בריאות פטריות בציפורני הידיים

אס ES

משתמש פעיל
שלום, לאחרונה יש לי קצת פטרת בקצות הציפורניים בידיים אם יש כאן מישהי שיש לה ניסיון עם זה אני אשמח מאד.

סנפירית

משתמש פעיל
אן שום דבר שעוזר פרט לכדורים, תבקשי מרשם מרופא עור.

בהצלחה...

מבריק הפלא

משתמש סופר מעניין
מנוי פרימיום
דווקא לי עזר איזה חומר ירוק
שהגיע בנוזל והיד הייתה צריכה חהיות שרוייה בערך שעה
וברןך השם עזר ולא חזר

מבריק הפלא

משתמש סופר מעניין
מנוי פרימיום
אם אפשר קצת יותר לפרט איזה נוזל ומאפוא הוא הגיע.?
אני חא זוכרת איפה קניתי
מה שכן
זה הגיע בבקבוק
הכנסתי את הנוזל לתוך שקית אוכל
והשראתי את היד כשעה
ואז במשך כשבוע-שבועיים העור התקלף ומאז שקט עד עצם היום הזה..

שרינקה

משתמש צעיר
מיכל סלומון רופאת עור מאד מקצועית מנסיון שפטרת דבר עיקש מאדד עובדת עם קופות חולים מאוחדת ומכבי
08-917-0444

לא לפרסום

משתמש פעיל
שלום, לאחרונה יש לי קצת פטרת בקצות הציפורניים בידיים אם יש כאן מישהי שיש לה ניסיון עם זה אני אשמח מאד.
אם זה רק קצת....לא לחכות שיתפשט....חייבים טיפול עקבי...
בהחלט יכול לעזור משחות...צריך ללכת לרופא עור...

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
אם המצב לא אקוטי לק לצפורניים מאד עוזר.
לא זוכרת את שמו אבל חייב מרשם רופא.

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מי פה ליסטרין, 4 פעמים ביום לטפטף על הציפורן שתהיה מכוסה כולה
לי עזר בפטרת מתחילה ממש
לא יודעת אם יעזור במצב מתקדם

יראת גאולה

משתמש מקצוען
לטפל בהקדם, כי כשזה מתפשט כבר הרבה יותר קשה להתפטר מהפטרת.
יש משחות במרשם רופא. אני חושבת שבכל מקרה רופאים נותנים קודם משחה, ורק אם זה לא עובד מסכימים לתת כדורים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה