פוליסת ביטוח לחוזה שכירות

למד מכל אדם

משתמש פעיל
@כפריה, @אלבומים גיגיטליים יצא לכם משהו?
המתווך שמטפל בהשכרת דירתי גם הציע לי עכשיו לבטח דרכם, הוא ממש ממליץ, (הוא טוען שלא מרוויח מזה שקל אבל מה שבטוח זה חוסך לו אח"כ בלגן וכאבי ראש), דיפרנט לוקחים 3.4% לכל חודש, שזה אומר במצטבר דיי קרוב לחצי חודש בשנה.
נראה שווה? יש כ"כ הרבה סיפורים של בעיות -לפחות בדירות מפוצלות- שזה מצדיק את זה?

כפריה

משתמש מקצוען
המתווך שמטפל בהשכרת דירתי גם הציע לי עכשיו לבטח דרכם, הוא ממש ממליץ, (הוא טוען שלא מרוויח מזה שקל אבל מה שבטוח זה חוסך לו אח"כ בלגן וכאבי ראש), דיפרנט לוקחים 3.4% לכל חודש, שזה אומר במצטבר דיי קרוב לחצי חודש בשנה.
היה בזמנו שוק קורונה קשה ביותר והתפשרנו על לקוח ללא צ'קים (יחי"ד לבודד) , אבל הם לא הסכימו לבטח כזה דבר,
זה קצת הראה לי את הרצינות שלהם- לא מתנפלים אלא בודקים כל עסקה טוב.

אלבומים גיגיטליים

משתמש מקצוען
היום יש עוד חברות שעושות את זה וויצ'ק בשותפות יד2 וישראכרט - בדיקת רקע של הדייר, הבטחת תשלום שכר הדירה, קבלת כל שכר הדירה מראש (wecheck.co.il)
אבל הבנתי את הרעיון ואני מבטחת את עצמי

למד מכל אדם

משתמש פעיל
אני מסתפק לגבי כדאיות, המתווך מאוד מאוד דוחף אם לא לוחץ,
לטענתו יש הרבה מקרים של ביטולים חוץ ממקרים שגם קורים שחוזר או דייר מסרב להתפנות,
אני מסתפק בכדאיות הם לוקחים 3.4% לחודש, זה כמעט חצי חודש בשנה,
מעניין אותי כמה לוקחים חברות אחרות.

אלבומים גיגיטליים

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה