דרוש מידע פוקס 5 או סייבקס פריאם 4

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

שלמה 55

משתמש רשום
מה אתם ממליצים
מה שידוע לי
שתיהם מתקפלים בחלק אחד
יש משהו ייחודי בסייבקס שהוא שונה מהרבה עגלות העיצוב שלו שונה
לעומת זאת על הבוגבו אומרים שהוא מאוד חזק מה שאני לא יודע על סייבקס{אולי כן}
תגיבו

האיש והקלרינט

משתמש פעיל
היינו עכשיו בדיוק בסרט הזה עם סבב בירורים ענק
ולמסקנא :
סיווקס אותו חוזק בול של בוגבו
אותו איכות גם זה גרמני וזה הולנדי
ההבדל הוא באחריות
סיווקס אפשר לקבל עד 3 שנים תלוי באיזה חנות אך החברה לא מאד משקיעה בארץ בקטע של שירות
בוגבו לעומתם אחריות 4 שנים וטירוף של שירות אם קניתם דרך משוק חזק שלהם תקבלו שירות מלא גם על בעיות שקרו באשמתכם המלאה {כגון שבר סככה דהויה וכו' )

דרך אגב עם כל זאת קנינו בסוף סיווקס מיוז 2
שמחתי לעזור
לעוד שאלות אפשר בפרטי D9253935 שטרודל גימיל וכו'

שלמה 55

משתמש רשום
למה את המיוס 2 ולא את הפריאם 4 אם אפשר לשאול
והאם המיוס 2 היא עגלה חזקה כי הגלגלים שלה מול הגלגלים של הפריאם הם יותר קטנים מאחורה

האיש והקלרינט

משתמש פעיל
לטעם הגברת זה נראה יותר עדין אז היא רצתה את הרוז גולד
- זה ענין של טעם
איך אומרים העגלה זה הרכב של האשה....
אבל ממש חזק

האם מישהו מכיר את העגלה של בוגבו דגם פוקס קאב
אני מאוד אשמח לשמוע מה אתם אומרים על זה זה ממש דחוף לי
בתודה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה