פורום לסופרים ושבדרך

גדי ישראלי

משתמש מקצוען
בס"ד
לאחר הדיון החם והממצה היום בצהריים לגבי הצורך בפורום לכתיבה ספרותית לגברים. משויטט, תודה על העלאת הרעיון (אצלך כל רעיון - פגז). פרוגיוזר, תודה על הבמה וסליחה על ההתפרצות, תכלס הקפצנו לך את רמת הצפיות באשכול שלך (קריצה... קריצה...)
מכל מקום, כבר הובהר בהרחבה שפורום כזה הינו יותר נוח ובטוח להעלאת חומרים אישיים ו/או רעיונות יחודיים. כמו כן לענין הדיונים בפורום, ועוד.
בודאי שפורום כזה אינו סותר לפורום כתיבה האהוב. משול הדבר לרה"ר ורה"י. תרווייהו צריכי. יש דברים שרה"י יפה להם. ופעמים שנחמד דווקא לילך ברה"ר ולפגוש את העולם הרחב.
למעשה, שיתפנו בדבר את מנהלנו היקר והחביב הלא הוא "חיים דיקמן" שליט"א. והוא הביע נכונות ובסייעתא דשמיא בהמשך כחלק מהשדרוג נוכל להקים את הפורום הנ"ל. אז נתאזר בסבלנות, ויישר כח גדול לרב חיים על הכוחות לדחוף גם את זה בתוך המעמסה שלו. אנו מוקירים ומודים על כך.
כולי תקוה שאכן הענין יקרום עור וגידים בהקדם האפשרי. מי שכתב בפורום או דיבר איתי במייל מוזמן לכתוב כאן סופית או בהודעה פרטית.
נשמח לשמוע הצעות/רעיונות ושאר הברקות.
בברכה
גדי

אריאל 1

משתמש פעיל
מעוניין להיכנס לד' אמותיך, לנבכי כתיבתך, להתארח ברשות היחיד שלך...
מעוניין לארח אותך בד' אמותיי, בנבכי כתיבתי, ברשות היחיד שלי.

האם כקדם אכירך? או דמות אפלה תציץ לעברי?...
אמתין ואצפה בכיליון עיניים.
גדי, אני שלך וחלומותיי שלך!

משויטט

משתמש מקצוען
זריז אתה גדי!
אתחיל להיזהר קצת עם הרעיונות שלי. (אם כי, יש לי איזה קצה של רעיון לגיוס כספים מהיר לטובת יום החיוב הקרוב, אבל צריך עוד לגבש את זה קצת..)

אני כמובן אשמח מאוד. זמן רב שחסר לי מקום כזה.

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שלומים מרובים ונעימים
אל רומע"כ אהוב לבבי החקוק בנבכי לבבי
אשר פריו יתן בע"טו ועלה"ו לא יבול.
מוה"ר גד הישראלי הע"י

שלום רב לאוהבי תורתך ואין למו מכשול

אחדשה"ט באה"ר, יקרת מכתבו הגיעני לנכון ובו שטח משאלת לבבו וחזונו הגדול אשר חזו עיניו [של] המשויטטות בכל, לכונן ולהקים ולייסד אי"ה פינת יקרת, פנינת חמד, א ווינקעלע פון תורה און יראת שמים און חסידות.
שמח ליבי ויגל כבודי בשמעי הבשורה המרנינה, כי בא יבוא ברינה האי אתרא קדישא הדין, בו יתכנסו יחדיו בשבת אחים גם יחד חסידים ואנשי מעשה לטכס עצה ולהבין שמועה, איש את רעהו יעזורו ולאחיו יאמר חזק, לחזק ידים רפות ולאמץ ברכים כושלות, לעודד ולבודד אוחזי העט להפיץ מעיינותיהם חוצה ברוב אונים ואמיץ כח.
ואצרף ברכתי, תפילתי וייחולי, יהי נועם ה' אלוקיו עליו ומעשה ידיו יכונן, לתפארת בית אבא ולמען כל ישראל, אשר ידי תיכון עמו אף זרועי תאמצנו, ובזאת אקרא לאוהבי וידידיי, לחזק ידיו בעצה ובמעש ובכל אשר יוכל כדי להוציא מן הכח אל הפועל מחשבתו זו, לתועלת הכלל והפרט, ויתברכו כל העוסקים והמסייעים ברו"ג ובכט"ס.

הכו"ח באהבה
הק'[שיש] עדיאל בהרה"צ שליט"א

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
זה יהיה פורום סגור????
או שכל מי שירצה יוכל לקרוא ולהגיב???.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
זה יהיה פורום סגור????
מסתמא כמו פורום סופרות=אין כניסה לסופרים (בנים) ונשים שאינן סופרות דגולות :(:confused:

אריאל 1

משתמש פעיל
זו שאלה שצריכה להיות מופנית ליוזמי הרעיון, האם חלוקה למגדר נחוצה, או שהשיקול הוא מקצועי נטו?

גרונים

משתמש פעיל
זה יהיה פורום סגור????
אני הבנתי שהרעיון הוא, שכמו שיש פורום סגור לנשים סופרות ושבדרך, כך יהיה [מקווה...] לגברים סופרים ושבדרך.
מקווה שהחלוקה למגדר לא נחוצה... כי אשמח להצטרף.
אם החלוקה למגדר אכן לא נחוצה, אזי אם כן אפשר לאחד שיהיה פורום מקצועי אחד "פורום לסופרים/ות ושבדרך".
כל עוד שיש פורום ל"סופרות ושבדרך" גרידא, מובן מאליו שצריך פלטפורמה ל"סופרים ושבדרך" כדי להעלות את רעיונותיהם, הגיגיהם ויצירותיהם.

אריאל 1

משתמש פעיל
אם המטרה היא להתחרות או להרשים, אז ברור שככל שהחלוקה מוגדרת יותר כך המטרה הושגה.
אבל לפי הידוע לי לא זו המטרה!
העניין הוא כפי שהכתב בהתחלה על ידי הוגה הרעיון ושות', לכן לא חיוני שישתתפו רק סופרים.
מעבר לכך אני מאמין שסופר מעדיף לשמוע זווית אחרת על כתיבתו ולא רק שבלונה חשיבתית גברית.
אבל כמובן בלי חפירות...

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
כל עוד קיים פורום סגור לסופרות יש מקום וצורך בפורום סגור לסופרים בלבד, תארו לכם סופרת מגיבה בפורום המקצועי המשותף לחברתה "אכתוב לך בפורום סופרות על זה" וכיו"ב, די מרגיז.

גרונים

משתמש פעיל
כל עוד קיים פורום סגור לסופרות יש מקום וצורך בפורום סגור לסופרים בלבד, תארו לכם סופרת מגיבה בפורום המקצועי המשותף לחברתה "אכתוב לך בפורום סופרות על זה" וכיו"ב, די מרגיז.
כמו שכתבתי מקודם, אם החלוקה המגדרית לא נחוצה, א"כ במקום להקים פורום חדש, יש להרחיב את הפורום לסופרות ושבדרך, ולתקן שמעתה ייקרא שמו "הפורום לסופרים/ות ושבדרך".

גדי ישראלי

משתמש מקצוען
הפורום הינו ל'סופרים ושבדרך' גברים בלבד. סגור לחברי הפורום הן לקריאה והן לתגובות.
המטרה במפורש אינה תחרות או רושם חיצוני. חבר שירצה פירוט שישלח הודעה בפרטי.

גרונים

משתמש פעיל
ברשימת הפורומים ראיתי שבתחום הכתיבה בנוסף לפורום הנוכחי, קיימים עוד שני פורומים, ושניהם פונים לנשים, האחד, "הפורום לכותבות חרדיות" המיועד לכותבות מקצועיות, והשני, "הפורום לסופרות שבדרך" המיועד לאלו שמעוניינות להתמקצע.
גדי, נא פרט בדיוק, מי הוא קהל היעד,
הפורום יהיה מיועד רק לכותבים ספרותיים מקצועיים, או שהוא מיועד רק לאלו המעוניינים להתמקצע, או אולי לשניהם גם יחד, גם המתעניינים וגם המקצוענים?

נ.ב. סתם שאלה:
מדוע דווקא בתחום הכתיבה צריך חלוקה מגדרית, במה שונה תחום זה משאר המקצועות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה