פורום אוצר החכמה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

s_h

נתיב טכנולוגיות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י מודה;1738485:
למה שי מנתיב לא עונה פה?

אין לי זמן לבקר סתם בפורומים אלא אם מישהו מפנה את תשומת ליבי לאשכול כזה או אחר.

נתיב קיבלו הוראה מהוועדה שמאז ומתמיד אחראית על הכשרות בנתיב "משמרת הקודש והחינוך" יש להם מספר טלפון ומי שחושב שיש לו מה לחדש להם מוזמן לדבר איתם.

אנחנו לא מנהלים ויכוחים מול הוראות של הכשרות. כשאנחנו חושבים שהם טועים אנחנו מתקנים אותם אבל כשהם מחליטים משהו אנחנו לחלוטין כפופים להוראות שלהם.

מזה חודש וחצי מתנהל הנושא של פורום אוצר החכמה מאחורי הקלעים על מנת להסדיר את הנושא. ואם מי שדנו מולו היה משכיל לנהל דו שיח היה נמנע כל המהלך.

כיון שטכנית לא ניתן לחסום רק חלקים מסוימים בפורום אוצר החכמה הברירה היחידה היא לחסום את כולו עד להסדרת העניין. העניין כלל איננו של חברות הסינון מול אוצר החכמה אלא של אוצר החכמה מול וועדות הרבנים.

GOLDRING

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
רק רציתי להדגיש עוד נקודה אחת!

כדאי שתבינו כמה שיותר מהר שיש הרבה אנשים שלא מתאים להם סוגי החסימה הללו, שסותמים להם את הפה ואת השכל...

אז או שתפקירו אותם להיכשל גם במראות אסורות. או שתיקחו אחריות ותפתחו עבורם מסלול מתאים

חוסר הרצון להבין ולראות שקיים שונה ומישהו שסובר וחושב אחרת ממך הוא אבי אבות הטומאה

וכן, היה גם בחור בשם ש-ל-י-ס-ל שרצח אחרים, כי הם לא חושבים כמותו...

מובן וברור שמשמרת הקודש\ ועדת ה???? לא מעוניינים לשמוע אחרים מלבד את עצמם

קריצה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נדמה שפרשיית פורום אוצר החכמה (אין לי שום מושג מיהו ומהו),
זה "המבחן" של נטפרי, האם יכנעו למסע הלחץ,
האם הכף תנטה לטובת הציבור או לטובת הרבנים והסמכות הרוחנית,
אם חלילה האופציה הראשונה תקרה אזי אבדנו,
אבל אם בעז"ה הרבנים ימשיכו להתוות את הדרך אז מובטח לנו שנזכה לחסימה אמיתית וראויה,
חזקו ואמצו!!!

רק סיפור קצר, לפני תקופה ביקשתי פתיחת אתר מסויים שלא הכרתי אותו,
נאמר לי שהאתר מערב מחלוקת ואין אפשרות לפותחו,
מכיוון ולא הכרתי את האתר שהיה חסום לי פניתי למפעילו שיבדוק בעצמו עם נטפרי את העניין,
התגובה הראשונה שלו היתה כנראה שהם שייכים לפלג מסויים, מי זה ועדת הרבנים שלהם וכו' וכו', מלא טענות וקטלוגים,
לאחר מו"מ ארוך הוא חזר אלי עם תשובה:
"טעיתי, הם דווקא בצד שלי לחלוטין, אבל זה אכן חסימה בליגה אחרת, א-פוליטית ואני מכבד את זה...".

s_h

נתיב טכנולוגיות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י אחד פלוס;1738502:
האם יש מי שחושב שאוצר החכמה יותר גרוע מכיכר השבת שפתוח בנתיב ?

כיכר השבת לא פתוח ללקוחות כברירת מחדל וגם כשמבקשים אותו הוא לא נפתח בקלות יתר.

והתשובה שקיבלנו מהוועדה על השאלה הזו הייתה שעדיף אתר חילוני שידוע שהוא חילוני מאתר חרדי שמססתרים בו בעיות.

נ.ב. כיכר השבת זה אתר חילוני לכל דבר.

עימוד ספרים

משתמש פעיל
נכתב ע"י s_h;1738503:
אין לי זמן לבקר סתם בפורומים אלא אם מישהו מפנה את תשומת ליבי לאשכול כזה או אחר.

נתיב קיבלו הוראה מהוועדה שמאז ומתמיד אחראית על הכשרות בנתיב "משמרת הקודש והחינוך" יש להם מספר טלפון ומי שחושב שיש לו מה לחדש להם מוזמן לדבר איתם.

אנחנו לא מנהלים ויכוחים מול הוראות של הכשרות. כשאנחנו חושבים שהם טועים אנחנו מתקנים אותם אבל כשהם מחליטים משהו אנחנו לחלוטין כפופים להוראות שלהם.

מזה חודש וחצי מתנהל הנושא של פורום אוצר החכמה מאחורי הקלעים על מנת להסדיר את הנושא. ואם מי שדנו מולו היה משכיל לנהל דו שיח היה נמנע כל המהלך.

כיון שטכנית לא ניתן לחסום רק חלקים מסוימים בפורום אוצר החכמה הברירה היחידה היא לחסום את כולו עד להסדרת העניין. העניין כלל איננו של חברות הסינון מול אוצר החכמה אלא של אוצר החכמה מול וועדות הרבנים.

מיהו הרב שעומד בראשות 'משמרת הקדש והחינוך'?

GOLDRING

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י קריצה;1738507:
נדמה שפרשיית פורום אוצר החכמה (אין לי שום מושג מיהו ומהו),
זה "המבחן" של נטפרי, האם יכנעו למסע הלחץ,
האם הכף תנטה לטובת הציבור או לטובת הרבנים והסמכות הרוחנית,
אם חלילה האופציה הראשונה תקרה אזי אבדנו,
אבל אם בעז"ה הרבנים ימשיכו להתוות את הדרך אז מובטח לנו שנזכה לחסימה אמיתית וראויה,
חזקו ואמצו!!!

אין לי בעיה שאתה חושב כך, הבעיה היא שאתה לא נותן לי לחשוב אחרת ממך

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י mat;1738474:
אנחנו לא לוקחים צד.

אבל הדרך שאוצר החכמה החילטו להתמודד עם זה שחסמו אותם זה לצעוק בכל מקום שזה פולטיקה מגעילה. וזה קשור לפלג כזה או אחר.

וזה מעצבן אותי. כי אני יודע שאין קשר. ואני לא שייך לשום פלג.

זה מה שנקרא להסיט את הדיון. ולהאשים אותנו במה שלא קשור אלינו.
אני לא שייך כלל להנהלה של פורום אוה"ח. אני משתמש פרטי ותו לא.
אינני יודע ולא מעניין אותי לאיזה פלג אתם שייכים. נסמכתי על דברי גולן שכתב כך:
נכתב ע"י GolanArt;1738373:
ויש לנו את הזכות לסנן ע"פ שיקול דעת רבותינו שאנחנו לא חייבים לפרסם את שמם

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י GOLDRING;1738517:
אין לי בעיה שאתה חושב כך, הבעיה היא שאתה לא נותן לי לחשוב אחרת ממך

תחשוב מה שאתה רוצה! אבל אתה צריך להבין שאי אפשר
לתפור לכל אחד ואחד סינון לפי דעותיו האישיות, ולכן יש דעת תורה.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים

תמים

משתמש פעיל
נכתב ע"י חיטובים;1738526:
לעסקן מוטקה בלוי אתה קורא רב??

מישהו קרא לו רב? תקרא שוב את המכתב, הוא כותב וחותם בתור מזכיר של וועדת הרבנים, למה סתם להתסיס?

GOLDRING

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י GolanArt;1738525:
תחשוב מה שאתה רוצה! אבל אתה צריך להבין שאי אפשר
לתפור לכל אחד ואחד סינון לפי דעותיו האישיות, ולכן יש דעת תורה.

כן אפשר לתפור סינון שמתאים למאחד שבין הציבור - חסימת תמונות\סרטנים וכו' כפי שכתבתי לעיל.

תנו אופציה כזו... תאמין לי שעבורכם זה קל מאוד.

זו אחריות מינמאלית כלפי אלו שיש להם "דעת תורה" רק אחרת מזו שיש לכם..

ראה מה שכתבתי לעיל לגבי הרמב"ם. לא היה לו דעת תורה? תתמודד עם זה שלא הכל סוברים כמוך

נאר לערנען

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יוצרי ai
בקצב הזה, היום !!!! יחסמו כבר את פרוג......

רוצים? :(;)

s_h

נתיב טכנולוגיות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י GOLDRING;1738536:
כן אפשר לתפור סינון שמתאים למאחד שבין הציבור - חסימת תמונות\סרטנים וכו' כפי שכתבתי לעיל.

תנו אופציה כזו... תאמין לי שעבורכם זה קל מאוד.

זו אחריות מינמאלית כלפי אלו שיש להם "דעת תורה" רק אחרת מזו שיש לכם..

ראה מה שכתבתי לעיל לגבי הרמב"ם. לא היה לו דעת תורה? תתמודד עם זה שלא הכל סוברים כמוך

זה משהו שגם אני אמרתי פעם לבעל אולם שמחות שרציתי שיכניס אוכל לא בכשרות שהוא מחזיק....
אמרתי לו. סליחה? זה אחריות מינימלית שלך שאני לא ילך לעשות את האירוע באולם לא כשר בכלל...

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
חברה, תרגיעו.

שוחחתי מקודם ארוכות עם אחד ממוקדי הכוח בנטפרי. המסקנה של השיחה הייתה, שמצד נטפרי, כיון שהיא ארגון ללא כוונות רווח וללא משתכרים כלל, אין תקציב לשירות לקוחות וממילא למתן מסלולים שונים.

לכן, נטפרי מחייבת להצמד לקו מסויים, וללכת איתו עד הסוף. כי לצערנו, אין שום אפשרות להושיב את כל הציבור החרדי, מסביב לאותו שולחן, ולהאכיל את כולם מאותו האוכל. (הכשרות המועדפת עלי, לא מקובלת על חברי. ודי לחכימא).

הטענה שלי הייתה ונותרה בעינה. חוסר שקיפות.

אל תגידו שאתם מתיימרים לספק שירות סינון תוכן לרוב הציבור החרדי. כי אין חיה כזאת שנקראת "רוב הציבור". תגידו מפורשת מהם הקריטריונים שלכם, ומי שמתאים לו יצטרף, ומי שלא לא.

אל תסתתרו מאחורי כותרת של וועדת רבנים. כי כל וועדה מורכבת מאנשים. תספרו מי הם. ומי שסומך ידו עליהם יצטרף אליכם, ומי שלא, אז לא.

תהיו כנים וגלויים. שקיפות קוראים לזה. ייחסכו טונות של אשכלות בסגנון, אנשים לא יהיו ממורמרים על צנזורת דיעות והשקפות. כי אתם הצהרתם על כוונותיכם מראש.

ואם יהיו משתמשים מועטים בעקבות זאת, מה בכך? נטפרי לא מתאימה לכולם, נקודה. אתם אומרים את זה כמעט מפורשות באשכול הזה (לא מכריחים אף אחד, יש עוד סננים, וכו'). אז תגדירו במדויק את קהל היעד שלכם. בלי הצטעצעויות מיותרות, ובלי לנסות לשדר לכולם (טוב, לרובם), ואחר כך לעצבן אותם.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
"וכי אומרים לו לאדם חטא כדי שחברך יזכה?!" (מסכת שבת)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה