עזרה באקסל פונקציה שמחזירה את שם העמודה או השורה.

ברכהה

משתמש רשום
האם יש פונקציה שמחזירה את שם העמודה בה מופיע התוצאה?
כלומר אם י ש לי שורה ואני מחפשת את המספר המקסימום שמופיע בשורה. אבל לא יעזור לי לדעת מה המספר אלא לאיזה עמודה הוא שייך.
למשל אם השורה היא מוצר והעמודות הם סוכנים, אני מחפשת מי הסוכן שמכר הכי הרבה מהמוצר, כך של יעזור לי פונקציית מקסימום, כי היא תתן לי רק כמה מכירות ולא מי.

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
האם יש פונקציה שמחזירה את שם העמודה בה מופיע התוצאה?
כלומר אם י ש לי שורה ואני מחפשת את המספר המקסימום שמופיע בשורה. אבל לא יעזור לי לדעת מה המספר אלא לאיזה עמודה הוא שייך.
למשל אם השורה היא מוצר והעמודות הם סוכנים, אני מחפשת מי הסוכן שמכר הכי הרבה מהמוצר, כך של יעזור לי פונקציית מקסימום, כי היא תתן לי רק כמה מכירות ולא מי.
ע"י המספר אפשר להגיע לשם עם INDEX

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

קבצים מצורפים

• הדגמה INDEX+MATCH.xlsx
    KB 10.8 · צפיות: 24

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה