פטריות - יש פתרון?

פומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מבררת בשביל בעלי
הוא סובל מזה הרבה שנים מפטריות ברגליים, הלך לרופאי משפחה/עור
מורח פטריון/משחות אחרות ללא מרשם אך זה קצת עוזר וחוזר כל הזמן שוב
כמו כן ביתי בת ה4 נדבקה ממנו וסובלת אף היא מזה

יש פתרון?
משחה יותר מועילה?
משו אחר?

avi++

משתמש מקצוען
רופא פעם אמר לי שאם יש פטריה ברגליים לפעמים זה רק סימפטום לזה שיש פטריה אחרת גדולה יותר בבטן, במעיים או משהו באזור וכדי למגר את הפטריה ברגליים צריך קודם לטפל בפטריה בתוך הגוף

קריה נאמנה

משתמש מקצוען
משחה יותר מועילה?
משחות במרשם, במיוחד כאלו המכילות קורטיזון, יעילות יותר.
אם שימוש עקבי במשחה קורטיזונית, הכולל גם שמירה על הגיינה, ונעליים מאווררות, לא מועיל, אין מנוס מכדורים.
הכדורים הנ"ל הם לא סוכריות, ודורשים מעקב של בדיקות דם, אבל עדיף שגבר צעיר ובריא ייקח אותם, ולא ידביק את כל המשפחה.
בד"כ הכדורים מרפאים לגמרי, וגם אם נדבקים שוב בהמשך, אז פטריון או אונדיציל מספיקים.
כמו כן ביתי בת ה4 נדבקה ממנו וסובלת אף היא מזה
לילדה אפשר להסתפק במשחות ללא מרשם ו/או בטלק אונדיציל, ואם לא עוזר, אפשר לבקש מהרופא משחה במרשם כמו הידרואגיסטן, אבל כל זה עוזר להידבקות טרייה, לא למשהו שנמשך המון זמן.
ומאד חשוב, גם לילדה, סנדלים ולא נעליים סגורות.

ועוד משהו, יש להמשיך עם המשחות לפחות שבועיים אחרי ההחלמה, כדי למגר, אחרת הפטרייה חוזרת.

נערך לאחרונה ב:

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
יש שמן אלוורה למריחה
ללא מרשם וללא שטויות
לנו זה היחיד שעזר אחרי כל המשחות גם אנטיביוטיות שלט עזרו

יוגב ברדה

משתמש פעיל
עימוד ספרים
אני כותב את הדברים הללו מתוך היכרות של שנים עם בעיות עור, שכללו משחות שונות ומשונות שפשטו והחליפו צורה, ובעיית העור עדיין נותרה בעינה. עד שזכיתי ופקחו את עיני - בעיות עור הן בעצם ביטוי חיצוני לפסולת שהגוף רוצה לסלק.
כדורים, משחות ומה לא, לא פותרים את הבעיה מן השורש. זה כמו לכבות מנורה של המים ברכב ולא למלא מים.
אם סוגרים את הבעיה בעור, לא משנה אם בדרך טבעית (שמן עץ התה, שמן זית) או בדרך של תרופות כימיות (משחות המכילות קורטיזול, כמו ואדרם, או דרמובט או יומובט וכל שאר חבר המרעים, או כדורים), היא עלולה להכנס עמוק יותר. הגוף שלנו נברא בצורה חכמה כ"כ, מה רבו מעשיך ה', וכשהוא מנסה להוציא משהו ולא נותנים, זה לא נעלם, זה נשאר בפנים.
בעיות עור קשורות הרבה פעמים לרגישות למזון מסוים.
במקרה שלי, אחרי כמעט 15 שנה עם משחות, ניסיתי הומאופטיה בטיפול פנימי וחיצוני, וראיתי פלאים ב"ה. אח"כ היה איזור מסוים שנשאר עם פצעים [אחסוך את התיאורים] במשך כ-10 שנים, עולה ויורד. אחרי 10 שנים אלו (בערך) עבדתי עם שמנים טבעיים שעלו הרבה (ריח נפלא), עד שגיליתי שגם שמן זית רגיל שקונים בחנות עושה את העבודה...
אבל... זה עדיין היה חוזר אחרי כמה ימים.
מתוך הבנה של הדברים הנ"ל, שפתרון חיצוני לא פותר פנימית, התחלתי לחקור על עצמי מה גורם לזה, וגיליתי רגישות למזון מסויים. אני משתדל להמנע ממנו, וברוך השם, התוצאות מדברות בעד עצמן.
גם בענין הנפש יש הרבה לדבר.
לא באתי להתחיל להתווכח עם אג'נדות של הסגנון המערבי של פתרון נקודתי שעלול להרוס דברים אחרים בגוף לעומת סגנון של פתרון מבפנים החוצה. רק לעורר...
גם לגבי פטריות הדבר נכון.
צריך לברר על כל מקרה לגופו, אבל זה על רגל אחת.
בריאות ושמחה!

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני כותב את הדברים הללו מתוך היכרות של שנים עם בעיות עור, שכללו משחות שונות ומשונות שפשטו והחליפו צורה, ובעיית העור עדיין נותרה בעינה. עד שזכיתי ופקחו את עיני - בעיות עור הן בעצם ביטוי חיצוני לפסולת שהגוף רוצה לסלק.
כדורים, משחות ומה לא, לא פותרים את הבעיה מן השורש. זה כמו לכבות מנורה של המים ברכב ולא למלא מים.
אם סוגרים את הבעיה בעור, לא משנה אם בדרך טבעית (שמן עץ התה, שמן זית) או בדרך של תרופות כימיות (משחות המכילות קורטיזול, כמו ואדרם, או דרמובט או יומובט וכל שאר חבר המרעים, או כדורים), היא עלולה להכנס עמוק יותר. הגוף שלנו נברא בצורה חכמה כ"כ, מה רבו מעשיך ה', וכשהוא מנסה להוציא משהו ולא נותנים, זה לא נעלם, זה נשאר בפנים.
בעיות עור קשורות הרבה פעמים לרגישות למזון מסוים.
במקרה שלי, אחרי כמעט 15 שנה עם משחות, ניסיתי הומאופטיה בטיפול פנימי וחיצוני, וראיתי פלאים ב"ה. אח"כ היה איזור מסוים שנשאר עם פצעים [אחסוך את התיאורים] במשך כ-10 שנים, עולה ויורד. אחרי 10 שנים אלו (בערך) עבדתי עם שמנים טבעיים שעלו הרבה (ריח נפלא), עד שגיליתי שגם שמן זית רגיל שקונים בחנות עושה את העבודה...
אבל... זה עדיין היה חוזר אחרי כמה ימים.
מתוך הבנה של הדברים הנ"ל, שפתרון חיצוני לא פותר פנימית, התחלתי לחקור על עצמי מה גורם לזה, וגיליתי רגישות למזון מסויים. אני משתדל להמנע ממנו, וברוך השם, התוצאות מדברות בעד עצמן.
גם בענין הנפש יש הרבה לדבר.
לא באתי להתחיל להתווכח עם אג'נדות של הסגנון המערבי של פתרון נקודתי שעלול להרוס דברים אחרים בגוף לעומת סגנון של פתרון מבפנים החוצה. רק לעורר...
גם לגבי פטריות הדבר נכון.
צריך לברר על כל מקרה לגופו, אבל זה על רגל אחת.
בריאות ושמחה!
כל מילה!
שינוי תזונה עושה פלאים לכל בעיה כמעט.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  34  פעמים

לוח מודעות

למעלה