות להוסיף לשכבה או לאובייקט בחור אפקט - כיסוי דוגמאת מילוי.

הדיוקים שרציתי לדעת:
1.
שאני עושה פטרן - אז בדף המלא רואים את צורת הריבועים - ואני לא רוצה לראות את זה - כלומר -אני רוצה לראות הכפלה חלקה.
2. באפשרות השניה - יש אפשרות בחלון לשחק בגודל הפטרן - באפשרות הראשונה - אין (או אני לא יודעת איפה עושים את זה) אפשרות לשחק בגודל הפטרן - איזה גודל של הפטרן - זה מה שיהיה (למעט, אם פתחתי את האפשרות השניה - שיניתי את הגודל - גם כאן, באפשרות הראשונה - ישתנה הגודל)

מצרפת לדוגמא קובץ - שממנו רציתי לעשות פטרן (אך 2 אי הדיוקים הנ"ל - הפריעו לי)

הערה: בבחירה - בחרתי רק מהיכן שהתחיל המשולשים.

תודה רבה!
אשמח להחכים!!

golden-triangle-lines-vector-26930596.jpg

סטודיו אקזוטיק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
לא ממש הבנתי...
אבל לשינוי הפטרן בכל מצב שהוא.
עומדים אם העכבר על הצורה אם הפטרן,ומקליקים פעמיים, ואז נפתח החלון של הפטרן שם ניתן לשנות.
מקווה שעזרתי

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
לעבוד בזום גדול ולראות שתופסים רק האיזור הרצוי ולא מה שמסביב, תוכלו לנסות להקטין מעט את הבחירה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה