דרוש מידע פחחות לרכב אצל בני דודים

איש ספר

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
מה כבר רציתי?!

לסדר כמה דפיקות שדפקו אי-אלו נהגי בלייעל ברכבי, או שאני דפקתי אבל שלא באשמתי (מבטיח!).
הלכתי לא.א.א. ובניו פחחות רכב וצבע לכל סוגי הרכבים בע"מ - והנה החמדן שרואה אותי ליד הגרוטאה הנושנה שלי דורש לא פחות מ-5,500 ש"ח על התענוג! הסברתי לו בחינניות שכל הטרנטה שלי לאיוש"ט לא שווה הרבה יותר מהסכום זה, הוריד ל-5,200..

העולם אומרים שעבודות כאלו אצל בני דודנו מבני השפחה זולות לאין ערוך, מה גם שגם במוסכו של מר א.א.א. ס"ט העובדים בתכל'ס הם מבית חנינא ודיר קאדיס, ולא בדיוק תושבי עזרת תורה-גבעת משה והסביבה - כך שסביר שאיכות העבודה היא לא מאוד שונה.

ומכאן לשאלה: מי יכול להמליץ מניסיונו - על מוסך/פחחות באזור ירושלים רבתי - שלוקח מחירים סבירים + עבודה סבירה + אמינות סבירה + אפשרות לאדם בעל חזות חרדית להגיע בלי לחטוף אבנים?!

ובאופן פשוט וברור: דרוש מידע על פחח זול וטוב באזור ירושלים.

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
א. תמחק את השם של העסק, כדי שלא תהיה חשוף לתביעת דיבה. (החמדן...)

ב. לא משנה כמה שווי השוק של הרכב. אם הרכב עובד לך מעולה וכל קניית רכב אחר תהיה יקרה יותר מהתיקון, שווה להשקיע בו. לא מבין למה אנשים לא שומרים על רכבים ישנים, מה? יהיה לך זול יותר לרכוש אחר עוד שנה?!

ג. לא הייתי ממהר ללכת לבני דודים. אם במקרה מישהו ביקש מהם איזה חלק חילופי לרכב שלהם, הם יכולים "להתרים" אותך לעניין...

הגולם החולם

משתמש מקצוען
א. תמחק את השם של העסק, כדי שלא תהיה חשוף לתביעת דיבה. (החמדן...)

ב. לא משנה כמה שווי השוק של הרכב. אם הרכב עובד לך מעולה וכל קניית רכב אחר תהיה יקרה יותר מהתיקון, שווה להשקיע בו. לא מבין למה אנשים לא שומרים על רכבים ישנים, מה? יהיה לך זול יותר לרכוש אחר עוד שנה?!

ג. לא הייתי ממהר ללכת לבני דודים. אם במקרה מישהו ביקש מהם איזה חלק חילופי לרכב שלהם, הם יכולים "להתרים" אותך לעניין...
א. נראה לי ששם העסק הוא בדוי....
ב. דברי טעם
ג. לא ללכת לבני דודים בכלל!, אסור הלכתית + חוקית + שכל ישר, די עם הדבר הזה!!!!

איש ספר

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
חבר'ה, להרגיע!
לא כל מי שהולך למוסכניק ערבי נפרד מרכבו לנצח, ובדיוק לכן אני רוצה המלצות - מי מהם כן אמין.

נ.ב. מה בדיוק האיסור ההלכתי לתקן רכב אצל ערבים?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש אחד באזור גבעת זאב נראה לי, אם זה מתאים לך אבדוק את הפרטים שלהם.

נופל וקם

משתמש מקצוען
חבר'ה, להרגיע!
לא כל מי שהולך למוסכניק ערבי נפרד מרכבו לנצח, ובדיוק לכן אני רוצה המלצות - מי מהם כן אמין.

נ.ב. מה בדיוק האיסור ההלכתי לתקן רכב אצל ערבים?
הוא יכול להיות אמין, חברים שלו פחות...
לא חסרים סרטונים רק מהתקופה האחרונה.

לא שווה את ההפרש במחיר

ר' יעקב ישראל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אם מדובר על שטח A בימים האחרונים יש מבצע אכיפה רחב היקף של משטרת ישראל ועוד איזה גוף אכיפה, על המתקנים מכוניותיהם במוסכים באיו"ש, זה כולל החרמת הרכב וזימון לחקירה, שווה להיזהר!

ניק 9970

משתמש פעיל
לא רוצה להמליץ על בני דודים ימ"ש.
אבל לגופו של ענין יש בגבעון, בכניסה לגבעת זאב במנטה לפנות שמאלה.
אין אבנים ויש שם חרדים וחילונים כמו ערבים.

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לא רוצה להמליץ על בני דודים ימ"ש.
אבל לגופו של ענין יש בגבעון, בכניסה לגבעת זאב במנטה לפנות שמאלה.
אין אבנים ויש שם חרדים וחילונים כמו ערבים.

לא ממש הבנתי: גבעון זה כפר ערבי?

נ.ב. תיקנת אצלו?

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שמעתי המלצה על שימי פחחות וצבע, הרכב 16, ירושלים
לטענת הממליץ (לא מנסיון אישי) עבודה טובה ומחירים די זולים ביחס למחירים של פחחים אחרים 0505771994

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פחחות פחות הייתי ממליצה לעשות אצלם. מניסיון מאכזב מאד.
(עשינו תיקון בקיץ. היה נראה בסדר. הגיע החורף. הגשם חדר פנימה מים והרטיב את המושבים. ממש לא נחמד התחושה והריח.)

תיקונים אחרים דווקא כן ממליצה.
כמובן צריך להיות כל הזמן בשטח ולעקוב שהרכב לא תורם מעצמו חלקים לרכבים הבאים.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

דאוד

משתמש רשום
עריכה תורנית
מצטרף לבקשה
אם יש למישהו פרטים על פחח אמין (ככל האפשר) בגבעון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה