פורום אוצר החכמה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

mat

משתמש מקצוען
נכתב ע"י GOLDRING;1738536:
כן אפשר לתפור סינון שמתאים למאחד שבין הציבור - חסימת תמונות\סרטנים וכו' כפי שכתבתי לעיל.

תנו אופציה כזו... תאמין לי שעבורכם זה קל מאוד.

זו אחריות מינמאלית כלפי אלו שיש להם "דעת תורה" רק אחרת מזו שיש לכם..

ראה מה שכתבתי לעיל לגבי הרמב"ם. לא היה לו דעת תורה? תתמודד עם זה שלא הכל סוברים כמוך

אמרת שיש להם "דעת תורה". ואנוכי הקטן איך אבדוק זאת. הרי אני לא מבין בדעת תורה. לכן אני שואל את רבותי האם יש פה דעת תורה או שמא לא. לכן. אשמח לשמוע מי זה "דעת תורה" האחרת. ולבדוק האם זה אכן דעת תורה אחרת או שמא לא דעת תורה בכלל.

GOLDRING

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י s_h;1738543:
זה משהו שגם אני אמרתי פעם לבעל אולם שמחות שרציתי שיכניס אוכל לא בכשרות שהוא מחזיק....
אמרתי לו. סליחה? זה אחריות מינימלית שלך שאני לא ילך לעשות את האירוע באולם לא כשר בכלל...

מצטער לומר לך בפנים - אבל ממכם לא ציפיתי בכלל שתקחו אחריות בנושא.

חוץ מזה שהמשל לא קשור לנוש. לבעל אולם יש רק אולם אחד, ברור שלאולם שלו הוא לא יכניס כזה דבר. אבל אם יהיה לו כמה אולמות בדרגות שונות של כשרות, זה כמובן יהיה אחרת. כללו של דבר - לא ביקשתי ממך להוריד את "רמת ההידור" [אם נניח שזה מהודר] הכללית, אלא לפתוח "אולם" אחר עבור אנשים שונים [שלדעת מוטק'ה בלו ודומיו, הוא בכשרות רבנית, ולדעת אחרים הוא יהיה יותר מהודר...]

מנטפרי יש לי עדיין קמצוץ של ציפיה לפתוח מסלול כזה, כי אני עדיין מאמין שהם באמת לא משתייכים לפלג מסויים [חוץ מלבחור איזה ועדת סינון כזו].

רוצה טוב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
הדיונים פה כבר קצת מזכירים לי את הדיונים בפורום אוצר החכמה.
(ברמה הטכנית)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה